Человек не терпит насилия!

Із продавців хот-догів на АЗС в очільники Фонду держмайна, або під якою легендою і чиї інтереси лобіює Денис Кудін?

Очільник Фонду Держмайна України Дмитро Сенниченко вихваляється, що хабарів не бере, а насправді пригрів «продавця хотдогів» Дениса Кудіна, котрий підписуючи документи в.о. голови Фонду, бере на себе весь негатив, всі хабарі разом з брудними призначеннями. А Сенниченко начебто не при справах, і нічого подібного в очолюваному ним ФДМ не відбувається. Мовляв, даремно його звинувачують в якихось злочинах.

Представники НВ поставили ряд питань Денису Кудіну під час його останньої відеоконференції в режимі онлайн на сторінці Фейсбук Фонду Держмайна. До речі, неприємні та незручні питання Кудіну ставили й інші учасники відео конференції, але, на жаль, ніхто так і не отримав хоч якусь відповідь. В редакції НВ є відео цього заходу, який інакше як монологом Кудіна не назвеш.

Що відомо про Кудіна

Денис Кудін до середини 2018 року працював топ-менеджером мережі заправок WOG, потім поїхав за кордон і повернувся зі своєю мережею кав’ярень. Раніше Кудін входив до групи Владислава Войтенка і Сергія Корецького, на яких багато років тримався WOG. Але після смерті Ігора Єремєєва і втечі (після смертельної ДТП) Петра Димінського — співвласників цієї мережі заправок, у менеджерів почався конфлікт з основним, (хто залишився біля керма) акціонером — нардепом Степаном Івахівим, котрий увійшов до партії Ігоря Палиці «За майбутнє».

Івахів звинувачував менеджерів в проблемах WOG — «все летить, все погано, за борги відбирають майно, а ви нічого не робите». А ті навпаки вважали, що робили все можливе, а у відповідь — одні матюки.

Корецький створив кавову компанію IDEALIST, з метою зробити кав’ярні у всіх аеропортах, залізничних вокзалах і бізнес-центрах. Але потім переключився на нафтову фірму в Швейцарії. А кавовими справами у WOG займався Денис Кудін. У нього кавові справи пішли вгору — вийшло з відкриттям кафе WOG в аеропортах «Жуляни» (нині «Київ») і «Бориспіль» через тендер ФДМ. Тоді на нього звернув увагу гендиректор «Борисполя» Павло Рябікін. Кудіна саме від Рябікіна просунули на посаду заступника голови Фонду.

Про те, на якому рівні вирішувалось кадрове призначення Кудіна, слід повідомити, що сам Рябікін вхожий до глави ОП Андрія Єрмака і давно знайомий з нардепом від СН Андрієм Задорожним — братом колишнього нардепа Олександра Задорожного. Того самого, хто викладав у Єрмака на факультеті міжнародного права в Інституті міжнародних відносин КНУ, а потім взяв його в свою юридичну фірму «Проксен». До речі, знайомство з главою Офісу президента Рябікін успішно реалізував і для себе — буквально вчора, 18 листопада, він став новим очільником Державної митної служби України

Та повернемося до Дениса Кудіна. Таким чином, пан Кудін з’явився як продвинутий ЗЕ-реформатор, який хоче показати всьому світу, що його кар’єра у WOG в якості керівника відділу продажу хотдогів і кофе на АЗС — це якась прикра помилка в його кар’єрі. А насправді він наділений неабиякими інтелектуальними здібностями і знає як управляти державним майном. Денис Кудін навіть знає, що природньому монополісту ПАТ «Черкасиобленерго» не треба себе рекламувати, бо це не хотдоги, тому «кожного дня, кожен споживач електроенергії вічуває на собі і якість, і кількість, і вартість послуг».

