Человек не терпит насилия!

Суддя Валентин Мовчан из Ради Судей Україні, на підтанцовці у кримінальних авторітетів, «Марік» та інших…

Вищій раді правосуддя

Директору НАБ України

Котихова Андрія Вололдимировича
вул. Діївська, …, м.Дніпро, 49000
т. 063 836 …

Скарга на суддю Мовчана Д.В. (Ленінський райсуд,м.Дніпро)
та заява про його злочин

В минулому році, невідома мені людина – Марк Львович Бері, якого 4 червня у Верховної ради Голова Національної поліції України, при прийнятті ЗУ «Що до припинення діяльності злочинних структур в Україні» , назвав кримінальним авторитетом «Марік»., про це наприклад згадується у ресурсі – «https://news.obozrevatel.com/ukr/politics/rada-prijnyala-zakon-pro-zlodiiv-v-za koni-nardepi-zasluhali-kriminalnih-avtoritetiv.htm», також авторитет «Марік» згадується на Ю Тубі відєо каналі Інтернету, з відео запису пленарного засідання ВР України, дивиться після 2 хвилини запису – «https://www.youtube.com/watch?v=-azYOl6rp68», подала на мене позов про захист честі та ділової репутації. Що є дуже дивним з початку.
Але ж, як потім з’ясувалося, я у складі активістів зачепив незаконний бізнес М.Л.Бері, якій привласнив собі Державне майно у великому розмірі, а ми з правниками цей факт викрили. Як виявилося, саме Бері привласнив собі комунальну власність – готель «Спорт» у центрі м. Дніпро, та продав її третім особам. Збитки Державі оцінюються у десятки мільйонів гривень (!). В наслідок моєї громадської діяльності, на мене нападали бандити, був поданий позов до суду (у судді Мовчана), мені постійно погрожують.
Претензії кримінальника до мене в цивільному позові надумані, а прямо кажучі – просто брехливі. Не дивлячись на відсутність будь якої доказової бази, суддя Мовчан Дмитро Валентинович, керуючись виключно дивним внутрішнім переконанням, повірив «Маріку», не розбираючись по суті взагалі. Я буду оскаржувати свавілля судді, і зараз я скаржуся на інше..
А саме: суддя Ленінського районного суду у м. Дніпро, Дмитро Валентинович Мовчан, по цивільній справі за єдиним унікальним номером № 205/2698/20, жодного разу не викликав мене протягом майже року на судові засідання, про які я дізнався наприкінці минулого року,коли до мене до дому прийшла група бандитів та фактично примусила без повістки прийти на судове слухання. Також як я дізнався від адвоката Голубченко, який представляв інтереси кримінальника «Маріка», що мене ще викликали через соціальну мережу «Фейсбук» (!). Це є грубим порушенням ЦПК, України,порушенням моїх прав то що. Суддя повністю проігнорував вимоги ст. 128 ЦПКУ, на користь одній із сторін. Це не дало мені змоги бути у курсі справи,підготуватися до захисту, скористуватися юридичною допомогою фахівців права. Неналежний виклик сторони у справі є порушенням принципу рівності сторін (ВС/КЦС № 295/5011/15-ц від 25.04.2018)
Тому виходячи з наведеного, прошу Вас перевірити вказанні мною факти, вони підтвердяться, та притягнути суддю Ленінського районного суду у м.Дніпро,Мовчана Дмитра Валентиновича, к відповідальності згідно діючого законодавства України. Про вжиті Вами заходи, прошу Вас повідомити мене письмово.

З, повагою Андрій Котихов

05.04.2021

Оцените материал:
54321
(Всего 0, Балл 0 из 5)
Поделитесь в социальных сетях:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Читайте также

ДСНС чи МНС

Шановні рятувальники! Ця тема призначена для комплексного обговорення проблем та пропозицій! Хто на вашу думку був би гідний очолити службу?

ДЛЯ ОКПП

Що еліта мовчите? А де прес-служба, а де ця блядь? Показушно-брехлива зі своїм фотоапаратом? Яка вміє тільки про псів писати……

В Україні обговорюють статтю Путіна

На провідному експертному інтернет-телеканалі «UkrLife.TV» методолог, радник Офісу президента і політолог розповіли, що вони думають про висловлювання російського президента у…
НОВОСТИ