Человек не терпит насилия!

Навищо сьогодни потрибна вийськова контррозвидка ?

Ничегошеньки не могу понять, суть деятельностей сотрудников вкр в современных реалиях?Ну ничего не делают.. Занимаються мелким рекетмейстерством с командованием.
Хотите прикол: пусть главная инспекция прикинет Хэрольда к носу Бакланова и доложит последнему сколько гривны уходит за год на содержание среднестатистического Управления ВКР и какие результаты за год у этого же управления. Иждивение на теле СБУ… И тогда баканов прозреет , что место ему возле параши на Банковой.

Оцените материал:
54321
(Всего 0, Балл 0 из 5)
Поделитесь в социальных сетях:

2 ответа

  1. З проголошенням Незалежності України, кожна влада міст, районних і обласних центрів, столиці намагалася і намагається з житлового фонду виділяти по можливості декілька квартир на в/ч. ЗСУ, ВМС, ДПСУ. І тут починаються каруселі, без відома простих першеочередників, які стоять на квартирні черзі. Командування із числа “ВСПРИСКІВ ТОВАРИСТВА МАФІІ” по тихому крадуть квартири і ділять. Чому такі великі черги на квартири в в/ч? А тому що всі квартири від адміністрації вони оформляють, як дарствинні нагороди, За не зрозумілий героїзм, і вклад в розбудову військ. А в результаті ці квартири не ригиструються як чергові для отримання в/с. Приклад: За час правління командувача ПдРУ м Одеса генерала Мишаковського (це той шо здав Крим і втік в Ізраіль), пішло на сімейний баланс 10 квартир від адміністрації міста. А щоб командири частин і їх зами мовчали він і їм “дарував”. Но саме цікаве те що вони стоять на черзі в/ч і ще отримують від структури квартири і компенсації. Юристи найшли лазейку і твориться беззаконня.

  2. Потрібно розібратись, може це плата за здачу Криму і пропуск на територію Украіни військ РФ. і хто з тиловиків і натаріусів участвував в цих оборудках. Не розберетесь, загубите Одеську область з портами.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Читайте также

ДСНС чи МНС

Шановні рятувальники! Ця тема призначена для комплексного обговорення проблем та пропозицій! Хто на вашу думку був би гідний очолити службу?

ДЛЯ ОКПП

Що еліта мовчите? А де прес-служба, а де ця блядь? Показушно-брехлива зі своїм фотоапаратом? Яка вміє тільки про псів писати……

В Україні обговорюють статтю Путіна

На провідному експертному інтернет-телеканалі «UkrLife.TV» методолог, радник Офісу президента і політолог розповіли, що вони думають про висловлювання російського президента у…
НОВОСТИ