Человек не терпит насилия!

ДСНС Козяр, історія про корупціонера по кличці «МОКРИЙ НІС»

Частина перша: Корупція в Державному пожежному нагляді у м. Києві.
У липні 2015 року Директором Департаменту державного нагляду та контролю (на сьогодні: Департамент запобігання надзвичайним ситуаціям) апарату ДСНС України Було призначено полковника служби цивільного захисту Щербаченка Олександра Миколайовича (на даний час генерал-майор служби цивільного захисту), до призначення на генеральську посаду Щербаченко довгий час проходив службу на різних керівних посадах ГУ МНС (згодом ДСНС) міста Києва та Київської області.
Так після призначення Директором департаменту запобігання НС ДСНС України Щербаченко О.М. при підтримці тодішнього ректора Львівського університету безпеки життєдіяльності ДСНС України, генерала Козяра, стосовно призначення на посаду головного державного інспектора з нагляду у сфері пожежної, техногенної безпеки та цивільного захисту міста Києва – заступника начальника Головного управління ДСНС України у місті Києві із запобігання виникнення НС підполковника служби цивільного захисту Козяра Назарія Михайловича (нині полковник, рідний син ректора Козяра).
До цього часу Козяр проходив службу на посаді заступника начальника Солом’янського районного управління – головного державного інспектора Солом’янського району, на цій посаді став відомим своїми великими корупційними «запросами» та двічі за три роки на посаді різні правоохоронні органи затримували Козяра за отримання хабарів, але завдяки впливовому батькові-ректору його «відпускали».
З того часу, протягом 6-и!!! років вся інспекція Головного управління ДСНС десяти районів міста Києва (близько 300 інспекторів) працюють на показники та плани, які їм ставить Козяр.
Тобто в місті Києві, де у 2013-2014 стояв Майдан і загинула Небесна Сотня під керівництвом Щербаченка утворене та на цей час діє організоване злочине угрупування!
Президенти та Уряди змінюються, а хабарники та корупціонери в ДСНС – НІ!!!
Кожен об’єкт міста Києва виконує прямі або через начальників інспекцій районів корупційні вказівки Козяра щодо того в якій організації усувати недоліки виявлені під час перевірок ДСНС, а також про об’єми разової «допомоги» (хабаря) за закриття «питання по перевірці».
Якщо об’єкт не виконує «прохання» (незаконні вимоги) Козяра, то він невідкладно «кошмариться» всіма можливими способами (розголос в ЗМІ, через РДА, КМДА, через правоохоронні органи і т.д. і т.п.) і направляється позовом до адміністративного суду для вжиття заходів реагування у вигляді заборони експлуатації об’єкта до повного усунення порушень виявлених ДСНС, а це створює великі перешкоди у господарській діяльності будь-якого об’єкта.
Абсолютно всю інформацію про корупцію, хабарництво і невідповідність займаним посадам Козяра може підтвердити будь-який суб’єкт господарювання, що знаходиться у місті Києва та за останні 6-ть років перевірявся інспекторами ДСНС.
А також це все підтвердить будь-який офіцер ГУ ДСНС міста Києва, який працює в Києві більше трьох місяців!!!
Деякі конкретні факти корупції та протиправних діянь Козяра:
— Від сітьових (брендових) АЗС, АЗК таких як КЛО, ВОГ, ОККО, UPG, БРСМ, АМІК, та інші до Головного управління хабарями ЩОМІСЯЦЯ надходить більше 12000 літрів пального у талонах на постійній основі (еквівалент – 350000 грн.)!;
— Супермаркети групи FOZZY (Сільпо, Фора та інші) кожного місяця надають хабарі у вигляді продуктової продукції на суму 50000 – 80000 грн.;
— Готелі «Либідь» (біля цирку)» на бульварі Т. Шевченка щокварталу на постійній основі надають Козяру хабар у розмірі орієнтовно 400000 грн. за невжиття законних заходів реагування у вигляді звернення до адміністративного суду за виявлені під час перевірок порушення вимог законодавства, які створюють загрозу життю та здоров’ю людей!;
— полковник Козяр навесні 2020 року вніс передоплату 50000 $ та придбав в офіційного дилера автомобілів Mercedes-Benz у місті Києві елітний позашляховик Mercedes в ексклюзивній «замовній» комплектації загальною вартістю більше 110000 $ (сто десять тисяч доларів)!;

— Такі торгівельно-розважальні центри і об’єкти з масовим перебування людей, як «Гулівер», — по «команді» і після «інструктажу» Козяра за хабарі взагалі уникали перевірок і не перевіряються, незважаючи на діюче доручення Прем’єр – Міністра України стосовно здійснення перевірок таких закладів після резонансної пожежі в Одеському коледжі на початку грудня 2019 року, яка забрала 16 людських життів.

