Человек не терпит насилия!

Викритий в Дніпрі наркозавод працював «під патронатом» злодія в законі «Умки» (доповнено)

laboratory dnepr 1

У понеділок, 12 квітня 2021 року, співробітники кількох підрозділів поліції за силової підтримки бійців КОРД та ППОП і процесуального керівництва Святошинської окружної прокуратури міста Києва здійснили спецоперацію з викриття на базі промислового підприємства у місті Дніпро потужної нарколабораторії.

laboratory dnepr 4

laboratory dnepr 6

Першим відомості про розгром розгалуженої мережі наркозбувачів та факт виявлення заводу, продукцію якого реалізовували в кількох регіонах України з паралельним вилученням найбільшої в історії нашої держави партії амфетаміну повідомив Голова НПУ Ігор Клименко.

За інформацією Dетектив-Info, загалом на території “підпільного цеху” було виявлено понад 120 кг готового амфетаміну, близько 500 кг фенілнітропропену та понад 3 тони прекурсорів.

Тільки за попередніми підрахунками, щомісячні потужності наркозаводу учасників становили виготовлення чверті тони готових до продажу наркотиків, а грошові прибутки складали близько 120 млн. грн.

laboratory dnepr 7

laboratory dnepr 5

В Київській міській прокуратурі з цього приводу зазначали, що спецоперація з розгрому наркоділків одночасно проводилася у 4 регіонах України — в столиці а також на території Київської, Черкаської та Дніпропетровської областей.

Згідно з матеріалами слідства, збут амфетаміну забезпечувався через Telegram-канал та інтернет-магазин “KLANAMFA” по всій території України, постійними покупцями наркотиків виступали десятки тисяч осіб.

Наразі відомо, що за результатами спецоперації 12 квітня 2021 року правоохоронцями було здійснено затримання 8 зловмисників, дії яких правоохоронці розглядають крізь призму незаконного наркозбуту (ч.2 ст.307 КК України).

laboratory dnepr 12

laboratory dnepr 14

laboratory dnepr 17

laboratory dnepr 15

За інформацією джерел Dетектив-Info, йдеться про так званих “поварів-лаборантів” наркозаводу — 34-річного Сергія Кушніра, 33-річних Євгена Полякова та Ігора Славінського, 23-річного Василя Щербину, 25-річного Миколу Танцюру, 24-річного Богдана Олексенко, 30-річного Сергія Афанасьєва та 47-річного Віктора Баращука.

laboratory dnepr 2

Що ж стосується бенефіціарів запуску роботи потужного “заводу” на території Дніпра, а також налагодження подальшої схеми з розповсюдження синтетичних наркотиків як на українських теренах, так і доправлення “дурману” до Європи, то співрозмовники Dетектив-Info вказують на 48-річного Сергія Олійника, який відомий в статусі так званого “злодія в законі” на прізвисько “Умка”, а також достойників з його найближчого оточення.

Umka

(Сергій Олійник)

“Викрита сьогодні лабораторія — це далеко не останні “промислові потужності” з виготовлення наркотиків, які в подальшому експортують та продають на території нашої держави величезними партіями. Тільки у вотчині “Умки” — Дніпрі, нараховується щонайменше три аналогічних “завода”, — резюмував співрозмовник автора цих рядків.

У той же час, інші інсайдери зазначають: нібито Олійник, як і личить представникам елітарних кіл кримінального Олімпу, не має стосунку до виявленої в Дніпрі нарколабораторії. Згідно версії цих, обізнаних зі звитягами “Умки” джерел, Сергій Олександрович пропагує здоровий спосіб життя, не приховує негативного ставлення до “допінгу” синтетичного чи іншого походження, та ніяким чином не заробляє на цьому копійку.

Оцените материал:
54321
(Всего 0, Балл 0 из 5)
Поделитесь в социальных сетях:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Читайте также

Арахамия может быть причастен к освобождению одного из самых влиятельных...

Народный депутат Украины, глава парламентской фракции «Слуга народа» Давид Арахамия может быть причастен к освобождению одного из самых влиятельных «воров в законе». Он…
Симеон отмаливает "Умку"

Симеон отмаливает "Умку"

Хотите узнать, что там с вором в законе, почетным членом санкционного списка СНБО Умкой Днепровской? Он же – правая нога…

В телефоне вора "Умки" нашли "черную бухгалтерию"

Во время задержания подозреваемого в распространении преступного воздействия (ч.3 ст.255-1 УК Украины) 48-летнего уроженца Запорожской области Сергея Олейника, который известен…
НОВОСТИ