Человек не терпит насилия!

ajax Конотопський О.В. Як аферист себе вундеркіндом презентував

Товариство з обмеженою відповідальністю “Аджакс Сістемс Манюфекчурінг” (ТОВ “АС Манюфекчурінг”), Limited Liability Company “Ajax Systems Manufacturing”, ідентифікаційний код юридичної особи 42593133,
04073, м.Київ, вул. Скляренка, будинок 5, засновники – “Аджакс Сістемс Кіпр Холдінгс ЛТД”, адреса засновника: Іфігеніас, 17, Строволос, 2007, Нікосія, Кіпр, розмір внеску до статутного фонду (грн.): 15000.00, кінцевий бенефіціарний власник (контролер) юридичної особи – Конотопський Олександр Володимирович, Україна, м.Київ, Оболонський район, вул.Бережанська, будинок № 10, квартира № 22, розмір статутного капіталу (статутного або складеного капіталу) та дата закінчення його формування (грн.): 15000.00, 02.11.2019 року; види діяльності: код КВЕД 27.90 Виробництво іншого електричного устатковання; код КВЕД 26.12 Виробництво змонтованих електронних плат; код КВЕД 26.30 Виробництво обладнання зв’язку (основний); код КВЕД 43.21 Електромонтажні роботи; код КВЕД 46.52 Оптова торгівля електронним і телекомунікаційним устаткованням, деталями до нього; код КВЕД 80.20 Обслуговування систем безпеки. Директор товариства – Демчишин Богдан Володимирович – керівник з 05.11.2018 року. Дата запису: 02.11.2018 року. Місцезнаходження реєстраційної справи – Оболонська районна в місті Києві державна адміністрація, номер запису: 1 069 102 0000 042549, Головне Управління Регіональної статистики: ідентифікаційний код органу: 21680000; дата взяття на облік: 05.11.2018 року. Головне Управління ДПС у м.Києві, ДПІ в Оболонському районі: ідентифікаційний код органу: 43141267; відомості про відомчий реєстр: (дані про взяття на облік як платника податків): дата взяття на облік: 05.11.2018 року; номер взяття на облік: 265418298398; Головне Управління ДПС у м.Києві, ДПІ в Оболонському районі: ідентифікаційний код органу: 43141267; відомості про відомчий реєстр: (дані про взяття на облік як платника єдиного внеску); дата взяття на облік: 05.11.2018 року; номер взяття на облік: 10000001359385. Дані органів статистики про основний вид економічної діяльності юридичної особи, визначений на підставі даних державних статистичних спостережень відповідно до статистичної методології за підсумками діяльності за рік – код КВЕД 26.30 Виробництво обладнання зв’язку. Дані про реєстраційний номер платника єдиного внеску: 10000001359385.
Телефонний зв’язок з керівником вказаної юридичної особи – тел.: +380667559537.
Згідно інформаційного і рекламного супроводу діяльності ТОВ “АС Манюфекчурінг”, Конотопський Олександр Володимирович позиціонує свою шахрайську конторку як: (Цитата) “Ajax Systems – компанія №1 в Україні. Продає свою продукцію в більш ніж 80 країнах (в Європі, країнах СНД, Азії та Південної Америки).
Більше 200 000 об’єктів по всьому світу охороняються саме за допомогою сигналізації Ajax. Ajax systems – технологічна компанія, яка завдяки власним інноваційним розробкам змогла стати лідером в області охоронних систем навіть на консервативному Європейському ринку. Офіційний партнер Ajax, Smart Systems – це команда фахівців з інженерних систем. Ми є офіційним партнером торгової марки Ajax systems в Україні. Ми орієнтовані на потреби клієнта і технічно грамотно можемо підібрати обладнання. Націлені на продажі і зробимо все можливе, щоб Ви залишилися задоволені. Працюючи з нами, Ви отримуєте професійний підбір, безкоштовну експрес доставку або відправку в день замовлення, найкращу цінову пропозицію і гарантійне обслуговування. Ми гарантуємо, що все буде підібрано правильно, буде працювати, зможе бути налаштоване і в разі виникнення гарантійних зобов’язань, буде вирішено на Вашу користь.
Ми цінуємо нашу репутацію, відгуками наших клієнтів і розраховуємо на довгострокове співробітництво. Не економте на безпеці, обирайте професіоналів! Сьогодні компанія Ajax випускає десятки ефективних рішень, на базі яких можна створити безкомпромісну охоронну систему. Причому для будь-якого об’єкта: квартири, приватного будинку, офісу, магазину і т.д.
1. Безкомпромісна якість. Продукція Ajax витримує навіть самі екстремальні умови. І в потрібний момент вона допоможе запобігти трагедії.
2. Стиль + функціональність. Датчики і пристрої Ajax створені з кращих компонентів і мають концептуальний дизайн. Ідеальний баланс краси і функціональності.
3. Інноваційні технології. Надійна ноу-хау радіозв’язок Jeweller, яку неможливо заглушити. Шифрування даних з плаваючим ключем. Зв’язок з датчиками на відстані до 2000 м. Все це та інші технології створені умами і руками українських інженерів.