На сьогоднішній день Козяром, з метою усунення керівників районних управлінь ДСНС Києва від контролю над найважливішими, найбільшими і «найбагатшими» об’єктами міста Києва, створено групу орієнтовно з 15-18 посадових осіб різних відділів управління запобігання НС ГУ ДСНС України у місті Києві, які займаються виключно перевіркою найбільших об’єктів Києва та «загоном» керівників (директорів, власників) цих об’єктів до Козяра і Карпенка (заступник Козяра) у кабінет на вимагання хабарів. Очолює цю групу – полковник Карпенко Сергій Анатолійович – це топ-корупціонер після Козяра, і вважається «гаманцем» (бухгалтером) Козяра. Щоденно і систематично Карпенко займається вимаганням від суб’єктів господарювання неправомірної вигоди. Часто буває на лікарняному, так як його попереджають, що можуть бути питання до нього від правоохоронних органів. Але навіть на лікарняних контролює всі корупційні схеми і постійно доповідає Козяру.
Козяр штучно створив умови щоб в районах Києва був кадровий голод в інспекціях, щоб всі корупційні потоки перенаправити на Головне управління, тобто на себе.
В місті Києві зареєстровано близько 800 ліцензіатів, які надають послуги та виконують роботи протипожежного призначення, але реально працюють 10-15 – це ті , які домовились з Козяром та постійно від 10% до 60% прибутку (відкату від договорів) заносять цим посадовцям у вигляді ХАБАРІВ.
Зарплатня Козяра – орієнтовно 30000 грн. на місяць.
Окремо слід зазначити про встановлені Ватоліним та Козяром так звані корупційні та штучні «ПЛАНИ», які роками під контролем і Козяра і за погодженням з керівництвом ДСНС систематично (роками) виконують районні управління Головного управління ДСНС України у місті Києві за вказівками керівництва.
Перед призначенням на посади начальника РУ та/або заступника начальника РУ з державного нагляду (контролю), кандидата призначають тимчасово на 3-6 місяців і якщо за цей час корупційні (злочинні) плани виконуються, тоді призначають на посаду на постійній основі.
Так, місячна норма (незаконна корупційна вимога) з кожного РУ (всього у місті Києві 10 (десять) районних управлінь):
1. Замір опору ізоляції електромереж об’єктів та/або проведення експертиз протипожежного стану об’єктів (експертиза необхідна для реєстрації декларацій відповідності матеріально-технічної бази суб’єктів господарювання вимогам законодавства у сфері пожежної безпеки) – 10000 грн. з кожного інспектора районного управління (з РУ виходить від 90000 до 150000 грн на місяць);
2. Страхування (відповідальності власників (користувачів) майна) – 35000 грн. з районного управління. Одна із страхових компаній – ПАТ «Страхова компанія «Авангард», і.к.: 33152560, керівник – Тищенко Альбіна Володимирівна, менеджер – Тетяна.
Є інші страхові компанії з якими корупційно працює Головне управління міста Києва;
3. Проектування, монтаж систем протипожежного захисту (автоматична система пожежної сигналізації, оповіщення і управління евакуацією людей, пожежогасіння, димовидалення, блискавкозахист, протипожежні двері, клапани і т.д.) – 10 об’єктів з кожного районного управління;
4. Технічне обслуговування систем протипожежного захисту та/або підключення об’єктів до пультів пожежного спостерігання – 10 об’єктів з кожного районного управління;
5. Пожежні навчання (відпрацювання пожежних тренувань) на об’єктах суб’єктів господарювання – не менше ніж на 50000 грн. з кожного районного управління;
6. Технічне обслуговування первинних засобів пожежогасіння (перезарядка вогнегасників) – 50 штук з кожного районного управління;
7. Випробування дослідно-випробувальною лабораторією Головного управління якості вогнезахисного оброблення матеріалів на об’єктах – 15000 грн з кожного районного управління;
8. Раз на 2-3 місяці 2000-2500 літрів пального (в талонах або готівкою), так як зі слів керівників – Головне управління не виділяє (хоча орієнтовно останні 3 три роки паливо виділяється з бюджету ДСНС);
Також повсякденні прохання з Головного управління оплатити рахунки (від 200 грн до 100000 грн), поселення в готелях, ресторани, ремонт приміщень і техніки, СТО, купівля канцтоварів для всього РУ та ГУ, купівля оргтехніки та багато іншого!
Орієнтовно об’єм неправомірної вигоди, що отримує керівництво Головного управління за один місяць тільки на «планах» від підпорядкованих районних управлінь Києва складає – від 2 млн грн до 4 млн грн. Тільки на планах!
Окремо слід зазначити, що у зв’язку із карантинними обмеженнями в Україні з березня місяця до кінця 2020 року діяв мораторій на проведення планових перевірок об’єктів суб’єктів господарювання співробітниками ДСНС України. Перевірки протягом 2020 року проводилися виключно позапланові: або по контролю за раніше виданими приписами та/ або за зверненням (скаргами) фізичних осіб щодо порушення вимог законодавства у сфері пожежної та техногенної безпеки, що створюють загрозу життю і здоров’ю людей. Але незважаючи на мораторій на перевірки – корупційні «Плани» необхідно було виконувати.
Козяр єдиний головний інспектор по всій Україні, який встановив «таксу» навіть за реєстрацію декларацій відповідності матеріально-технічної бази суб’єктів господарювання вимогам законодавства у сфері пожежної безпеки! Хабар складає від 10 грн. до 30 грн. за 1 метр квадратний площі об’єкта, що подає декларацію на реєстрацію!
Ця абсолютно формальна та автоматична процедура повинна здійснюватися протягом 5-ти днів з дати подачі декларації до Центру надання адміністративних послуг міста Києва.
Але якщо ти не сплатиш встановлений Козяром ще 5-ть років тому хабар, то будуть відмовляти в реєстрації твоєї декларації хоч десять разів.
Для прикладу для таких об’єктів як «Епіцентри», «Метроград», ТРЦ, різні склади і т.д. – «послуги» Козяра з реєстрації декларацій можуть доходити до 400000-700000 грн. кожна!!!!!
І керівники об’єктів вимушені платити щоб працювати безперешкодно…
Підсумовуючи зазначене за інформацією багатьох представників суб’єктів господарювання, посадових осіб апарату ДСНС і Головного управління ДСНС України у м. Києві і – такого рівня корупційного «беспредела» не було ніколи за 30 років існування державного пожежного нагляду в Україні.
Також велике прохання від простих пожежних та ветеранів пожежної охорони, хто прочитає все це – зробіть репост, та хто зможе надсилайте цю інформацію у всі можливі органи влади, у тому числі правоохоронні органи України – Офіс Президента України, Кабінет Міністрів України, Верховна Рада України, Державне бюро розслідувань (ДБР), Офіс Генерального прокурора України (ОГП), Національне агентство з питань запобігання корупції (НАЗК), Національне антикорупційне бюро України (НАБУ), Служба безпеки України (СБУ).
Можливо розповсюдження цієї важливої інформації зможе запобігти багатьом резонансним пожежам із загиблими та постраждалими людьми у майбутньому!!! ”

Оцените материал:
54321
(Всего 2, Балл 4.5 из 5)
Поделитесь в социальных сетях:

122 ответа

 1. Если русские и украинцы один народ, то почему Россия заняла в медальном зачете Олимпиады 5-е место, а Украина — 44-е?

 2. Думаю Ватолін ненавидить Козяра, показав би характер і давно би відправив на підвищення його! А так чи боїться чи сильно гроші любить)

 3. Чечётка с Козяром собирает последний урожай, дома на участках с Ватолиными надо достроить.

 4. А у Києві мій кум ніяк не може домовитись з владою! Тому що пиздить і пиздить постійно!

