Человек не терпит насилия!

Звернення до голови ДАРГ ШИШМАН Г.Ф.

Коли нарешті глава Держрибагентства Шишман Г.Ф. звернить увагу, що в останній рік діється з рибоохороною роботою і її показниками в Кіровоградській області?. Про стан водойм Кіровоградщини і про охорону водних живих ресурсів Кіровоградським рибоохоронним патрулем, про яку на жаль, сьогодні можна писати кримінальні романи …

Всі водойми Кіровоградської області перетягнуті сітками. Іде цілодобове тотальне знищення риби, як вид. Коло замкнулося … зі слів орендарів, рибалок СТРГ і промисловиків, вони всі платять данину рибоохороні. А для того щоб відбити ці кошти змушені йти на порушення законодавства, зменшуючи вічко мереж, що призводить до вилову молоді риби (позбавляючи тим самим наші водойми майбутнього), здійснюючи вилов гоном, волоком … Після таких ловів на дні залишається тільки мушля …

Браконьєри здають рибу перекупникам, яких поставила рибоохорона як у випадку м.Кропивницький, м.Світловодськ, смт Олександрівка та інші… Але, на цьому жадібність і спрага наживи рибоохоронців не закінчується: всі браконьєри, рибоводи і перекупщики платять їм данину, наприклад “Колгоспний ринок” у м. Кропивницькому, який кожного місяця за нескладання протоколів збирає по 100$ з кожної рибної “точки”, які йдуть особисто заступнику Начальника Управління Державного агентства рибного господарства у Кіровоградській Губському В.В. А скільки таких “точок” по всьому місту? В результаті рибна галузь пішла в густу тінь — 50% вилову промисловиків і 60% вирощуваної риби сьогодні знаходиться в тіні.

Незаконний вилов риби давно вже зрівнявся, а може навіть і перевершив офіційний.

В Кіровоградській області зареєстровано 18 рибопромислових підприємств. На кожному з них працює багато бригад рибаків. Кожна бригада виставляє приблизно до двох кілометрів сіток… Ось і виходить, що щодня на Кременчуцькому і Кам’янському водосховищах біля ОДНІЄЇ тисячі кілометрів сіток!!!! І це тільки офіційних! Так звідки ж у водосховищі візьметься риба, якщо його проціджують, як ситом, не даючи жодного шансу рибі на спасіння та відновлення?

Промисловий вилов риби у внутрішніх водоймах сьогодні потрібен тільки рибоохоронним структурам, які «присмокталися» до вітчизняного рибного ресурсу. Він ніякої економічної користі для країни не дає.
З кожним роком через нераціональне використання рибного ресурсу і незадовільну охорону риб’ячі зграї катастрофічно зменшуються.

Реформа рибоохорони, яку з такою надією чекало суспільство, сподіваючись, що прийдуть нові люди і займуться охороною наших річок, та не будуть розтягувати карасів по сальним кишенях, на жаль не виправдалася. У галузь прийшли непідготовлені, випадкові люди, які не відрізняють карася від щуки. Сьогодні 80% керівництва обласних управлінь рибоохорони, таких як в Кіровоградський рибоохоронний патруль — це колишні корупціонери і міліціонери, даїшники, наприклад, Губський В.В. Колодєєв А.М. що не пройшли переатестацію на своїй колишній роботі, та їх куми, свати і друзі, яких вони працевлаштували у рибоохоронний патруль … https://antikor.com.ua/articles/46069-gai_goroda_kirovograda_zarabatyvaet_denjgi … З якою метою ці люди прийшли в рибну галузь? Рятувати наші водойми від знищення? Ні! Грабувати рибний ресурс що залишився!

Можливо, рішення глави Держрибагентства Шишман Г.Ф. про відсторонення таких начальників Кіровоградського рибоохоронного патруля як Недбайло О.С. і Губського В.В. допоможе змінити ситуацію на водоймах. Хоча воно явно буде запізніле, так як Кіровоградська рибоохорона за цей невиликий час свого існування, стала великим корупційним спрутом, де кожен знає своє місце в цьому злодійському синдикаті …

Керівництво рибного відомства, сьогодні, не звертає уваги на те, що відбувається у нього під носом протягом останнього року. А хіба не те ж саме діється практично у всіх областях країни?

Будемо сподіватися, що у нового голови Державного агенства рибного господарства України Шишман Г.Ф. виникне бажання почати наводити порядок в рибній галузі. Якщо це так, чесні і порядні працівники рибної галузі і рибальська громадськість з готовністю простягне руку допомоги. Головне щоб нас не обдурити в черговий раз?

Оцените материал:
54321
(Всего 0, Балл 0 из 5)
Поделитесь в социальных сетях:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Читайте также

ДСНС чи МНС

Шановні рятувальники! Ця тема призначена для комплексного обговорення проблем та пропозицій! Хто на вашу думку був би гідний очолити службу?

ДЛЯ ОКПП

Що еліта мовчите? А де прес-служба, а де ця блядь? Показушно-брехлива зі своїм фотоапаратом? Яка вміє тільки про псів писати……

В Україні обговорюють статтю Путіна

На провідному експертному інтернет-телеканалі «UkrLife.TV» методолог, радник Офісу президента і політолог розповіли, що вони думають про висловлювання російського президента у…
НОВОСТИ