Человек не терпит насилия!

Компанія з групи ОККО потрапила до топ-3 вигодоодержувачів від «скруток» ПДВ за підсумками року — ТСК

Фото УНІАН

Фото УНІАН
 
 

Компанія “ОККО-Рітейл” з групи компаній ОККО (концерн” Галнафтогаз”) увійшла в топ-3 вигодоодержувачів від” скруток ” ПДВ за підсумками 2020 року. Про це повідомлялося на засіданні тимчасової слідчої комісії у Верховній Раді.

В “ОККО-Рітейл” виявили податкових накладних від сумнівних контрагентів на суму ПДВ 301 млн грн. Зокрема, в схему залучені чотири компанії — “скрутчика” з Київської та Львівської областей: ТОВ “Торгова компанія” Діоніс”, ТОВ “Трансмак”, ТОВ” Торговий Альянс”, ТОВ “Краузе ЛТД”. В результаті махінацій з накладними продукти харчування, одяг, алкогольні напої та госптовари “перетворилися” на кукурудзу і пшеницю. ВИГОДООДЕРЖУВАЧ схеми — “ОККО-Рітейл”, яка спеціалізується на роздрібній торгівлі паливом.

false

“Це типова схема. Проблема “скруток” існує, вона системна і відбувається з місяця в місяць. Разом з новим головою Державної податкової служби і нашої ТСК я б хотів, щоб ми зробили все, щоб зупинити цю діяльність. Вона призводить до одного: формує тіньову економіку, скорочує надходження в дохідну частину держбюджету”, — сказав голова слідчої комісії, нардеп Іван Крулько.

В цілому, за даними ТСК, протягом 2019-2020 років недобросовісні компанії “скрутили” ПДВ на загальну суму 49,2 млрд грн.

Як раніше повідомлялося в журналістському розслідуванні 5 каналу, компанії “ОККО-Рітейл” і “ОККО-Бізнес контракт” не сплатили до держбюджету ПДВ на суму 329,3 млн грн і 21,9 млн грн відповідно. Група компаній ОККО належить концерну “Галнафтогаз”, який у свою чергу входить в холдинг Віталія Антонова “Універсальна інвестиційна група”. За підрахунками голови податкового комітету Данила Гетманцева, холдинг не доплатив до бюджету 5,5 млрд грн податків при цьому отримав відшкодування “липового” ПДВ на суму близько 360 млн грн. Левову частка ПДВ “скручено” через торгівлю паливом, на якій спеціалізується ОККО.

Читайте останні новини України та світу на каналі УНІАН в Telegram

Автор: Іван Бойко

Оцените материал:
54321
(Всего 0, Балл 0 из 5)
Поделитесь в социальных сетях:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Читайте также

В Лондоне пригрели чиновницу Лени-Космоса

Марина Погибко, просившая летом этого года предоставить ей политическое убежище в Великобритании, на днях получила его. Об этом LB.ua стало известно…
АгроГазТрейдинг и семья Зеленского

АгроГазТрейдинг и семья Зеленского

Много пишут что Мельник это человек Татарова, Ермака… Нет. Это человек Квартала95, замкнут соответственно на Шефира. Многие наверно слышали про…

В УСБУ Херсонщины выявлен шпион

Внутренняя безопасность СБУ задержала сотрудника УСБУ в Херсонской области, которые передавал информацию российским спецслужбам. Об этом сообщает «Преступности.НЕТ» со ссылкой на…
НОВОСТИ