Человек не терпит насилия!

За пост в Фейсбуке Енина выгнали из МЗС. И перевели в МВС

110322877 10213639763947913 3540654556574722771 nМы уже писали о том, как Енин «подставил» ГУР МО неосторожным постом в Фейсбуке о том, как некто украл в Афганистане самолет и отправил его коммерческим рейсом в Иран. На самом деле, никто самолет не воровал, просто Кирилл Буданов решил немного заработать на эвакуации богатых афганцев в Иран. ГУР МО пришлось впоследствии приложить немало сил, чтобы замять этот скандал. Веерно размещать героические ролики и так далее. Скандал вскоре утих, но Енин должностью поплатился. Чем он будет заниматься в МВД? Вы будете ржать как кони. Енин — первый замминистра внутренних дел. «По словам Монастырского, Енин является опытным политиком, он будет координировать целый ряд структур МВД, включая Национальную полицию.» Иншалла, это смешно. Енин и полиция? Енин — политик? Разве что если считать политикой экстрадицию в РФ неугодных Путину граждан.

Что интересно, Енин, погоревший на излишней болтливости в ФБ — на ошибках не учится. По поводу своего увольнения вновь разразился тягучим постом о собственных успехах. Странный парень, никак не поймет, что при его ремесле именно молчание — золото. А болтливость — зло. Шпион проявляется в действии, и тем более — в пустой болтовне.

Цитируем. »

