Человек не терпит насилия!

Відпочинок у Чорного моря. Одеса.

Переулок Векслера. Будинок відпочинку “Дом Павлових” Місто в місті. Люди їдуть з підлітками відпочити, а не глядіти пригод. Співвласникам будинку відпочинку слід звернути увагу на блондинку з голубими очима, Віку 40- 45 років, росту 150 — 155 см. Коротке волосся. З обслуговуючого персоналу місцевого ресторану, яка займається розповсюдженням наркоти на території будинку відпочинку. Аферистка зі стажем. Охорона і її начальник її “добре” знавють і покривають. І не тільки.

Оцените материал:
54321
(Всего 0, Балл 0 из 5)
Поделитесь в социальных сетях:

5 ответов

  1. Не все так просто. Місцеві мусора кришують цей кримінал і відмазують від кримінальноі відновідальності в будинку відпочинку.

  2. Слідчий МВС всіх часів Ніков. (Той що всі питання з наркоманами рішає за бу:

    Цей урод, вже в Одеські муніципальні охороні, Чегира (колишній прапорщик- кінолог з ДПСУ, звільнений по шизофреніі) який, сам обЬявил себе кримінальним авторитетом в вузьких колах міста. Водить дружбу с чеченцями и має бізнес з свою співмешканкою: продаж наркоты, рекет, сексуальні домагання до неповнолітніх, спроба сутенерства для будинку Павловых. Просліджується динамічний негативний прояв руху яскраво вираженоі психічноі, маніакальноі хвороби що потребує негайноі допомоги і втручання дипломованих лікарів, нарколога і психіатора. По характеру Чегира В.Я. це людина психічно неурівноважена з багатодітноі сім,і з важким в минулому дитинством. Гнобленням і приниженням старших родини і оточуючих підлітків. Людина що загубилась в просторі, часі і дійсності. Немає ніякоі моральноі межі неповаги, стиду в монікально- сексуальних діях, спілкуванні з оточуючими жіночого полу, дорослими і підлітками. Людина що потребує повноі ізоляціі від оточуючих а не присутності в Муніціпальні охороні. Ті, хто його встроів, покрили його вчинки, мають пряме відношення до криміналу. Цей паціент разом з свою співмешканкою на ПЗ Лузанівка оздобив притон для зберігання наркоти і збут в будинку відпочинку “Дом Павлових” Місто в місті. Люди їдуть з підлітками відпочити, а не глядіти пригод. Співвласникам будинку відпочинку слід звернути увагу на блондинку з голубими очима, яка може хотити в окулярах, віку 35- 40 років, росту 150 — 155 см. носить волосся розміром у до пліч. З обслуговуючого персоналу місцевого ресторану, яка займається розповсюдженням наркоти на території будинку відпочинку. Аферистка зі стажем, клафелінщиця, раніш осуджена. Охорона і її начальник її “добре” знавють і покривають. І не тільки.

  3. Снимайте жильё в частном секторе. Тишина, шашлыки, море. Кайф. Рекомендую. Воздух чистый, море чистое. А погода наладится. Дом Павловых отстой.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Читайте также

ДСНС чи МНС

Шановні рятувальники! Ця тема призначена для комплексного обговорення проблем та пропозицій! Хто на вашу думку був би гідний очолити службу?

ДЛЯ ОКПП

Що еліта мовчите? А де прес-служба, а де ця блядь? Показушно-брехлива зі своїм фотоапаратом? Яка вміє тільки про псів писати……

В Україні обговорюють статтю Путіна

На провідному експертному інтернет-телеканалі «UkrLife.TV» методолог, радник Офісу президента і політолог розповіли, що вони думають про висловлювання російського президента у…
НОВОСТИ