Человек не терпит насилия!

Відпочинок у Чорного моря. Одеса.

Переулок Векслера. Будинок відпочинку “Дом Павлових” Місто в місті. Люди їдуть з підлітками відпочити, а не глядіти пригод. Співвласникам будинку відпочинку слід звернути увагу на блондинку з голубими очима, Віку 40- 45 років, росту 150 — 155 см. Коротке волосся. З обслуговуючого персоналу місцевого ресторану, яка займається розповсюдженням наркоти на території будинку відпочинку. Аферистка зі стажем. Охорона і її начальник її “добре” знавють і покривають. І не тільки.

Оцените материал:
54321
(Всего 0, Балл 0 из 5)
Поделитесь в социальных сетях:

5 ответов

  1. Не все так просто. Місцеві мусора кришують цей кримінал і відмазують від кримінальноі відновідальності в будинку відпочинку.

  2. Слідчий МВС всіх часів Ніков. (Той що всі питання з наркоманами рішає за бу:

    Цей урод, вже в Одеські муніципальні охороні, Чегира (колишній прапорщик- кінолог з ДПСУ, звільнений по шизофреніі) який, сам обЬявил себе кримінальним авторитетом в вузьких колах міста. Водить дружбу с чеченцями и має бізнес з свою співмешканкою: продаж наркоты, рекет, сексуальні домагання до неповнолітніх, спроба сутенерства для будинку Павловых. Просліджується динамічний негативний прояв руху яскраво вираженоі психічноі, маніакальноі хвороби що потребує негайноі допомоги і втручання дипломованих лікарів, нарколога і психіатора. По характеру Чегира В.Я. це людина психічно неурівноважена з багатодітноі сім,і з важким в минулому дитинством. Гнобленням і приниженням старших родини і оточуючих підлітків. Людина що загубилась в просторі, часі і дійсності. Немає ніякоі моральноі межі неповаги, стиду в монікально- сексуальних діях, спілкуванні з оточуючими жіночого полу, дорослими і підлітками. Людина що потребує повноі ізоляціі від оточуючих а не присутності в Муніціпальні охороні. Ті, хто його встроів, покрили його вчинки, мають пряме відношення до криміналу. Цей паціент разом з свою співмешканкою на ПЗ Лузанівка оздобив притон для зберігання наркоти і збут в будинку відпочинку “Дом Павлових” Місто в місті. Люди їдуть з підлітками відпочити, а не глядіти пригод. Співвласникам будинку відпочинку слід звернути увагу на блондинку з голубими очима, яка може хотити в окулярах, віку 35- 40 років, росту 150 — 155 см. носить волосся розміром у до пліч. З обслуговуючого персоналу місцевого ресторану, яка займається розповсюдженням наркоти на території будинку відпочинку. Аферистка зі стажем, клафелінщиця, раніш осуджена. Охорона і її начальник її “добре” знавють і покривають. І не тільки.

  3. Снимайте жильё в частном секторе. Тишина, шашлыки, море. Кайф. Рекомендую. Воздух чистый, море чистое. А погода наладится. Дом Павловых отстой.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Читайте также

ДСНС чи МНС

Шановні рятувальники! Ця тема призначена для комплексного обговорення проблем та пропозицій! Хто на вашу думку був би гідний очолити службу?

ДЛЯ ОКПП

Що еліта мовчите? А де прес-служба, а де ця блядь? Показушно-брехлива зі своїм фотоапаратом? Яка вміє тільки про псів писати……

В Україні обговорюють статтю Путіна

На провідному експертному інтернет-телеканалі «UkrLife.TV» методолог, радник Офісу президента і політолог розповіли, що вони думають про висловлювання російського президента у…
НОВОСТИ