 5. Сьогодні сорок чотири наших рятувальника з Рівного (серед них — є й учасники бойових дій на сході України) отримали ключі від нових квартир.
  Це — результат спільної та кропіткої роботи ДСНС, Міністерства внутрішніх справ, усього українського Уряду.
  Це також свідчення того, що ми готові до викликів сучасного життя, в якому комфортне житло для співробітників — це вже далеко не розкіш, а вимога нашого часу.
  Звичайно, це службове житло, тимчасове, і ми розуміємо, що наші хлопці потребують повноцінного житла. І ми працюємо над цим. Адже підвищення соціальних стандартів — це ключовий сегмент реформ, запроваджених в нашій Службі.
  Тому в минулому році працівниками Служби отримано 1 тис. 314 квартир, у тому числі 965 квартир на умовах фінансового лізингу. Ця мотиваційна програма для рятувальників та правоохоронців, як ви добре знаєте, успішно діє вже кілька років.
  Можу запевнити, що ми будемо працювати й далі, аби новосілля рятувальників стали масштабною та потужною традицією.
  А сьогодні я побажав щасливим новоселам сил та енергії в роботі, а також мирного, спокійного та яскравого життя у нових затишних квартирах.

 6. Сьогодні сорок чотири наших рятувальника з Рівного (серед них — є й учасники бойових дій на сході України) отримали ключі від нових квартир.
  Це — результат спільної та кропіткої роботи ДСНС, Міністерства внутрішніх справ, усього українського Уряду.
  Це також свідчення того, що ми готові до викликів сучасного життя, в якому комфортне житло для співробітників — це вже далеко не розкіш, а вимога нашого часу.
  Звичайно, це службове житло, тимчасове, і ми розуміємо, що наші хлопці потребують повноцінного житла. І ми працюємо над цим. Адже підвищення соціальних стандартів — це ключовий сегмент реформ, запроваджених в нашій Службі.
  Тому в минулому році працівниками Служби отримано 1 тис. 314 квартир, у тому числі 965 квартир на умовах фінансового лізингу. Ця мотиваційна програма для рятувальників та правоохоронців, як ви добре знаєте, успішно діє вже кілька років.
  Можу запевнити, що ми будемо працювати й далі, аби новосілля рятувальників стали масштабною та потужною традицією.
  А сьогодні я побажав щасливим новоселам сил та енергії в роботі, а також мирного, спокійного та яскравого життя у нових затишних квартирах.

 7. Судячи з активізації правоохоронців щодо напрямку ДСНС (мається пряма домовленість з представниками центральних органів за їх ініціативою — НАБУ, СБУ, ДБР, МВС!!!) то дійсно, скоріш за все скоро вже міністру-чорту і відповідно нашому дяді Ко планується шляпа.
  Звертаюсь до всіх, кому набридло наше корупційне ДСНС-дно, товстопузі кабінетні — інформація про схематози, про хабарництво, про крадіжки і корупцію зі сторони кабінетних приймається в режимі ПОСТІЙНО (як на правах анонімності так і із збереженням конфіденційності вас, як заявника — за вашим бажанням).
  Я вважаю, що як би там не було але якщо з’явилась тенденція і цікавість у правоохоронних (які б не були тому причини) ми маємо ДОПОМОГТИ у добрій справі.

 8. А шо це за фєтіш, в бойовках на урочистих заходах? Ватолін сам придумав, чи Чечоткін підказав?
  Пожежним на “юг” кабінетних слабо послати з такими вводними? Чи вирішили одним вистрілом двох зайців — зміна караулів+фотозвіт для конторських “урочистостей” аби додому по швидше?
  Управа тільки собі до дня Конституції премії нарізала чи щось і пожежним дісталося?

 9. Хорошие жены получают хорошие подарки(Toyota RAV 2019)!!! Дякую, коханий 😘😘😘 люблю 😍😍😍

 10. Чи “винуватий” начальник управління у тому, що його підлеглі (підполковники, начальники райвідділів, наприклад) беруть хабарі?
  Чи діляться підлеглі начальників управлінь з ними частиною хабарів коли їх беруть?
  Декілька років назад, частина нашої бойкотської чернігівської команди добряче Ромкі Гордовому “солила” коли проливала світло на те корупційне болото яким він керує і яке він розвів в області.
  Але на щастя У Ромки добрячий “дах” в ДСНС у вигляді пана Мельчуцького, заступника Чечоткіна — тому Гордовому начхати на “потуги” правоохоронних…
  А хлопців всіх вже звільнили звісно — панам-корупціонерам потрібні мовчазні і слухняні.
  P.S.Ромка і Дімон — ряха не лусне від > 20 га землі в одне рило? Може вам в аграрії піти, а?

 11. О, хто це там? Може пожежного на хабарі крутанули? Може водія автоцистерни? Та ні, друзі, то в Чернігові на хабарі чергового кабінетного “пов’язали”.
  Мабуть хлоп забув в конспектів тему “по корупції” записати.
  Суспільство може вдавати, що нічого не бачить, армія дармоїдів в погонах може продовжувати дути щоки імітуючи роботу і свою власну значимість але факт залишається фактом — ДСНС по вуха в корупції, від самого звичайного навч. пункту, вишу і закінчуючи махінаціями і схематозами які “розробляються” в кабінеті голови ДСНС Миколи — ДСНС це і є корупція…

 12. Ватолін обілетив молодих лейтенантів через началька кадрів. Взагалі йобнулись 🤦‍♂️ Нічого святого((((
  Для ВБ, позпитайте молодь по скільки з них збрили!

 13. Ватолін обілетив молодих лейтенантів через началька кадрів. Взагалі йобнулись 🤦‍♂️ Нічого святого((((
  Для ВБ, позпитайте молодь по скільки з них збрили!

 14. Ватолін обілетив молодих лейтенантів через началька кадрів. Взагалі йобнулись 🤦‍♂️ Нічого святого((((
  Для ВБ, позпитайте молодь по скільки з них збрили!

 15. P.S.“То что Вы опубликовали про Ватолина и Козяра пару месяцев назад имело серьёзный резонанс среди сотрудников и Киевского городского гарнизона и всех остальных подразделений ДСНС! И там абсолютно все правда! Но что самое интересное — эти люди не одумались! Все коррупционные и воровские схемы продолжаются! 100%. Вот только на прошлой недели все районы Киева завозили по 25000 грн лично Ватолину на какую то херню!”

 16. Про типових кабінетних і про типову “свиту” кабінетних.

