Человек не терпит насилия!

ПРЕЗИДЕНТ В ОДНОМУ ІНТЕРВЬ’Ю СКАЗАВ: «МИ ДУМАЛИ ЩО ДОВІРЯТИ НЕМА КОМУ, А З’ЯСУВАЛОСЯ, ЩО ДОВІРЯТИ ЗОВСІМ НІКОМУ»

opzggg1 html m21414d9b

Президент України Володимир Зеленський ввів у дію рішення РНБО про запровадження санкцій щодо народного депутата України з фракції “Опозиційна платформа — За життя” Тараса Козака, а також восьми товариств з обмеженою відповідальністю строком на 5 років. Йдеться про ТОВ “Аріадна ТВ”, ТОВ “Новий Формат ТВ”, ТОВ “ТВ Вибір”, ТОВ “Телерадіокомпанія “112-ТВ”, ТОВ “Лідер ТВ”, ТОВ “Партнер ТВ”, ТОВ “Новини 24 години”, ТОВ “Нові комунікації».

https://ua.interfax.com.ua/news/general/720789.html

Тим часом по всій країні представники ОПЗЖ збирають людей до Київа для проведення мітингів. За нашою інформацією плідно допомогає у цьому команда Губернатора Сумської обласної адміністрації Василя Хоми.

opzggg1 html 72dd05f7

 Йому 54 роки, за фахом — юрист. Хома В.В. — колишній заступник голови Харківської ОДА. Працював разом з Михайлом Добкіним. Також він був заступником голови цієї ж ОДА Ігоря Балути. З 2010 року очолював апарат облдержадміністрації та був заступником голови харківського осередку “Партії регіонів”. У 2014 році він звільнився.

https://news.24tv.ua/ru/vasilij-homa-novyj-predsedatel-sumskoj-oga-chto-novosti-sumy_n1467328/amp

23 листопада 2020 року призначили Хому Василя Васильовича головою Сумської обласної державної адміністрації. Але ж з його стрічки в ФБ ми бачимо що Російська риторика в нього домінує.

https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/509/2020#Text

opzggg1 html c126f72 

opzggg1 html m3081e24f 

  • opzggg1 html 604ed8e6
  • Першим кроком новий очільник Сумської ОДА Хома після призначення прийшов по “благословіння” до митрополита УПЦ МП Євлогія. Звісно цей дивний вчинок чиновника, який є представником Володимир Зеленський на прикордонній з Росією Сумщині, міг лишитися не поміченим, але факт зустрічі на власному офіційному сайті засвідчили представники Московського Патріархату на Сумщині. Знаково, що жоден представник влади не приходив на зустріч до Євлогія з 2014 року після початку російської агресії проти України, а пан Василь Хома порушив цей бойкот релігійної організації з духовним центром у країні агресорі — Російській Федерації.

https://novynarnia.com/2020/12/07/novyj-ochilnyk-sumskoyi-oda/

Наступними кроками Представником президента в Сумській області було створення коаліції з ОПзЖ. За його ініціативою заступником голови в Обласній раді обрано Олександра Стрельченка, постійного соратника і функціонера партії «Регіонів», «Опозиційний блок», «ОПзЖ»

opzggg1 html 135bd433 

Підбір людей для роботи в області по реалізації політики Президента Володимира Зеленського, Губернатор вирішив здійснити по принципу «Краще а ніж функціонери партії ОПзЖ – реалізувати турботу Президента за громадянами не може ніхто».

1. Жидков Костянтин -Тісно повязаний з кримінальним світом Харківської обл.

