Человек не терпит насилия!

СБУ 💲 УКРОБОРОНПРОМ

У Службі безпеки України повідомляють, що з серпня 2020 року здійснюють досудове розслідування у кримінальному провадженні за ознаками злочину, передбаченого ч.1 ст. 111 КК України (державна зрада) — про навмисне скоєння окремими посадовими особами державних підприємств дій, спрямованих на шкоду державним інтересам України, зокрема у сфері військово-технічної співпраці та оборонно-промислового комплексу.

“Одним із епізодів кримінального провадження є дослідження інформації, опублікованої інтернет-виданням “Цензор.Нет” 5 серпня 2020 року в статті “Провал у Пакистані. Як топменеджери “Укроборонпрому” вибили Україну зі стратегічного ринку озброєнь”. Автор звернув увагу на втрату Україною ринків збуту вітчизняної продукції внаслідок залучення іноземних комерційних структур, афілійованих із посадовими особами ДК “Укроборонпром” і ДК “Укрспецекспорт”, — ідеться в повідомленні прес-центру СБ України в понеділок увечері.
Почему это произошло?Сменили начальника и парни в плащах решили вскрыться, а то материалы то тухлые..

Оцените материал:
54321
(Всего 0, Балл 0 из 5)
Поделитесь в социальных сетях:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Читайте также

ДСНС чи МНС

Шановні рятувальники! Ця тема призначена для комплексного обговорення проблем та пропозицій! Хто на вашу думку був би гідний очолити службу?

ДЛЯ ОКПП

Що еліта мовчите? А де прес-служба, а де ця блядь? Показушно-брехлива зі своїм фотоапаратом? Яка вміє тільки про псів писати……

В Україні обговорюють статтю Путіна

На провідному експертному інтернет-телеканалі «UkrLife.TV» методолог, радник Офісу президента і політолог розповіли, що вони думають про висловлювання російського президента у…
НОВОСТИ