  На фото — Назарій Козяр (той Назарка, шо син Міши Козяра (ректора Львівської пожежного бурсітета), той Назарка, шо зробив блискавичну кар’єру і є заступником начальника ГУ ДСНС м.Києва Андрюхи Ватоліна, того Андрюхи, шо кум голови ДСНС Колі Чечоткіна) https://www.facebook.com/profile.php?id=100006262008391

  Назарка, в тему сьогодення змінив обкладинку на Фейсбуці і під його портретом тепер є напис : “Слава Україні, Героям Слава!”.

  Цей скрін — яскравий приклад того, як В ОДНІЙ КАРТИНЦІ показана вся суть брехні, лицемірства і пристосуванства чиновників і їх блазнів в українському сьогоденні.

  Пояснюю. Типове, мамкине/папкине корупційне падло (про масштабну корупцію в ГУ ДСНС м.Києва, де Назарій з Андрюхою займаються своїми темними справами на користь власної кишені писалось тут — https://www.facebook.com/groups/fdukraine/permalink/3878197668954426/) прикривається гаслами які уособлюють в собі жертовність і прагнення бути вільною і незалежною Україною (в тому рахунку вільної від численної кабінетної мразоти яка на державних посадах дбає лише про власну кишеню). При цьому — обкладинка “Слава Україні, Героям Слава!” йде від Петька Сивочолого (знатного корупціонера і махінатора — плівки #мразотиведведчука від Деніса Бігуса і мільйон фактажу про цього баригу) — бо Козяр ні чім не кращій і Петько то його ідол, бо вміє на*обувати людей професійно. При цьому купа людей (197 чоловік) “завподобафкали” Козяра, бо самі такі ж по своєму нутру — типові пристосуванці + ті хто стоїть поряд біля корита або стати до корита прагне.

 17. Черговий потужний крок на шляху до оновлення матеріально-технічної бази нашої Служби. Сьогодні підписано протокол про наміри між ДСНС України та компанією Cela Industry щодо придбання спеціалізованого рятувального обладнання. Йдеться про сучасні пожежні підйомники із частковим виробництвом в Україні. І ця нова техніка дозволить нам рухатися вперед.
  Я дякую пану Міністру за увагу до наших потреб і впевнений, що у майбутньому ми будемо лише примножувати наші спільні здобутки. Працюємо далі!

 18. Люди працюють.
  Хто має фактаж, конкретику по минулим або тим, що плануються “справам” кабінетних — будь-ласка, звертайтесь (в першу чергу цікавить голова риби, що гниє — генерали, полковники) — під “прицілом” — всі гарнізони, всі управління, виключень НЕМАЄ.
  І я, і уповноважені представники правоохоронних органів (не всіх) ГАРАНТУЄМО безпеку для “вашого працевлаштування”. “Викривачі” корупції будуть захищені від протиправних посягань тих кого вони викривають — вас ніхто “світити” не буде.
  Змінюємо систему РАЗОМ.

 19. У Чечоткина не зарплата, а зарплата и денежное содержание и его пенсия. Он служит по спец мобилизации, читай Кодекс Гражданской защиты. Он пенсионер МЧС, работал гражданским на должности головы Службы, потом по спец мобилизации был призван и направлен для прохождения службы в ДСНС, где был назначен на должность головы ДСНС только теперь аттестованным сотрудником. Поэтому как за мобилизованным за ним сохраняется ПЕНСИЯ, ЗАРАБОТНАЯ ПЛАТА на предыдущем месте работы — ГОЛОВА ДСНС, и теперешнее денежное содержание ГОЛОВЫ ДСНС. ТРИ вида дохода у дного должностного лица. Уметь надо. Спецмобилизация не для всех.

 20. Чечоткін сциться, тому і відключив коментарі у себе на сторінці.
  Сльози крокодилячі від керманичів служби які її успішно розвалюють і жиріють “в одне рило” з кожним роком все більше.
  “НЕ ВІРЮ” — Станіславський.
  Декларація майнового стану Чечоткін (тільки зарплата 1 563 576 грн.)- https://public.nazk.gov.ua/documents/62083474-f6d3-4658-93de-200f19c0ba1f
  Мельч уцький — https://public.nazk.gov.ua/documents/f50775ea-60af-4f12-838c-7556c7665c2a
  Білош ицький — https://public.nazk.gov.ua/documents/2b5aa199-c1ed-48c9-963e-640a03a693f0
  Ільче нко — https://public.nazk.gov.ua/documents/e8026783-cee7-40f9-8bb3-f001e5a31a39

 21. Поліцейська з Одещини продавала наркотики з речових доказів, — про це повідомляє СБУ.

  Співробітники спецслужби задокументували, що вона підмінила речові докази, а саме 0,5 кг кокаїну. Далі речовини збували місцевим наркозалежним особам. Продавали самі та через підконтрольних наркодилерів.

  Під час обшуків за місцями проживання фігурантів кримінального провадження та за місцем роботи співробітниці поліції правоохоронці вилучили ще декілька грамів кокаїну.

  🙈

 22. Заберіть цього долбойоба з нашого свята!! Нехай упопиться у Дніпрі з своїми тупими жартами(( Назарій іди на***

 23. 👮 Капрал полиции логистики Киевского райотдела Милена похитила 0,5 кг кокса (на рынке приблизительно 100к $) и продавала его по 120$ за 1 грамм. Теперь грозит не хилый срок и компот только на 8 марта. Источник-Думская

  Мы будем делать бизнес, мы будем делать бабки.

 24. Щиро вітаємо наших колег, адже сьогодні, під час наради, очільник Київського гарнізону Андрій Ватолін присвоїв чергові спеціальні звання 🥳

  Так, полковник служби цивільного захисту присвоєно заступнику начальника управління – начальнику відділу забезпечення технікою та спеціальними засобами Олександру Гарбарчуку; капітан служби цивільного захисту присвоєно провідному фахівцю відділу реагування на НС та ліквідації їх наслідків Подільського РУ Віктору Бармі та начальнику сектору планування заходів та контролю Шевченківського РУ Кононець Катерині. А також, старший лейтенант служби цивільного захисту начальник Головного управління присвоїв фахівцю відділу взаємодії з Управлінням державної охорони України Олексію Кібцю 🤩

  Бажаємо вам подальших успіхів у роботі! 👏🏻

 25. Максік ти краще поділись із публікою, як ти отримав 10 тис.$ від нач. ГУ Полтави Сала та заткнувся по ньому та його поборам в області. Мабуть бабло не пахне, активіст-аноніст ти грьобаний. Всі і так розуміють, що ти гнилий бомж, який заради бабла пише говно на всіх лише заради вигоди. Ти ЛОХ і платять тобі лише такі ж ЛОХИ як і ти. Досить паплюжити службу і людей які в ній працюють. Із-за таких як ти у служби відбирають повноваження та падає рейтинг. Сволота ти продажна.

