Человек не терпит насилия!

СБУ 💲 УКРОБОРОНПРОМ

У Службі безпеки України повідомляють, що з серпня 2020 року здійснюють досудове розслідування у кримінальному провадженні за ознаками злочину, передбаченого ч.1 ст. 111 КК України (державна зрада) — про навмисне скоєння окремими посадовими особами державних підприємств дій, спрямованих на шкоду державним інтересам України, зокрема у сфері військово-технічної співпраці та оборонно-промислового комплексу.

“Одним із епізодів кримінального провадження є дослідження інформації, опублікованої інтернет-виданням “Цензор.Нет” 5 серпня 2020 року в статті “Провал у Пакистані. Як топменеджери “Укроборонпрому” вибили Україну зі стратегічного ринку озброєнь”. Автор звернув увагу на втрату Україною ринків збуту вітчизняної продукції внаслідок залучення іноземних комерційних структур, афілійованих із посадовими особами ДК “Укроборонпром” і ДК “Укрспецекспорт”, — ідеться в повідомленні прес-центру СБ України в понеділок увечері.
Почему это произошло?Сменили начальника и парни в плащах решили вскрыться, а то материалы то тухлые..

Оцените материал:
54321
(Всего 0, Балл 0 из 5)
Поделитесь в социальных сетях:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Читайте также

ДСНС чи МНС

Шановні рятувальники! Ця тема призначена для комплексного обговорення проблем та пропозицій! Хто на вашу думку був би гідний очолити службу?

ДЛЯ ОКПП

Що еліта мовчите? А де прес-служба, а де ця блядь? Показушно-брехлива зі своїм фотоапаратом? Яка вміє тільки про псів писати……

В Україні обговорюють статтю Путіна

На провідному експертному інтернет-телеканалі «UkrLife.TV» методолог, радник Офісу президента і політолог розповіли, що вони думають про висловлювання російського президента у…
НОВОСТИ