Человек не терпит насилия!

Депутат-слуга народу Іван Юнаков потрапив у скандал з краденою землею

1yunn

Скандальновідомий бучанський забудовник Олексій Зіневич на місцевих виборах 2020 року вів до Ірпінської, Бучанської та Гостомельської рад своїх кандидатів від партій “Удар” та “Перемога Пальчевського”. Зіневич провалив вибори до усіх трьох рад. А за кілька місяців до виборів йому не вдалося за 1,2 млн доларів купити “ірпінський” список партії “Слуга народу”. Журналісти з’ясували, хто був посередником між партією та скандальним Зіневичем. Також ЗМІ вияснили, хто з нардепів робив проект маєтку Зіневича не вкрадених у бучанської громади 1,6 га Лісової Бучі, де Зіневич вирубав сосновий ліс.

Як відомо, Зіневич оформив на працівників своєї компанії та на інших підставних осіб з різних регіонів України десяток земельних ділянок і навіть “прихватизував” собі міську вулицю Ганни Барвінок, загородивши по ній проїзд.

2yunn

Через це та через тиск на свободу слова США позбавили Зіневича візи до своєї країни. А Київська обласна прокуратура відкрила кримінальне провадження, в рамках якого в інтересах Держави Ірпінський міський суд заарештував землю під маєтком Зіневича. Це рішення залишив у силі Київський апеляційний суд і на сьогодні воно має законну силу.

Попри те, що на думку прокурорів ця земля є краденою у громади Бучі, архітектор компанії «33bY Architecture» Іван Юнаков не лише спроектував там маєток на замовлення Зіневича, а й демонстративно опублікував історію проектування цього будинку на своїй фейсбук-сторінці.

Та найцікавіше далі. Іван Юнаков у 2019 році стає Народним депутатом України від партії “Слуга народу” і всіляко підтримує скандальновідомого фігуранта кримінальних проваджень Олексія Зіневича, якого США позбавили візи. Це, до речі, може не найкращим чином відобразитися над можливістю в’їзду до США Івана Юнакова та його найближчого оточення, включаючи помічників та партнерів.

Історія їхньої співпраці почалася тоді, коли ще майбутній депутат Іван Юнаков був головним архітектором компанії «33bY Architecture». Саме ця фірма розробляла проєкт будинку Зіневича, спорудженого на отриманій корупційним шляхом землі в Лісовій Бучі. Візуалізація архітектурного проєкту й фото новобудови збереглися на сторінці Юнакова в соцмережі з підписом «Один із улюблених проєктів нашої майстерні в процесі створення».

3yunnn

Тобто колись Зіневич платив Юнакову за проєкт свого будинку, а нині Юнаков допомагає давньому клієнту заселитися в потрібну йому політичну нішу. Зокрема, мова може йти про те, щоб через імперативну процедуру натиснути на діючих депутатів Ірпінської міської ради від партії “Слуга народу”.

Таким чином, Іван Юнаков обслуговує інтереси скандального Олексія Зіневича, який вів на вибори не “Слугу народу”, а “Перемогу Пальчевського” та “Удар”. То ж, чиї інтереси відстоює Іван Юнаков – “Слуги народу” чи “Перемоги Пальчевського”?

Наскільки стало відомо, що нинішній голова Київської обласної організації “Слуги народу” Андрій Мотовиловець зайняв принципову позицію і планує не допускати торгівлю партійними організаціями таким зашквареним персонажам, як Зіневич. Навіть, якщо скандального Зіневича лобіюватиме нардеп Іван Юнаков.

Такі інтриги з боку Івана Юнакова однозначно негативно вплинуть на імідж партії “Слуга народу” напередодні можливих позачергових парламентських виборів. А завдання Андрія Мотовиловця – не допустити жодних партійних конфліктів, які б спричинили розбрату в місцевих організаціях.

“ОРД”

Оцените материал:
54321
(Всего 0, Балл 0 из 5)
Поделитесь в социальных сетях:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Читайте также

АгроГазТрейдинг и семья Зеленского

АгроГазТрейдинг и семья Зеленского

Много пишут что Мельник это человек Татарова, Ермака… Нет. Это человек Квартала95, замкнут соответственно на Шефира. Многие наверно слышали про…

В УСБУ Херсонщины выявлен шпион

Внутренняя безопасность СБУ задержала сотрудника УСБУ в Херсонской области, которые передавал информацию российским спецслужбам. Об этом сообщает «Преступности.НЕТ» со ссылкой на…

Послевкусие пустоты

Форум в Батуми закончился скандалом. Скандалом вполне  прогнозируемым  и тем более, болезненным.    После официальной церемонии в Батуми президент Грузии…
НОВОСТИ