 26. у діях Голови ДСНС є прямі ознаки статті 367 КК України – «Службова недбалість», тобто невиконання або неналежне виконання службовою особою своїх службових обов’язків через несумлінне ставлення до них, що завдало істотної шкоди охоронюваним законом правам, свободам та інтересам окремих громадян, державним чи громадським інтересам або інтересам окремих юридичних осіб!!!
  Пан Чечоткін!!! Зробіть ласку усім пожежним України – йдіть геть у відставку разом зі своєю шайко-бандою і на останок привселюдно спаліть свої погони, зробіть хоча б щось, як справжній офіцер яким би він мав бути!!!

 27. ДСНС України на всіх рівнях лихорадить від корупції, цю інформацію підтвердить будь-який співробітник ДСНС, який більше півроку проходить службу цивільного захисту.
  А що відбувається по напрямку державного нагляду (контролю), тобто державного пожежного нагляду – це взагалі жах!!! ТАМ СХЕМА на СХЕМІ!!! Практично кожен об’єкт, що перевіряється інспекторами ДСНС змушений платити хабарі за невтручання в свою підприємницьку діяльність!!! І всі про це знають!!!
  А причина всього цього безладу – встановлені для керівників Головних управлінь в областях та ректорів навчальних закладів ДСНС щомісячні «ТАКСИ», які везуться керівництву ДСНС України генералам Чечоткіну, Мельчуцькому, Ільченко, Щербаченко та багаторічному неофіційному «куратору» ДСНС Шкіряку Зоряна.

 28. УВАГА! ДУЖЕ ВАЖЛИВА ІНФОРМАЦІЯ!
  Не для кого в Україні не буде новиною те, що на сьогоднішній день у зв’язку із КОРУПЦІЄЮ, перевищенням службових повноважень, службовою недбалістю та незаконною діяльності керівників різних рівнів всередині служби з надзвичайних ситуацій України (ДСНС України) склалася катастрофічна ситуація.
  У звичайних простих пожежних – рятувальників, диспетчерів, водіїі пожежних автомобілів, начальників варт (караулів), начальників пожежно-рятувальних частин, тобто «кістяк», на якому тримається Пожежно-рятувальна служба нашої держави – повністю відсутня мотивація до професійної і ефективної роботи!!!! Морально-психологічний стан більшості співробітників ДСНС дуже пригнічений, причин тому безліч: для позитивного вирішення питання стосовно вступу на службу вимагають хабарі, за тримання чергових звань потрібно платити хабарі, за всі переміщення на вищі посади треба платити хабарі, матеріальну допомогу на вирішення соціально-побутових питань та на оздоровлення не виплачують, або виплачують частково і за «віткати», умови несення служби в більшості підрозділах нестерпні, техніка в більшості частин застаріла і непридатна до використання за призначенням, питання санаторно-лікувальних потреб не вирішується, премії нараховуються хаотично та в абсолютній більшості необґрунтовано і несправедливо, керівники главків не продовжують контракти на продовження служби без пояснення причин і т.д і т.п.

 29. Ваталін закінчить як Бочковський, посидить у сізо, подумає про свою поведінку!!! А там побачим)

 30. Затримали майора Держслужби з надзвичайних ситуацій при отриманні хабара у розмірі 2 тисяч, — СБУ. ФОТО
  Служба безпеки України спільно з прокуратурою викрила заступника керівника однієї з районних державних служб з надзвичайних ситуацій.

  У повідомленні зазначається: ′′ Правоохоронці встановили, що майор служби цивільного захисту вимагав від комерсанта дві тисячі гривень за видачу дозволів, необхідних для здійснення підприємницької діяльності.

  Оперативники спецслужби затримали зловмисника під час отримання хабара на складах, що належали бізнесмену.

  Відкрито кримінальне провадження за частиною. 3 ст. 368 Кримінального кодексу України. Термінові слідчі дії тривають ”.

 31. Цирк уехал, а клоуны остались. Это пока. Просто эти клоуны не понимают, что неприкасаемость и тёплая ванная закончится и за все придётся отвечать. За фуфловую технику которую закупали для получения откатов, за резонансные пожары и гибель на них людей, полученные внеочередные квартиры и звания….сколько веревочке не виться всё равно придёт конец. Запасайтесь попкорном, будет очень показательно…

 32. Хорошие слова и правильная оценка всего строя: человеческая жизнь дешевле бумаги…а деньги как брали так и далее берут. А клоуны действительно то уехали а цирк 🎪 остался с купленным руководством.!

 33. Раньше было: «одна баба сказала», а сейчас: «источник сообщил». Пусть этот источник лучше отсосет у Авакова, чтоб он внезапно не уволил его и всех вместе взятых в ОПе.

 34. Наш источник в ОП рассказал, что окружение Зеленского солидарно в вопросе ограничения влияния Авакова, который считает министерство МВД своей вотчиной.

  В Офисе Президента рассматривается сценарий быстрой отставки Авакова и зачистка его людей в министерстве.

 35. Сьогодні о 19:30 на каналі (BIHUS.info) вийде друга частина “плівок Медведчука”, цікаво чи увійшли до цього випуску переговори Ватоліна з його помічником.

  Гарного вам вечора, пане генерале, багато не пийте горілки 😉.

 36. Сьогодні актив спілки бойкоту, і пасив також, прийняв участь у марші трансгендерів у Києві! Хотів зустрітись особисто з Козяром, але вже дупа болить)))

 37. Ватолін вернувся)) хватить брати з собою начальників РУ як спонсорів!!! Два рази Серьоні скидували на карту грошей, тому що закінчувались 🤦‍♂️

 38. Тупоголовий, ти хоть почитай підслідність НАБУ, перед тим як закидати орган своїм говном. Вони працюють лише по вищим посадовим особам держави. Досить показувати, яке ти тупе та не образоване. Вже всі ржуть із тебе та твоїх прихвостнів з ГО «Ігнор пожежних»

 39. Ну що Максимка Піськарський все вирішено позитивно. У всіх правоохоронних органах, в які ти закидаєш свої безграмотні скарги, до тебе ставляться, як до клоуна, якого викинули із цирка, тому всіма твоїми писульками в черговий раз витерли жопу. Собака гавкає — караван іде. Тому, соси чупа-чупс, обісцяний недоумок по кличці «МОКРИЙ ЛОХ»

 40. 19 травня у стінах Державної служби України з надзвичайних ситуацій під головуванням заступника Голови #ДСНС Руслана Білошицького відбулася планувальна нарада щодо проведення командно-штабних навчань, які пройдуть 26-27 травня 2021 року у Києві в рамках реалізації третьої фази проєкту Європейського Союзу “Програма #PPRD East IIІ”.

