Человек не терпит насилия!

Сім’я Маслових – аферисти та шахраї на довірі!!!!!!

До незалежних журналістів, офіційно звернулися потерпілі «вкладники» ЯКІ Є ПОТЕРПІЛИМИ від злочинів сімї Маслових.
photo-2020-11-23-18-01-43
Раніше ми вже публікували статтю про дану сім’ю шахраїв. Продовжуючи власне незалежне розслідування, нами встановлено наступні обставини.
Маслов Сергій, який протягом тривалого часу працював в Державній автомобільній інспекції. Після звільнення з органів, Маслов протягом деякого часу не міг найти аналогічний корупційний дохід, який у нього був. Згодом він зрозумів, що навіть за відсутності у нього статусу працівника поліції, він зможе «заробляти» ще більші кошти вчиняючи злочин Злочинна схема даної особи полягає в наступному — показуючи статус успішного «бізнесмена» який «керує» грошовими коштами інвесторів та «отримує» нібито великі прибутки, він розпочав «заманювати» в свої схеми велику кількість довірливих громадян. Дані громадяни передають Маслову десятки тисяч доларів США, після чого декілька разів місяців 3-5 (з цих же грошових коштів, Маслов передає їм кошти, які нібито є прибутком), а далі говорить про фінансову не спроможність щось платити, а просто «кидає» громадян.
Фактично вчиняється злочин шахрайство, тобто заволодіння майном шляхом обману та зловживання довірою.
photo-2020-11-23-18-01-02
Сам Маслом усвідомлює, що повертати грошові кошти так званим «вкладникам» він не буде, та його дії направлені на не правомірне заволодіння грошовими коштами в особистих корисливих інтересах.
Провівши власне розслідування, нами встановлено, що Маслов Сергій має дружину Галину, сина Станіслава та дочку Анастасію.
Всі члени сімї задіяні в схемі афери, кожна особа виконує свою злочинну роль, а от же має місце вчинення злочину за попередньою змовою групою осіб з чітким розподілом ролей.
Дружина, Маслова Галина
photo-2020-11-23-18-03-10
– є однокласницею Сергія, для неї він не шкодує грошей та час від часу «виконує» її забаганки. Тим самим витрачає кошти, які стали предметом вчинення злочину. Сама Галина в Києві мала масажний салон, даний бізнес вона згодом продала. Галина є співучасником деяких злочинів Маслова, співвідповідачем разом зі своїм чоловіком по ряду проваджень по стягненню боргу
photo-2020-11-23-17-21-07

photo-2020-11-23-17-20-15

Так, дійсно, нами встановлено, що навіть син Сергія – Станіслав (не зважаючи на свій вік чуть більше 20 – років), вже є фігурантом деяких шахрайських злочинів його батька.
Дочка Сергія – Софія Масова, є неповнолітньою особою, в вересні виповнилося лише 16 років. Нам стало відомо, що Вона також є фігурантом шахрайських схем, вчиняє злочини в складі групи свої родичів, а також активно тратить грошові кошти які стали предметом злочин.
photo-2020-11-23-18-04-34
photo-2020-11-23-18-04-55

На даний момент ми маємо більше тридцяти задокументованих аудозаписів, які підтверджують шахрайські дії сімї Маслових. Вся база буде відправлена в контролюючі органи, для притягнення всіх членів сім їдо кримінальної відповідальності.

Оцените материал:
54321
(Всего 0, Балл 0 из 5)
Поделитесь в социальных сетях:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Читайте также

ДСНС чи МНС

Шановні рятувальники! Ця тема призначена для комплексного обговорення проблем та пропозицій! Хто на вашу думку був би гідний очолити службу?

ДЛЯ ОКПП

Що еліта мовчите? А де прес-служба, а де ця блядь? Показушно-брехлива зі своїм фотоапаратом? Яка вміє тільки про псів писати……

В Україні обговорюють статтю Путіна

На провідному експертному інтернет-телеканалі «UkrLife.TV» методолог, радник Офісу президента і політолог розповіли, що вони думають про висловлювання російського президента у…
НОВОСТИ