Человек не терпит насилия!

Кондратюк и «чаусогейт»

kondratykchausНеугомонный глава СВР Валерий Кондратюк похоже опять вляпался в каку. Пишет Олег Ельцов: ”

“ВИКРАСТИ ЧАУСА, ВРЯТУВАТИ СМІРНОВА, ЗГАНЬБИТИ КРАЇНУ
Як повідомив двоюрідний племінник майора Миколи Мельниченка, який працює в офісі Президента, минулого тижня там відбулася нарада за участі голови Офісу Андрія Єрмака, його заступника, що курує силовий блок Андрія Смірнова та шефа Зовнішньої розвідки Валерія Кондратюка. Зеленський нараду прогуляв, але його проінформували про ухвалене рішення.
Одразу після цього в Кишиневі сталося дивне викрадення екс-судді, якого підозрюють у отриманні 150 тис.дол. Миколи Чауса, що втік з Батьківщини й нині судиться у Молдові за отримання статусу політбіженця. За словами адвоката Чауса, у квітні очікувалися засідання, які б легалізували його клієнта в Молдові. Не чекаючи цієї прикрої події, на Банковій вирішили діяти на випередження й тупо викрали біженця-хабарника.
Когось здивує така прискіплива увага влади до рядового негідника. Але, таким він виглядає лише на погляд необізнаної людини. Справа в тім, що нинішній заступник Голови Офісу Президента Андрій Смірнов, що курує силові структури й надає матєрно-процесуальні вказівки шефу ДБР, розглядається як кандидатура на посаду чергового Генпрокурора України. Але за матеріалами справи, яку нині розслідує НАБУ, саме Смірнов особисто відповідав за переховування в Києві й втечу за кордон судді Чауса, який не став чекати на зняття з нього недоторканності й накивав п’ятами. Уявляєте, якби той Чаус отримав статус біженця й розв’язав язика: ну який тоді зі Смірнова генеральний прокурор? І який гучний ляпас отримав би офіс Президента?.. Й все це – в очікуванні фільму-розслідування «Белінгкет» про ганебну вагнерівську історію за участі Єрмака. Аби цього не допустити, в ОП вирішили іти ва-банк… й вляпалися в черговий міжнародний скандал.
Молдовани вже відреагували: президент Маю Санду вимагає від власних силовиків ретельного розслідування, а згодом міністр внутрішніх справ Молдови доповідає: викрадачі зі здобиччю вже в Україні, затримано їхнього посіпаку, також виявлене листування викрадачів … українською мовою. А от за повагу до державної мови у перебігу закордонних спецоперацій – окрема шана голові Зовнішньої розвідки Валерію Кондратюку. Пропоную вручити йому та учасникам викрадення державні нагороди!”
У Валерия Кондратюка какое-то маниакальное желание выслужиться. Пытался выслужиться перед Порошенко — организовал бессмысленную авантюру в Крыму, в результате которой погибли люди. Теперь вот решил выслужиться перед Зеленским — Украина получила международный скандал. До этого подговорил бедного Буданова попросить выскопоставленного сотрудника МИ-6 надавить на “Беллингкэт” — теперь британцы просят уволить неадекватного Буданова.
Понятно, что всегда и везде спецслужбы занимаются подобными делами. Но всегда — чужими руками, чтобы не светиться самим. У Кондратюка, так как он хочет собрать все в мире должности и ордена — наоборот. Посылают сотрудников. Ну что мешало найти нормальных бандитов, заплатить им десятку и привезли бы Чауса хоть из Австралии. Но нет, это не наш путь. Ну, значит, теперь и выгребайте.
А Петру Алексеевичу, конечно, стоит приготовиться. Если Чаус начнет говорить, что имидж “ледокола” весьма сильно померкнет.
“ОРД”
Оцените материал:
54321
(Всего 0, Балл 0 из 5)
Поделитесь в социальных сетях:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Читайте также

Мельника сняли, кого назначат?

Кабинет министров на заседании во вторник, 11 апреля, уволил с должности главу Бюро экономической безопасности Вадима Мельника. Об этом сообщил…
Пришла пора менять кровати

Пришла пора менять кровати

Есть мнение, что уже в начале марта начнется чистка рядов украинской власти. Прежде всего – силовиков. Возможно, недавно назначенные и…
ТОВ «БК КБР», хранилище ядерного топлива в Чернобыле и "украиское лэнгли" Валерия Кондратюка

ТОВ «БК КБР», хранилище ядерного топлива в Чернобыле и "украиское...

В октябре прошлого года мы писали об уникальной афере, которую провернул тогдашний начальник СВР Украины Валерий Кондратюк. Речь шла о…
НОВОСТИ