  Відкриваючи нараду, Руслан Білошицький акцентував на важливості проведення таких навчань та відповідальному ставленні учасників до реалізації усіх етапів Програми, серед яких — КШН.

  Під час навчань українська #Служба порятунку та інші національні відомства у дистанційному режимі з використанням онлайн-інструментів, що зумовлено складною епідеміологічною ситуацією у світі, спричиненою COVID-19, відпрацьовуватимуть дії в умовах виникнення надзвичайної ситуації, зокрема ліквідації наслідків повеней. Водночас, комунікація з європейськими партнерами здійснюватиметься з використанням онлайн платформи ZOOM.

  Так, представники ДСНС обговорили формат та алгоритм проведення навчань, канали взаємодії з країнами-партнерами та інші організаційні питання.

  Нагадаємо, ДСНС України є основним бенефіціаром Проекту ЄС “Програма з попередження, готовності та реагування на катастрофи природного та техногенного характеру для країн Східного партнерства”. Метою зазначеної Програми є посилення і розвиток потенціалу країн-учасниць Східного партнерства у сфері цивільного захисту шляхом залучення експертної та технічної підтримки ЄС.

  Детальніше: https://www.dsns.gov.ua/ua/Ostanni-novini/124419.html

 41. Подивись хто ти, а хто Микола Олександрович. Всі розуміють, що в твоєму таборі зібрались невдахи, такі як і ти сам або «колишні» яких відкинули від корита. Ці замовні статті пишуть саме вони, а тобі скидають, щоб ти їх публікував, як клоун. Для невдах та відкинутих від корита: за 7 років Чечоткін М.О. зробив більше ніж всі ви разом взяті. Дійсно ще є над чим працювати. Те, що розвалювалось і грабувалось 30 років неможливо вирішити за змахом чарівної палочки. Але подивіться правді у вічі. Техніка обновлюється, квартири люди отримують, грошове забезпечення збільшено в рази, одягом забезпечують….А що ви зробили позитивного? Крім критиканства та брудної писанини

 42. С*ка до сліз.
  Коля Ч. на форумі : “Розповів про досягнення нашої Служби, перспективні напрямки розвитку та стратегічні цілі, які ми будемо втілювати в життя. Є над чим працювати і головне, є готовність до викликів”.
  Реально відбиті від життя керманичі із вмінням впевнено сцяти людям в очі.
  Прийдуть часи, коли Ч. буде відповідати за занепад служби і за корупцію яку він розвів в ній. Часи обов’язково прийдуть. М-мудозвон.

 43. Робити добру справу може кожен! Правильно викинуте сміття, перехід дороги виключно на зелене світло… Дрібниці. Та інколи життя готує для нас значно серйозніші випробування. Пожежа на вул. Марини Цвєтаєвої 10/87, що сталася 9 квітня, стала випробуванням не тільки для матері двох дітей, які ледь не загинули від їдкого диму. Це був серйозний виклик як для рятувальників, так і для поліцейських, які були тоді на чергуванні. На щастя, саме завдяки злагодженим та оперативним діям надзвичайників та стражів правопорядку двоє малих хлопчиків отримали другий шанс на життя. Ми не могли залишитись осторонь цієї події. Саме тому сьогодні, очільник столичних рятувальників Андрій Ватолін нагородив відзнаками патрульних Дмитра Сороку та Ярослава Чумаченка, подякувавши їм за щиру небайдужість та професіоналізм.
  Рятувати життя — це не професія, це поклик серця. Сподіваємось це стане прикладом для наслідування багатьом, адже життєві виклики можуть стоять на шляху будь кого з нас, і саме від нас може залежати чиєсь життя.

 44. А тим, хто хоче мене, так би мовити, «потренувати», скажу: я тренувався ще, коли ви в школу ходили. Тому перебуваю у відмінній формі! І підкреслю, я переконаний: такі дії щодо міської влади не залишаться без уваги і оцінки наших міжнародних партнерів. Бо про яку демократію і місцеве самоврядування ми можемо говорити?!

  Цей «серіальчик» не покращує імідж України, як європейської держави. Сценарій — непрофесійний, треба коригувати.

 45. І цього дуже не хочуть. Не хочуть, щоб Києвом керував мер, обраний киянами, а не призначений центральною владою казачок!

  У таких випадках звертаються до гаранта Конституції щодо забезпечення дотримання законності. Але тут зрозуміло, що такі дії схвалені на найвищому рівні.

  Я звертаюся до правоохоронних органів. Коли ви виконуєте чиїсь накази і доручення, — злочинні накази, і ви це знаєте, — пам’ятайте, що рано чи пізно доведеться відповідати за законом! Тому не треба так брутально його порушувати.

 46. І цього дуже не хочуть. Не хочуть, щоб Києвом керував мер, обраний киянами, а не призначений центральною владою казачок!

  У таких випадках звертаються до гаранта Конституції щодо забезпечення дотримання законності. Але тут зрозуміло, що такі дії схвалені на найвищому рівні.

  Я звертаюся до правоохоронних органів. Коли ви виконуєте чиїсь накази і доручення, — злочинні накази, і ви це знаєте, — пам’ятайте, що рано чи пізно доведеться відповідати за законом! Тому не треба так брутально його порушувати.

 47. І цього дуже не хочуть. Не хочуть, щоб Києвом керував мер, обраний киянами, а не призначений центральною владою казачок!

  У таких випадках звертаються до гаранта Конституції щодо забезпечення дотримання законності. Але тут зрозуміло, що такі дії схвалені на найвищому рівні.

  Я звертаюся до правоохоронних органів. Коли ви виконуєте чиїсь накази і доручення, — злочинні накази, і ви це знаєте, — пам’ятайте, що рано чи пізно доведеться відповідати за законом! Тому не треба так брутально його порушувати.