4. Фірмовий софт. Сигналізація працює на софті, який є власною розробкою компанії Ajax. За допомогою програми на смартфоні управляти складною системою простіше простого.
5. Інфраструктура. Пристрої Ajax працюють на хмарній екосистемі. Вона має просунуту криптозахист і 99,9% відмовостійкість.
6. Світове визнання Ajax – найтитулованіша бездротова система в Європі. Також користується попитом в Південній Америці (Панамі, Колумбії), Азії, В’єтнамі та інших країнах. Багато в чому – завдяки оптимальному співвідношенню «ціна-якість».
Можливості сигналізації Аякс:
1. Захист від злодіїв. Класична охоронна сигналізація з датчиками руху, відкриття дверей і вікон, реагування на розбиття скла. З виведенням на пульт охорони і Ваш смартфон.
2. Протипожежний захист. Датчики виявлення диму, вогню, небезпечного рівня чадного газу з вбудованою сиреною і передачею сигналу на пульт швидкого реагування і смартфон
3. Захист від затоплення. Датчики виявлення протікання води з можливістю закриття кранів з електроприводом через смартфон, коли Вас немає вдома. Керуйте водопостачанням віддалено.
4. Керування. Крім додатка в телефоні, системою також можна керувати брелоками та клавіатурою. Тепер тривожна кнопка виклику охорони завжди з Вами.
5. Сирени. Звукові сповіщувачі всередині і зовні приміщень. Голосно повідомляють про тривогу, відлякують зловмисників, звукова індикація стану системи.
6. Автоматизація. Тепер можна керувати будь-якими електроприладами через додаток зі смартфона. Під Вашим контролем побутова техніка, розетки, освітлення, ворота та багато іншого.
7. Модулі інтеграції. Пристрої для інтеграції обладнання в систему Ajax і спільної роботи в складі провідних сигналізацій і систем розумного будинку.
8. Відеоспостереження. Відео в режимі on-line з додатка Ajax. Нічого зайвого, просто виберіть камеру, безпосередньо підключіть до нашої системи і у Вас все під контролем.
9. Охоронні компанії. Оберіть, хто буде захищати Ваш спокій, Ajax працює разом з 500 приватними компаніями по всьому світу, як приватними так і державними. Після підключення системи на пульт охорони, власники також зможуть паралельно отримувати миттєві повідомлення на смартфон, тривожна кнопка для груп швидкого реагування, тепер у Вашому телефоні.
В тому ж дусі і надалі продовжує стверджувати аферист Конотопський О.В., що “Сьогодні виробник Ajax – один з провідних гравців на ринку охоронних сигналізацій. В Україні він займає більше 50% місцевого ринку. Серед європейських країн найбільшим попитом датчики Ajax користуються в Італії, Іспанії, Норвегії, Данії та Швеції. І з кожним місяцем продажі компанії ростуть семимильними кроками. Якщо раніше її пристрої використовували для захисту приватних будинків, то тепер ними обладнають і квартири в багатоповерхових будинках. Купити охоронну систему Ajax в Україні ви можете чи не в кожному інтернет-магазині. Крім комплектів сигналізації у нас також пропонуються централі Ajax, розумні датчики, системи від протікань і потопу, розумні розетки, аксесуари для сигналізації (брелоки, клавіатури, модулі інтеграції сторонніх датчиків тощо). Так що вивчайте каталог Ajax і замовляйте те, що вам необхідно… На всі представлені в каталозі товари діє гарантія від виробника строком на два роки. Також діють вигідні ціни на всі пристрої Ajax. Оплатити покупку можна будь-яким зручним способом (є різні варіанти оплати, включаючи можливість оформлення в кредит). Доставка замовленої продукції Ajax здійснюється по всій Україні. Установка охоронної системи і окремих датчиків виконується бригадами фахівців в межах Києва та Київської області”.
Ключові етапи в історії компанії Ajax: 2019 рік – штат команди збільшився до 800 осіб. Обсяг виробництва збільшився до 220 000 пристроїв на місяць. Прибуток виріс в 2 рази. Продукція Ajax почала продаватися в 93 країнах по всьому світу. 2019 рік – випущений новий датчик руху MotionCam з фотокамерою і поліпшена версія централі Ajax Hub 2. 2018 рік – «Срібло» на виставці Expoprotection Awards 2018 року. 2018 рік – штат компанії збільшився до 400 осіб. Обсяг виробництва – 100 000 пристроїв на місяць. 2017 рік – «Золото» на міжнародній виставці за централь Ajax Hub. 2017 рік – представлена нова операційна система для централі Ajax Hub – OS Malevich. 2016 рік – випуск централі Ajax Hub, до якої можна підключати різні датчики Ajax, створюючи повноцінну охоронну систему. 2016 рік – друга спроба виходу на світовий ринок.
