Человек не терпит насилия!

Детективи НАБУ блокують в YouTube відео про злочини свого шефа Калужинського

Детективів НАБУ змушують “стучати” Youtube на відео про злочин їхнього шефа

Youtube блокує ролики щодо смертельного ДТП, винуватцем якого був нинішній керівник групи детективів, кум директора НАБУ Артема Ситника Андрій Калужинський. Це відбувається за скаргами користувачів — підлеглих самого Калужинського.

Йдеться про ролики, розміщені на платформі Youtube, де злочин Калужиського (смертельне ДТП на освітленому переході в Обухові, після скоєння якого він не просто не сів, а ще й пішов на підвищення в НАБУ) порівнюють з ДТП Зайцевої у Харкові. Нагадаємо, на відміну від Калужинського, проти якого справу просто закрили, “мажорка” без “корочки” працівника правоохоронного органа, як у Калужинського, отримала 10 років ув’язнення — максимальне покарання, яке вимагала прокуратура.

Як розповідають наші джерела серед детективів НАБУ, наразі їх змушують скаржитись Youtube на це відео за усною вказівкою самого Калужинського. Так вже були забанені кілька роликів. Останній з них поки доступний для перекладу. Пропонуємо подивитись, чого саме так боїться кум Ситника Калужинський, поки і його не заблокували за скаргами НАБУшників:

Оцените материал:
54321
(Всего 0, Балл 0 из 5)
Поделитесь в социальных сетях:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Читайте также

ДСНС чи МНС

Шановні рятувальники! Ця тема призначена для комплексного обговорення проблем та пропозицій! Хто на вашу думку був би гідний очолити службу?

ДЛЯ ОКПП

Що еліта мовчите? А де прес-служба, а де ця блядь? Показушно-брехлива зі своїм фотоапаратом? Яка вміє тільки про псів писати……

В Україні обговорюють статтю Путіна

На провідному експертному інтернет-телеканалі «UkrLife.TV» методолог, радник Офісу президента і політолог розповіли, що вони думають про висловлювання російського президента у…
НОВОСТИ