 48. Сьогодні зранку увірвалися додому до головного архітектора Києва. Приходили додому і до голови виконкому партії «УДАР». Шукають корупцію?! Як блискавично і масово знайшлися якісь «справи», що не витримують жодної правової критики. Я завжди акцентував на тому, що в нашій роботі нульова толерантність до корупції. І міська влада завжди відкрита і співпрацює в цьому напрямку з правоохоронними органами.

  Насправді ж те, що відбувається, – це тиск на столичну владу і придушення місцевого самоврядування. Тиск на мене особисто! І скажу, з чим він пов’язаний. Бо Київ вивчає питання про запровадження виконкомів. — Коли громада і управління містом не залежать від вказівок і волі Банкової.

 49. Друзі! Що стосується подій навколо міської влади. Протягом останніх двох днів правоохоронці та податківці буквально кошмарять столичну владу. Такого не було в Україні навіть в махрові часи Януковича! Вриваються на комунальні підприємства, додому до їх керівників. Це якісь нальоти!

  Тільки за останніх два дні обшуки відбулися в «Київзеленбуді», в КП «Спецжитлофонд», у «Киїавтодорі», в «Київському інституті земельних відносин», «Київміськсвітлі». А також — у департаментах земельних ресурсів і соціальної політики.

 50. За последние 5 лет, само понятие — офицерское звание, было полностью деклассировано. Непонятно откуда, как грибы после дождя, в полиции появились майоры, за пару лет ставшие полковниками, хотя до звания майор эти люди вообще не имели никаких предыдущих. Генералов, щедрая рука правящих господ, начала раздавать на лево и право.
  Само понятие — СУБОРДИНАЦИЯ, потеряло какой-либо смысл, после того как лейтенанты начали возглавлять районные отделы полиции, а капралы (сержанты) целые департаменты полиции (генеральская должность).
  Если раньше звание полковник звучало уважительно, то теперь даже генерал ничего не означает.
  Считаю, что новоизбранный президент, обязан навести порядок в силовых ведомствах и провести полную ревизию розданных офицерских званий, наград и титулов.
  Напомню, что одно из обвинений которое в ГПУ предъявляли Юрию Луценко (как экс министру МВД), касалось ст. 364 УК “по факту злоупотребления властью или служебным положением должностными лицами МВД”.
  Нарушения касались приема на работу и присвоения званий бывшему личному водителю Ю.Луценко.
  Считаю что звание нужно заслужить, иногда ценой положенной жизни, а не раздавать кому попало в качестве подарков.

 51. А еще он колется, шляется по притонам, детей насилует, людей распинает и выпивает их кровь. Усбагойтесь говно и гряземетатели

 52. Просто заібався я вже на стройках шпателем махати. Придурки бойкотчики на рекламу вже скинулись, будуть фінансувати мене і далі😂😂😂

 53. Максимка молодець, вирішив стати бізнесменом, навіть юридичний відділ створив, із колишніх працівників ДСНС. Тепер будуть робити бойкот не тільки пожежним, а й інспекторам. Придурок, інспекція створена та здійснює перевірки не для того, щоб брати хабарі (як ти вважаєш і пишеш на своїх сторінках своім лохам, які в тебе в друзях), а для того, щоб здійснювати профілактику та запобігання виникненню пожеж та інших НС. Профілактика — попередні заходи для недопущення чого-небудь. Якщо не буде інспекції і не здійснюватимуться профілактичні заходи, караули на протязі доби в гараж не встигатимуть заїжджати, бо будуть їздити і тільки тушить пожежі що виникають із-за порушень, які допускають наші бізнесмени або будівельники під час будівництва. Так зрозуміло. Тому не потрібно принижувати інспекторів та службу в якій ти свого часу працював.

 54. Пишу тільки під своїм прізвищем, іноді використовую заслужені в боях позивні: Піська, або Шпатель. А от на рахунок дуньки ти права😌😌😌, як почитаю на Бойкоті хвалебні оди мені та масу лайків….так рука і тягнеться😋😋😋)))

 55. В отличии от тебя убогого и сцыкливого, имею и то и другое, а ты только и знаешь что дуньку кулачковую гонять да по клавишам под чужими именами писать

 56. Выпускники всех вузов 2021 года изъявили желание служить в Запорожье 😂😂😂

 57. Я с удовольствием сосу члены молодых пожарных, особенно люблю немытые после суток. А потом сразу начинаю жаловаться в Фейсбук. Так и день проходит.

 58. Максимушка, коханий мій, терміново пиши петицію президенту про захист підарів!!! Інакше прийдеться тікати….а у тебе срані жигулі((((

 59. От суки…викрили!!! Ну нічого, я і моя команда підарів (Олежка Підстильник, Ласло Підоріші, Литвинов) обіцяємо, що дупи будуть горіти у всіх!!!!

 60. Из-за таких обиженых и отодвинутых от корыта людей, которые поливают грязью всех кто сейчас работает в службе и всю службу в целом — так мы и живём, а у службы отбирают полномочия. Потому что во всех складывается мнение о том, что если ты имеешь образование, занимаешь определенную должность ты автоматом становишься кабинетным коррупционером. Эти неучи сами того не понимая, делают хуже всей службе в целом. Критиковать нужно, но критика должна быть объективной, а не лить грязь, оскорбления и очерняя людей надуманными фактами, фейками, фикцией и остальной неподтвержденной информацией.

 61. Писарського вигнали зі служби із-за того, що він займався гомосексуалізмом з молодими хлопцями, яких обіцяв працевлаштувати до ДСНС та «відмазати» від служби в армії. Абсолютно всю інформацію про це може підтвердити кожний співробітник, який працював з ним у місті Запоріжжі. А також це все підтвердить будь-який офіцер, який з ним навчався у пожежному училищі в місті Харкові, його двічі за три роки ловили на цьому та хотіли вигнати, але завдяки впливовому брату з російського посольства та хабарям по 10000$ він все ж таки довчився.

 62. Пісярський не безмозглий!!! У нього є червоний диплом!!! А зараз він пише дисертацію на тему «Роль яйок в управлінні державою при відсутності мозку». Науковий керівник професор Кива. А ще у нього є посвідчення блох єра-журнашлюхи!!! Так що бійтеся, особливо ті хто ніколи не гасив сміття та траву!!!