Повний успіх і світове визнання продукції Ajax в Європі. 2013 рік – прийнято рішення зібрати продукцію Ajax з нуля. Отримано інвестиції в розмірі $ 1 000 000 і розпочато роботи з розробки нових датчиків безпеки та унікального протоколу радіозв’язку Jeweller. 2012 рік – перша спроба виходу на міжнародний ринок. 2011 рік – створення компанії Ajax Systems”.
Історія бренду (Цитата): “Виробник Ajax працює на ринку охоронних пристроїв з 2011 року.
Сьогодні він вже становить високу конкуренцію західним і китайським аналогам. Це професійна бездротова система безпеки, яка управляється зі смартфона або ПК. Зараз в асортименті компанії знаходяться 15 пристроїв, що мають підключення до основного хабу фірми. Продукція Ajax працює від вбудованого акумулятора терміном до 7 років. Її сигнал неможливо заглушити, оскільки фахівці компанії розробили оригінальний протокол зв’язку Jeweller, що функціонує на не зашумленою чистоті. У разі відключення електроенергії система сповіщає про це і продовжує автономний режим роботи протягом 15 годин.
Щоб краще ознайомитися з пристроями даної компанії, візьмемо як приклад товари Ajax різні за функціональністю. FireProtect Plus – це протипожежна система, яка виявляє осередки займання, підвищення температури, перевищення концентрації чадного газу і повідомляє про небезпеку сиреною з гучністю 85 дБ. Для захисту свого будинку найкращим варіантом стане придбати HomeSiren. Ця сирена дуже голосно реагує про небажане проникнення в приміщення, а також додатково використовується як протипожежна система. Датчик CombiProtect реагує на рух і розбиття скла в радіусі 10 метрів. Він не звертає увагу на тварин, відкриття вікон протягом, гуркіт грому та інші помилкові фактори. Великою популярністю користуються камери Ajax, які транслюють зображення в дуже високій якості, що дозволяє швидко знайти зловмисника. В компанії також можна замовити монтаж охоронної сигналізації Ajax. При купівлі системи разом з її установкою ви отримуєте подвійну гарантію – на саму техніку, і на монтажні роботи. І заодно – хорошу знижку за комплексне замовлення.
Компанія Ajax, офіційний сайт якої знаходиться у відкритому доступі, пропонує електронні пристрої для різних потреб. Для невеликого приміщення ідеально підходить стартовий комплект. На великому підприємстві можна встановити до 100 датчиків з можливістю як внутрішньої так і зовнішньої установки. Відеоспостереження можна здійснювати в режимі реального часу.
Її охоронні системи універсальні і підходять для будь-яких об’єктів:
1. Для бізнес-центрів. Підходять для великих багатоповерхових будівель (завдяки величезній дальності зв’язку – до 2000 м). Підтримують роботу з датчиками від сторонніх виробників і можуть інтегруватися в системи від інших брендів. Все це допомагає створити комплексний захист від несанкціонованого проникнення з використанням будь-яких необхідних пристроїв.
2. Для промислових підприємств. Відстежують ситуацію на всій території, що охороняється (зовні і всередині). Запобігають пожежі, потопи та інші форс-мажорні ситуації. Миттєво сповіщають операторів про НП, на якій би ділянці воно не відбулося.
3. Для офісів. Охороняють приміщення, запобігають проникнення непрошених осіб. Фіксують особи підозрілих людей за допомогою фото та відеозйомки. Працюють на одній батареї до 7 років. Автоматизують роботу електрозамків і воріт.
4. Для магазинів. Стежать за ситуацією, миттєво сповіщаючи спробі відкриття дверей, розбиття вікон або вітрини. Фіксують особи людей при спрацьовуванні тривоги. Автоматизують роботу любої техніки.
5. Для заміських будинків. Охороняють не тільки будинок, але і присадибну територію. Відлякують злодіїв гучною сиреною, заодно привертаючи увагу сусідів. Миттєво передають сигнал в охоронну службу, щоб її співробітники виїхали на місце і вирішили проблему.
6. Для квартир. Захищають від злодіїв. Запобігають потопам, пожежі. Допомагають автоматизувати роботу електропристроїв будинку. Захищають майно та інформують про ситуацію в будинку в режимі online.

Оцените материал:
54321
(Всего 1, Балл 5 из 5)
Поделитесь в социальных сетях:

2 ответа

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Читайте также

ДСНС чи МНС

Шановні рятувальники! Ця тема призначена для комплексного обговорення проблем та пропозицій! Хто на вашу думку був би гідний очолити службу?

ДЛЯ ОКПП

Що еліта мовчите? А де прес-служба, а де ця блядь? Показушно-брехлива зі своїм фотоапаратом? Яка вміє тільки про псів писати……

В Україні обговорюють статтю Путіна

На провідному експертному інтернет-телеканалі «UkrLife.TV» методолог, радник Офісу президента і політолог розповіли, що вони думають про висловлювання російського президента у…
НОВОСТИ