Человек не терпит насилия!

НОВОМОСКОВСЬКА ЗЕ-КОМАНДА ФОРМУЄ КОМАНДУ ЗЕ-АФЕРІСТІВ .

НОВОМОСКОВСЬКА ЗЕ-КОМАНДА ФОРМУЄ КОМАНДУ ЗЕ-АФЕРІСТІВ .
Людина з близького оточення Михайла Вишневського, голови Новомосковської районної держадміністрації, днями розповіла нашому виданню про те, що в колі Новомосковської зе-команди стали з’являтися земельні аферисти, зокрема, як Руслан Таряник.
Руслан є відомою людиною на просторах Новомосковщини, завдяки йому та його аферистичним діям деякі заможні люди стали отримувати земельні ділянки в лісі та по берегам річок й водоймі, у супереч діючому земельному законодавству.

Мабуть саме для цього голова Новомосковської райдержадміністрації Михайло Вишневський запросив до своєї команди таку людину, як Руслан Таряник.
Згідно наданої нам інформації Новомосковським міськрайонним судом у Дніпропетровський області, судом розглядаються три кримінальні справи стосовно незаконного захоплення державних земельних ділянок у лісосмузі та подальшого продажу приватним особам, одним із фігурантів у цих кримінальних справах є особисто Руслан Таряник.

Як встановило слідство, земельний аферист Таряник створив злочину групу та впродовж декількох років незаконно підробляв земельну документацію для відчуження державних земельних ділянок у лісосмузі, а потім, за допомогою нотаріуса, перепродував.

Після перевірок та встановлення факту злочину, правоохоронці відкрили кримінальне провадження та повідомили про підозру земельному аферисту Руслану Тарянику, який погодився на співпрацю зі слідством та розказав правоохоронцям про створену ним кримінальну групу.

Згідно з інформацією правоохоронців, Руслан Таряник особисто заніс хабар з міченими купюрами своїм компаньйонам по кримінальній групі – землевпоряднику начальнику держгеокадастра в Новомосковском районі Омельницкій Олесі Дмитриевні, заступнику начальника Белому Максиму Ігоревичу, а потім Таряник став свідком у цій справі.

Ми вважаємо, що таких людей, як Руслан Таряник залучають тільки для майбутніх земельних афер, для рейдерських захоплень та підробки документів, що підтверджують право власності на земельні ділянки.

Ось таких земельних аферистів до своєї команди набирає голова Новомосковської райдержадміністрації Михайло Вишневський, який, до речі є депутатом Новомосковської міської ради від політичної партії «Слуга народу», а також є головою депутатської фракції.
http://gorozhanin.dp.ua/novosti/41492-novomoskovska-ze-komanda-formuye -komandu-ze-aferistiv.html#disqus_thread

Оцените материал:
54321
(Всего 0, Балл 0 из 5)
Поделитесь в социальных сетях:

3 ответа

  1. Ещё есть такая как Пенкина татьяна Василівна з вільного яка товаришує з громадянином ЄЕП чиновником та корупціонером Білим І.М яка вмісті з ним привласнила майже 30 га землі в Згаменівці

  2. Пєнкіна Тетяна Василівна працює в салоні краси Арман м.Новомосковськ ,дуже талановита шахрайка,власниця автомобіля шкода тур АЕ1871ТВ та декількох земельних ділянок,яка заволоділа ними шахрайським шляхом ,

  3. Пєнкіна татьяна старая продавана я проститутка і шлюха с м.Вольного работаєт паріемахером в салоні краси я Арман по вулиці Радянській у Новомосковськ у , прікідиваєтся також бедной і порядочной что бля аж сльоза тече а на часом желе ушлая аферистка котлові уже 4 Раза за мужем бела і всех мужей розділа розбула і зробила ідіотами і дураками — блядь ще та

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Читайте также

ДСНС чи МНС

Шановні рятувальники! Ця тема призначена для комплексного обговорення проблем та пропозицій! Хто на вашу думку був би гідний очолити службу?

ДЛЯ ОКПП

Що еліта мовчите? А де прес-служба, а де ця блядь? Показушно-брехлива зі своїм фотоапаратом? Яка вміє тільки про псів писати……

В Україні обговорюють статтю Путіна

На провідному експертному інтернет-телеканалі «UkrLife.TV» методолог, радник Офісу президента і політолог розповіли, що вони думають про висловлювання російського президента у…
НОВОСТИ