 63. Смішно читати заказні статті та коментарі, які пишуть сцикливі придурки та жабоїди, які в своєму житті нічого не досягли та не зробили корисного. Рівень розвитку Писарського та його Бойкоту пожежних (тупішу назву не придумаєш, ви що пожежних ігнорите) зупинилось десь між 5 та 6 класом школи для розумово відсталих. Що воно це нещастя намагається корчити із себе, типу борець із усім та проти всіх. Тебе викинули із структури як жабу, профнепридатного начкара. Тільки розумово відсталі пропрацювавши 16 років не можуть просунутись по кар’єрній драбині. Грамотні спеціалісти після навчальних закладів за рік-два із начальників караулів стають замами, начальниками, керівниками ОКЦ. Без грошей та зв’язків. Не позорь хоть себе та не принижуй службу і людей які в ній працюють, своїми неграмотними звернення в правоохоронні та державні інстанції. Всі ложили на тебе та твої наклепи, безпідставні образи і не підтверджену конкретними фактами інформацію, починаючи від ОП, ВРУ і т.д. Подивись правді у вічіі: ТИ НІХТО І ЗВАТИ ТЕБЕ НІЯК. Краще попрацюй над собою, можливо хоч писати без помилок та матюків навчишся. Все говно яке ти безпідставно виливаєш на людей, обов’язково бумерангом вернеться як не до тебе, так до твоїх дітей. Задумайся, якщо є чим. Коли пишеш, пиши конкретні факти, а не лише як одна баба на базарі казала. P.S.Якщо у когось в декларації вказаний автомобіль, кращий ніж у тебе, це ще не означає що він його заробив незаконним шляхом.

 64. відділ не кишеньковий , а спеціалізований тільки для участі в адмін судах по призупинках діяльності об’єктів, так як мокрий ніс не довіряє Ватолінським юристам!

 65. все можна купити, навіть свій кишеньковий юридичний відділ як в Києві, який дублює функції юридичного відділу який у штаті ГУ

 66. Дію абзацу першого частини другої статті 19 ЗУ “Про ЦОВВ” зупинено на 2019 рік у частині обмеження кількості заступників керівника центрального органу виконавчої влади згідно із Законом № 2629-VIII від 23.11.2018.
  Зараз 2021 рік. Хто знає чому ЗУ Про ЦОВВ та ЗУ Про держслужбу, керівники ДСНС та їх територіальних органів повині мати не більше трьох заступників, один із яких перший, а по факту керівники ДСНС України та ГУ ДСНС у областях (окрім Донецької) мають по 4 заступника, а ГУ ДСНС Києва взагалі 5? Якщо порахувати зарплати за рік які вони отримують, за ці кошти можна було б обновити техніку в декількох підрозділах чи вдягти весь о/с деяких караулів. Наплодили дармоїдів кабінетних із зарплатами по 40 тисяч.
  Також потрібно на законодавчому рівні призупинити розатестування посад під пенсіонерів. Нібито звільнився та виграв конкурс на ту ж посаду із якої звільнився тільки вже цивільну, щоб отримувати при цьому і зарплату і пенсію. Як в такому випадку можливий карьєрний зріст у молоді, коли на всіх керівних посадах сидять пенсіонери.

 67. Такі торгівельно-розважальні центри і об’єкти з масовим перебування людей, як «Гулівер», — по «команді» і після «інструктажу» Козяра за хабарі взагалі уникали перевірок і не перевіряються

 68. Ви навіть не знаєте шо ківа насправді кива, про шо ви далі обсуждати можете… просто ля ля ля, почніть з себе.

 69. ганьба( коли сонце зійде над Київським гарнізом, коли коли ці підари пропадуть ??????? !!!!!!!!
  Щербет, че ти цю ***ню створив і тобі за неї відповідати!!!!

 70. КОВАЛЬ РАТУШНИЙ КОЗЯР і Компашка куплених кандидатів братани КІВИ 👨‍🎓👨‍🎓👨‍🎓👨‍🎓👨‍🎓👨‍🎓👨‍🎓👨‍🎓👨‍🎓👨‍🎓

 71. Для прикоритних (особливо коли твоє *ідарство візуалізовано у власному автопортреті) діють особливі знижки — і на квартири, і на машини. Ви ж нормальна людина, то працюйте, “натягуйте” (хоча б на хліб з маслом) навіщо Вам квартира?

 72. А можно и мне квартиру 120 квадратов в Киеве за 800к? Возьму сразу две, а то нам простым смертным нужно хотя бы на 45 квадратов в Харькове лям насобирать.

 73. Да что вы въелись в Назяра. Его замы это самое большое зло. Это они заставляют заниматься противозаконными действиями . Они должны отвечать за наказы которые дают.

 74. Наш борець з корупцією прославляється…. Кажете борець з корупцією. Ну ну….подивіться декларацію того ЧМА, ,,,, який постійно стріляє папіроси. Питання 1. Звідки ти падло взяло стільки земельних ділянок, шо моркву садиш???? Питання 2. А тепер ЧМО ,поясни звітки стільки грошенят, а я скажу, доїш і клянчиш в керівництва і вимагаєш з начальників РВ. Питання 3. Поясни ти ЧМО щуреподібне.10000 UAH(дружина),,,25600USD ( ти ЧМО),,,,10300 USD(дружина),,,,85000UAH (ти ЧМО),,,,200000UAH (ти ЧМО),,,, 12000 UAH ( дружина)….. а далі ХОДИШ ЗАСМАЛЬЦОВАНИЙ, фур каєш носом, цьмакаєш писком, чайок попиваєш нахаляву і ше папіроси щигляєш. Фууууууууууууу ……

 75. Два сапоога пара, будуть до останнього зубами держатись за корито, коли нажеруться вже . Працівники плюються , но бояться вимагати відставки і говорити правду, а їм начхати на всіх , два вічних царі

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Читайте также

ДСНС чи МНС

Шановні рятувальники! Ця тема призначена для комплексного обговорення проблем та пропозицій! Хто на вашу думку був би гідний очолити службу?

ДЛЯ ОКПП

Що еліта мовчите? А де прес-служба, а де ця блядь? Показушно-брехлива зі своїм фотоапаратом? Яка вміє тільки про псів писати……

В Україні обговорюють статтю Путіна

На провідному експертному інтернет-телеканалі «UkrLife.TV» методолог, радник Офісу президента і політолог розповіли, що вони думають про висловлювання російського президента у…
НОВОСТИ