Все. Завершив і передав справи за 1,5 роки на посаді заступника Міністра закордонних справ.
Спіймав себе на думці, що змінюється одна літера з МЗС на МВС, а роботи вже на всю абетку вистачить.)) Незабаром розповім про пріоритетні напрямки на новій посаді, які будуть потужними і не менш амбітними. А сьогодні поділюся досягненнями за час роботи в МЗС. Реалізувати поставлені завдання, не вдалося б без всебічної підтримки Президента Володимира Зеленського, Прем’єр-міністра Дениса Шмигаля, Міністра Дмитра Кулеби, потужної команди МЗС в центрі і закордоном, а також чудових колег з Мін`юсту, Міноборони, МВС, СБУ, ДМС та Генпрокуратури!
Почну із актуального. Небувала евакуація з Кабула, яка часом нагадувала бондіану. Робота 24/7 з порятунку наших громадян та громадян інших держав із афганського пекла. Понад 650 людей дісталися України. Наша країна вже увійшла до списку європейських країн, які найбільш успішно виконали евакуаційні операції з Афганістану, але процес ще триває – своїх не лишаємо!
Разом з командою посилили юридичний та військові фронти у боротьбі з агресором. Завдяки роботі дипломатів, у травні 2020 Україна подала Меморандум до Морського арбітражу у справі щодо захоплення Росією трьох військових кораблів та членів їхніх екіпажів. Навесні 2021 року завдяки активній взаємодії з нашими міжнародними партнерами, насамперед США, не допустили військової дестабілізації з боку Росії поблизу кордонів України.
Ми гідно проходимо судові перипетії навколо справи про «скіфське золото», яке свого часу було вивезено з території АРК до Нідерландів. Через місяць отримаємо рішення Апеляційного суду Амстердама і неодмінно повернемо нашу колекцію додому. На час судового процесу скіфське золото зберігається в музеї Алларда Пірсона в Амстердамі.
За півтора роки вдалося сформувати потужну міжнародну команду, яка відстоює інтереси родин загиблих рейсу PS752. Іран отримав консолідовану претензію від всіх постраждалих держав і тепер мусить відповідати. Справедливість не продається!
Разом з Мін’юстом та Генпрокуратурою ми наближали момент справедливості в Міжнародному суді ООН, Європейському суді з прав людини та Окружному суді Гааги в справі МН17.
Спільно з Міноборони домоглися збільшення обсягів прямої військової допомоги та підписали Угоду про посилення військової та безпекової співпраці з США. А український Президент став одним із перших міжнародних лідерів, якого запросили з візитом до США.
Ми зміцнили відносини з Канадою, розпочато діалог з мобільності та спрощення режиму поїздок українців до Канади.
Спільно з НАК «Нафтогаз», народними депутатами та неурядовими організаціями працювали над забезпеченням енергобезпеки України, робили все можливе і навіть більше. Забезпечили міжнародну підтримку зусиль нашого Уряду щодо збільшення енергоефективності, зменшення енергозалежності від РФ. Домагались надання надійних гарантій енергобезпеки України, навіть за умов добудови Північного потоку-2.
Пріоритезували відносини з Азією. Посилено взаємодію з Японією, зокрема у військово-політичній та інвестиційній сферах. Відбулася перша в історії телефонна розмова з КНР на рівні перших осіб. Відновили активний діалог з АСЕАН, і вже протягом ближчих тижнів в Києві буде відкрито центр ACEAN, що неодмінно поглибить і партнерські зв’язки і економічну співпрацю з країнами цього реґіону.
Додам ще створення електронної черги у всіх консульствах та пілотний проєкт електронна платформа для іноземних студентів, який запускаємо разом з МОН та Мінцирфи.
За ініціативи Міністра Кулеби та підтримки Президента Зеленського ми відкрили Україну для іноземних туристів – КНР, Індія, Австралія, Нова Зеландія та Перська затока. Тільки-но пандемія вщухне, в Україні суттєво зросте кількість туристів. До речі, ми також розширили географію безвізу для українців.
Та, мабуть, найяскравіші враження від консульської служби залишив порятунок українців з піратського та терористичного полону. І, звичайно, повернення додому українського військовослужбовця Віталія Марківа та інших полонених з Сирії, Лівії, Нігерії.
І це, якщо коротко))
Щиро дякую всім, з ким йшли пліч-о-пліч ці півтора роки! Переконаний, нас чекає ще більше досягнень заради нашої Держави!» И даже инфографику сделать не поленился.
240479903 10215695210692797 4079611321233572655 n
Разбирать можно все по пунктам, но пока недосуг. Позабавило, что оказывается даже Зеленский встречался с Байденом благодаря Енину. ну и туристы повалили в Украину благодаря Енину, а не тому, что Европа пока для них закрыта. «Разведчики» из обоймы  Синянского —  почему-то сплошь мажоры с нездоровой тягой к пиару. Папы был кадровиком в МИДЕ, а сын стал украинским «джеймсбондом». Но очень болтливым. Вобщем, МВД можно поздравить. В рядах «рапортующих об успехах» — пополнение. Смотрите только, чтоб опять в РФ кого-нибудь не экстрадировал. По привычке. Унылый круговорот мажоров во власти.
Оцените материал:
54321
(Всего 9, Балл 4.22 из 5)
Поделитесь в социальных сетях:

4 ответа

  1. Интересный субьект . Начал с Посольства при НАТО Потом ГПУ, МИД, а теперь МВД .Наверное Днепропетровское землячество помогает. Кстати если покопаоться в базах интересные субьекты вылазят Например покойный уже нардеп от Партии Регионов Ступак , бегающий от Зе-влады Ганжа с СБУ автор Плана Майдан 2014 и другие Интересен в сладкой парочке и другой субьект-смотрящий некий П. Они вместе. И если Ение зам. МВД то П. -нач. внутренней безпеки И АТБ просматривается

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Читайте также

«Вагнергейт» – конец истории

«Вагнергейт» – конец истории

Странные вещи творятся в нашем государстве. Комик становится Президентом, свадебные фотографы и бандиты-рестораторы – надепами. А всю жизнь занимавшийся гадалками,…
Кровавые «подвиги» террориста «Керча». Или Как мы прошляпили важного соучастника военных преступлений РФ в Украине

Кровавые «подвиги» террориста «Керча». Или Как мы прошляпили важного соучастника...

Аналитики НАТО уже сообразили, что новой военной доктриной РФ является гибридная оккупация. Чтобы устроить ад на территориях, которые входят в…
НОВОСТИ