Человек не терпит насилия!

Чернівецька митниця — Мухтаров із бандою — на вихід.

Шановний пане Павле!
Звертається до Вас колектив Буковинської митниці з проханням втрутитись в ганебну ситуацію, що склалася в нашому колективі.
Так, з приходом в.о. начальника Чернівецької митниці Мухтарова Р.Р., була створена схема щомісячних поборів як з суб’єктів ЗЕД, так і з інспекторського складу митниці. Щиро думаємо, що Ви навіть не здогадуєтесь, що Мухтаров Р.Р., прикриваючись Вашим авторитетом і порядним ім’ям, відкрито розказує, що збирає кошти в сумі 100 тисяч доларів США щомісяця безпосередньо для Вас. Але останньою краплею терпіння колективу став процес реорганізування митниці.
В.о. начальника Чернівецької митниці Мухтаров Р.Р. та начальник відділу по роботі з персоналом Побережник С.В., використовуючи своє службове становище та ненаситну жагу до незаконного збагачення, перетворили процес реорганізації митниці на приватний аукціон з продажу посад. Так, Побережник С.В., прикриваючись родинним зв’язком (а саме кумівством) з директором департаменту з персоналом ДМСУ Касьяном В., за згодою з Мухтаровим Р.Р. почала зухвало порушувати закон про Держслужбу в частині забезпечення при реорганізації надання рівнозначних посад працівникам митниці, які успішно пройшли тестування та здали тест на доброчинність. Вдаючись до погроз та шантажу, Побережник С.В. і Мухтаров переводять співробітників митниці з багаторічним досвідом роботи в митних органах з категорії В на посади з нижчою категорією, причому часом, створюючи навмисно такі умови працевлаштування, за яких окремі працівники колективу змушені будуть звільнятись.
Особливої уваги викликає факт цинічного використання в своїх корисливих цілях, Вашої ідеї про залучення на роботу в митні органи ветеранів АТО. Побережник С.В. разом зі своїм цивільним чоловіком – псевдоветераном АТО уже навіть не приховуючись, торгують вивільненими злочинним шляхом посадами в митниці серед воїнів АТО, причому схему наладили таким чином, що вирішують питання і про фальшиві довідки ветерана АТО!!! Посади оцінені від 3 до 10 тисяч доларів, в залежності від категорії та підрозділу митниці, куди планують прийняти людину.
Враховуючи вищевикладені факти, просимо Вашого захисту та негайного втручання до злочинного угрупування Мухтарова Р.Р., Побережник С.В. та компанії. В разі нереагування, будемо вимушені звертатися до правоохоронних органів, Офісу Президента та залучати соцмережі з метою захисту права на працю, та висвітлення корупційних дій Мухтарова Р.Р., Побережник С.В.
З повагою, колектив Буковинської митниці.

Оцените материал:
54321
(Всего 0, Балл 0 из 5)
Поделитесь в социальных сетях:

7 ответов

  1. Впізнаю почерк Добровольського-кинути тінь на когось і сидіти дома і дрочити від радості

  2. Салогору глибоко пофіг, що вас всіх раком поставив чурка з кадровичкою, платіть мовчки і шукайте, як завжди винного

  3. “Білі капці” для Осачука, Або хто стоїть за новими контрабандними оборудками на кордоні

  4. Це в кого так зачисалося?) То тва то тепер цей твір — плач сивого… Кстаті а чого це Свєту мочать? Тож вірний товариш була. І ніхто тоді не писав за Свєту. Хоча бєспрєдєла було по кадрам більше. Чого ж тоді не зливали? Короче все як завжди. Одних відсунули, ті волают, других пустили до корита, мовчат бояться щось сказать щоб не наврочити))

  5. Це в кого так зачисалося?) То тва то тепер цей твір — плач сивого… Кстаті а чого це Свєту мочать? Тож вірний товариш була. І ніхто тоді не писав за Свєту. Хоча бєспрєдєла було по кадрам більше. Чого ж тоді не зливали? Короче все як завжди. Одних відсунули, ті волают, других пустили до корита, мовчат бояться щось сказать щоб не наврочити))

  6. Запрошуємо до Чернівців. З десяти підсанкційних контрабандистів двоє Чернівецьких. Кушнір та Слон (Єрімічук) прекрасно почувають себе під санкціями та успішно контрабасять далі. Данилову респект, чекаємо у нас!!!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Читайте также

ДСНС чи МНС

Шановні рятувальники! Ця тема призначена для комплексного обговорення проблем та пропозицій! Хто на вашу думку був би гідний очолити службу?

ДЛЯ ОКПП

Що еліта мовчите? А де прес-служба, а де ця блядь? Показушно-брехлива зі своїм фотоапаратом? Яка вміє тільки про псів писати……

В Україні обговорюють статтю Путіна

На провідному експертному інтернет-телеканалі «UkrLife.TV» методолог, радник Офісу президента і політолог розповіли, що вони думають про висловлювання російського президента у…
НОВОСТИ