Человек не терпит насилия!

Заказні вбивства в Харкові-причетний лідер ОЗУ Залютинські

Тривалий час в Харкові відбувалась серія заказних вбивств та замахів на життя, жодне з яких не розкрито.
Проведено власне журналіське розслідування в результаті якого встановлено причетність до декількох з них, лідера ОЗУ “Залютінські” Мітрова Леоніда Валерійовича (в кримінальному середовищі відомий як Мітруша, Леня).

IMG-20210522-145943-430

За життя Казарцева Вадима (“Князь”), Мітруша забезпечував силову підтримку останньому в різного роду кримінально караних діяннях.

kaza

03 серпня 2016 року в місті Харкові було вбито Муковоз Олексія Володимировича (в кримінальному середовищі відомий як Торт). Організатором та замовником даного вбивсива є Мітров Л.В.. Сам Мітруша протягом тривалого часу вважав що йому вдалося “спусиити на гальмах” дану справу та він зачистив сліди. І був впевнений в повній своїй безкарності.
Вбивство відбулося в районі Залютино, міста Харкова. Мітруша та його “шнирі” протягом місяця зачищали сліди свого злочину.

IMG-20210522-150012-562

16 січня 2019 року напад на начальника ДКР в Східному регіоні — Логвиненко Олексія. Організатором та замовником даного нападу є лідер ОЗУ “Залютинські”-Мітров Леонід. Але як відомо Мітруша відкупився за даний злочин, заніс 400 тис.дол. США комусь в Києві.

IMG-20210522-150206-431

Ми маємо достовірну інформацію щодо причетності Мітруші ще до декількох вбивст та замахів в місті.
Лідер ОЗУ “Залютінські”-Мітров Леонід має явно виражені психічні розлади саме тому в переважній більшості випадків веде себе як Сатана.

Оцените материал:
54321
(Всего 0, Балл 0 из 5)
Поделитесь в социальных сетях:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Читайте также

ДСНС чи МНС

Шановні рятувальники! Ця тема призначена для комплексного обговорення проблем та пропозицій! Хто на вашу думку був би гідний очолити службу?

ДЛЯ ОКПП

Що еліта мовчите? А де прес-служба, а де ця блядь? Показушно-брехлива зі своїм фотоапаратом? Яка вміє тільки про псів писати……

В Україні обговорюють статтю Путіна

На провідному експертному інтернет-телеканалі «UkrLife.TV» методолог, радник Офісу президента і політолог розповіли, що вони думають про висловлювання російського президента у…
НОВОСТИ