Офіційний радник Василя Хоми, «гаманець Хоми», Майбутній перший заступник Сумської ОДА. Деталі про Жидкова

Тут

https://t.me/sheptoon/9258

2. Мовчан Олексій кандидат в заступники голови Сумської ОДА. З 2005 року — член Партії регіонів. З жовтня 2010 року — голова Сумської міської організації Партії регіонів. 2006-2012 рр. — депутат Сумської міськради V і VI скликань.

opzggg1 html m68f4ce65 

3. Максим Гузенко- для успішної роботи в Сумській області ставленик Президента не забув потоваришуватися з місцевою елітою, Депутатом мажоритарщиком від партії «Слуга Народу». Але ж ця командна робота ґрунтується також на «кришуванні» Губернатором питань «по землі» вказаного в Депутата в його аграрному не зовсім законному бізнесі.

https://www.capital.ua/ru/news/151290-sluga-naroda-maksim-guzenko-zarabatyvaet-desyatki-millionov-griven-na-besplatnoy-arende-zemli-v-sumskoy-oblasti

4. Юрій ЧмирьКерівник ОПЗЖ у Сумській обл. Ця людина є навіть більше чим член команди Губернатора сумської області. Юрій Чмирь наставник і партнер.

opzggg1 html c19b0f 

Про цю людину ви можете ознайомитися за посиланням https://antikor.com.ua/articles/205432-jurij_chmyrj._hivee_vseh_hivyh

В цій історії також є гарна новина для сумчан, але з гірким присмаком проблеми корупції для всієї держави. Міністерство Розвитку громад та територій України в Сумську область виділило близько 200 мільйонів гривень. Частина коштів, а саме 82 мільйони було виділено на будівництво полігону для складування твердих побутових відходів на території Сумського району. https://www.dzo.com.ua/tenders/9202110

Як нам стало відомо такого шансу на освоєння бюджетних коштів та посилення співпраці з ОПзЖ, представник Президента Хома В.В. не зміг пропустити. Губернатор доручив своєму раднику, а можливо в швидкому часі і першому заступнику, Жидкову Костянтину разом з заступником голови Обласної ради Олександром Стрельченко (ОПзЖ) супроводжувати даний кейс.

Вже пророблена титанічна робота, узгоджено проект з мером міста Суми, в тісній співпраці з керівником Управління капітального будівництва та дорожнього господарства Сумської міської ради підготовлено тендер, з заздалегідь прописаними умовами під одну із компаній Асоціації «Будівельних підприємств». (https://opendatabot.ua/c/38137018), головою якої є Жиленко Віталій Миколайович, депутат міської ради від партії ОПзЖ, керівник депутатської групи. Віталій часто фігурує в антикорупційних розслідуваннях, пов’язаних з тендерними махінаціями під час будівельних робіт в сумах. https://opendatabot.ua/c/38137018

Отже добра справа для розвитку сумської громади може стати добрим джерелом збагачення зазначених можновладців під пильним керівництвом міцного господарника і тепер губернатора Сумщини Хоми В.В., який встановив розмір 40% відкату від суми тендеру.

Отже, в кінці статті ми хочемо задатися питанням чому Президент Володимир Зеленський йде на непопулярні кроки для лідера демократичної держави вводячи санкції проти засобів масової інформації, що є пропагандиськими джерелами симпатиків та функціонерів Російської політики в Україні, а його представник в Сумській області і керівник одного прикордонного регіону Хома Василь Васильович повністю здає інтереси держави від російський вплив. Це проста нажива на спільному з ОПзЖ розкраданні бюджетних коштів чи значно більше- і входить пряму компетенцію контррозвідувального захисту держави органів СБУ.

Олег Степанов, для ”ОРД”

Оцените материал:
54321
(Всего 0, Балл 0 из 5)
Поделитесь в социальных сетях:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Читайте также

Великий махинатор Ирина Долозина: грязные схемы «скрутчицы»

Великий махинатор Ирина Долозина: грязные схемы «скрутчицы»

Ирина Долозина -- чемпион по "скруткам". При всех начальниках
НЕНУЖНОСТЬ ГОСУДАРСТВА

НЕНУЖНОСТЬ ГОСУДАРСТВА

Последние российские новости впечатляют. Бывший журналист «Новой газеты» Сергей Канев пишет, что под Питером была обнаружена частная тюрьма с крематорием.…
Большая фармацевтическая афера: «фуфло» и ценовой сговор

Большая фармацевтическая афера: «фуфло» и ценовой сговор

  Почему крупные дистрибьюторы лекарств и торговцы «самопальными» медпрепаратами попали в одно уголовное дело. Весной этого года, 25 марта, федеральный суд…
НОВОСТИ