Человек не терпит насилия!

Как ДКИБ криптовалюту вымогал

За скоєння крадіжки криптовалюти Печерським судом міста Києва пред’явлені підозри та відсторонено від посад керівників Департаменту Киберзлочинності СБУ в особі заступника начальника управління, начальника відділу та двох оперативників.

ДБР встановило причетність співробітників Кибердепартаменту СБУ до незаконного заволодіння грошовими коштами підприємця, який займався торгівлею криптовалют на біржах.

Так звані кібера, володіючи достовірною інформацією, що підприємець має значні грошові кошти, фактично створили злочинну групу, з числа керівного складу оборотнів СБУ, вирішили викрасти криптовалюту останнього, застосувавши силу — викрали підприємця.

Продовжуючи залякування та погрожуючи, висунули останньому в рішучій формі завідомо протиправну вимогу передати 200 000 доларів США. Цинічність ситуації в тому, що підприємець, такою сумою грошових коштів не володів, і повідомив про наявність у нього лише … 40 000 доларів США. Мало..

Перебуваючи фактично на постійному примусовому допиті, лежачі на підлозі службового автомобіля співробітників Кибердепартаменту СБУ, на протязі декількох годин отримуючи постійні погрози і побої, останній вимушений був погодитись передати їм віртуальний актив (криптовалюту Bitcoin) у кількості 7,5 одиниць, які він мав у своєму розпорядженні, вартість яких на даний час складає близько 350 000 доларів США.

Діючі співробітники Кибердепартамента СБУ підозрюються у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 2 ст. 28 ч. 3 ст. 365, ч. 2 ст. 186, ч. 3 ст. 185, ч. 2 ст. 28 ч. 4 ст. 189, ч. 2 ст. 28 ч. 1 ст. 146-1, ч. 1 ст. 366 КК України.

Подальшу долю викритих фігурантів та їх спільників визначить суд.

Далі буде!

Оцените материал:
54321
(Всего 1, Балл 5 из 5)
Поделитесь в социальных сетях:

4 ответа

 1. Краткое изложение серии преступлений в течении дня:
  1. Похищение человека и его незаконное удержание.
  2. Пытки
  3. Завладение ключами от квартиры и похищение ноутбука, других ценных вещей из квартиры похищенного.
  4. Физические истязания.
  5. Помещение в один из ОВД г. Киева вне журнала и незаконное его там удерживание.
  6. Шантаж, пытки и завладение чужими средствами в особо крупных размерах.

 2. Какие из случаев противоправной деятельности сотрудников ДКИБ имеются в виду, так как таких случаев в этом Департаменте было целый вагон и маленькая тележка. И неоднократно из-за таких случаев менялось руководство. А воз и ныне там.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Читайте также

НОВОСТИ