Человек не терпит насилия!

Для чего Капелюхе «Альфа»?

kappellyhha

История с «геройством» Артема Капелюхи обростает новыми подробностями. Анна Оверчук: «Вже другий день сайти Новоград-Волинського і не тільки поширюють неправдиву інформацію про побиття в Новограді-Волинському “большого человека” з СБУ (як виявилось, це Артем Капелюха, заступник начальника Головного управління по боротьбі з корупцією та організованою злочинністю СБУ, якого ще називають головним контрабандистом в СБУ)!

Тож хочу висвітлити зазначену подію під іншим кутом зору, адже спілкувалася безпосередньо з особою, яка внаслідок побиття зазначеним представником СБУ на даний момент лежить в лікарні з тяжкими травмами голови, зламаною щелепою і перебитими ногами!

Так, 2 грудня приблизно о 22 годині вечора на території АЗС «БРСМ-Нафта», Капелюх, будучи напідпитку, почав нецензурно ображати молодих людей, які в той час були на заправці. Внаслідок зазначеного між чоловіками виникла бійка.

Але, на жаль, на цьому конфлікт не був вичерпаний. Капелюха був дуже ображений тим, що якісь смертні з такого маленького містечка як Новоград-Волинський, дозволили собі відповісти ЙОМУ на образи. Маючи величезні можливості і знайомства, Капелюха підключив поліцію міста і представників спецпідрозділу Альфа, які і ВИЛОВИЛИ хлопців, а саме Щурука А., Боярського К., Бущенко Т., з якими напередодні мав конфлікт Капелюх. Після цього представники зазначених структур тримали хлопців, поки Капелюх героїчно дубасив Щурука та двох інших. Як наслідок, останнього, Щурука А. госпіталізовано із важкими травмами, а двох інших ув’язнено. Капелюха, звичайно, проходить у справі, як потерпілий. Деякі джерела навіть пишуть, що він героїчно захистив жінку від злочинців.

Закони України мають однаково захищати, як високо посадовців, так і жителів маленьких містечок. Звісно, хлопці не мали так реагувати на образи, але і Капелюха поводив себе зовсім не в межах, дозволених законом.

Що маємо на сьогоднішній день! Усі адвокати, до яких зверталась сім’я потерпілого Щурука А., спочатку погоджуються братися за справу, але вже за декілька годин відмовляються, пояснюючи це тим, що їм телефонують і залякують зі сторони Капелюха А.!»

Итак, что имеем в итоге. Драку на заправке с участием высокопоставленного сотрудника СБУ. Надо полагать, драка произошла не во время исполнения служебных обязанностей. Затем имеем вызов бойцов «Альфы» для отлова обидчиков Капелюхи. «Альфа» предназначена не для выяснений отношений с обидчиками шишек из СБУ. Соответственно в действиях Капелюхи явно присутствует превышение служебных полномочий. Далее, вообще ад. Бойцы «Альфы» держат обидчика Капелюхи, а тот его избивает. Хорошо избивает. До сломанной челюсти, травмой головы и, возможно, поломанными ногами. Это, надо полагать, новая разновидность офицерской дуэли. «Альфачи» человека держат, а конторский начальничек его избивает. Реально, мерзость. Не знаю, есть ли в СБУ еще суд офицерской чести, но это явно было бы в его компетенции. Хотя, при таком поведении, говорить об офицерской чести как-то неуместно.

Ну и далее идет давление на местных адвокатов, чтобы защитить свою жопу. Тоже вполне геройски. Вобщем, Баканов развел в СБУ исключительную плесень, начиная с Наумова. И выжигать ее будет непросто.

На фото пострадавший Щурук.

«ОРД»

Оцените материал:
54321
(Всего 0, Балл 0 из 5)
Поделитесь в социальных сетях:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Читайте также

Великий махинатор Ирина Долозина: грязные схемы «скрутчицы»

Великий махинатор Ирина Долозина: грязные схемы «скрутчицы»

Ирина Долозина -- чемпион по "скруткам". При всех начальниках
НЕНУЖНОСТЬ ГОСУДАРСТВА

НЕНУЖНОСТЬ ГОСУДАРСТВА

Последние российские новости впечатляют. Бывший журналист «Новой газеты» Сергей Канев пишет, что под Питером была обнаружена частная тюрьма с крематорием.…
Большая фармацевтическая афера: «фуфло» и ценовой сговор

Большая фармацевтическая афера: «фуфло» и ценовой сговор

  Почему крупные дистрибьюторы лекарств и торговцы «самопальными» медпрепаратами попали в одно уголовное дело. Весной этого года, 25 марта, федеральный суд…
НОВОСТИ