Саме зараз, Денис Кудін починає свою «плідну» діяльність із пограбування державних підприємств і першим на черзі стало ПАТ «Черкасиобленерго». Щойно, тільки отримавши посаду заступника голови Фонду Держмайна, цей хотдогмен продав «Черкасиобленерго» людям Дмитра Крючкова. Перша спроба продажу пройшла не вдало — працівники НАБУ затримали Топоркова — посередника, який клопотав за Корчинського -колишнього помічника Світлани Кузьмінської (коханки Дмитра Крючкова). Але Корчинський, замість посади голови Черкасиобленерго, отримав багато неприємних запитань від слідчих НАБУ. Другою «торпедою» Крючкова і Ко став пан Володимир Михайлов, який був офіційно запропонований Кудіним на посаду голови Черкасиобленерго.

Напевне, слід нагадати про вищезгаданих фігурантів нашої розповіді.

Світлана Кузьмінська — та, хто розорила «Черкасиобленерго»

Світлана Кузьмінська — козирна маріонетка в руках вічно безкарних українських олігархів. Аферистка і шахрайка, вміла коханка і компаньйон не менш сумно відомого мародера державних обленерго — Дмитра Крючкова.

Через два роки після призначення Кузьмінської на посаду голови «Черкасиобленерго», підприємство перестало сплачувати зарплату, розпродало за копійки майно (навіть гідроелектростанції) та знаходиться на межі банкрутства. Схеми безмежно наглі і прості, але працюють — державні гроші роздаються приватним компаніям у позику, яку ніхто не повертає, а «відбілені» крадені гроші використовуються для придбання боргів обленерго, яке не в змозі сплачувати по рахунках. В решті, крадії стають кредиторами обленерго і вимагають переоформлення права власності на обленерго.

Як звичайній жінці вдалось розорити потужне підприємство, відмити мільйони та хто на цьому нагрів руки?

Вона — одна із гарему численних коханок скандально відомого афериста Дмитра Крючкова. Того самого Крючкова, який шантажував Порошенка, Суркісів і Кононенка, погрожуючи розповісти на всю країну і слідству, скільки він заносив до кожного високого кабінету.

Хто такий Дмитро Крючков

Дмитро Крючков – колишній народний депутат. Із 2006-го півтора року був у фракції «Блоку Юлії Тимошенко» – працював у комітеті з питань паливно-енергетичного комплексу. У 2014-му – став керівником приватної компанії «Енергомережа». І вже за рік вона взяла під контроль роботу кількох обленерго.

У 2016 році Крючкова оголосили у розшук. А у 2018-му у Німеччині його затримали за запитом українських правоохоронців. Детективи НАБУ й антикорупційні прокурори підозрюють його у розкраданні коштів «Запоріжжяобленерго», понад 60 відсотків акцій якого належать державі. Маловідоме прізвище Крючкова фігурує й в інших розслідуваннях правоохоронців. А втрати держави оцінюються у мільярди гривень.

Детектив НАБУ Роман Войтюк каже, що на сьогодні сума заподіяних збитків від діяльності Крючкова – близько 1,4 мільярда гривень.

«Крючков Дмитро Васильович діяв не одноособово, йому надавали вказівки інші особи, і він ці вказівки виконував. На сьогодні ми встановлюємо всіх причетних осіб, у тому числі – які давали ці вказівки», – каже Роман Войтюк.

Самого Крючкова не сприймають як самостійну фігуру, пояснює головред інтернет-видання «Наші гроші» Олексій Шалайський: «Всі розуміють, що Крючков – це представник чиїхось інтересів, – розповідає він. – Є проблема, щоб чітко сказати, чиї інтереси представляє Крючков чи будь-хто інший подібний на нього. Це такий перехідний прапор. Люди, які є «смотрящими», і люди, які керують фірмами, на які перекидається віз з грішми».

Слідство вже встановило і пред’явлена підозра, що Крючков особисто очолив пограбування державних підприємств в інтересах екс-президента, Кононенка і його друзів разом з братами Суркісами, але крапку ніяк не може поставити суд. Ба більше, за нової влади справу гальмують, бо Крючков потрібний – в нього є гроші, інформація і безмежна наглість. Він «здасть» Порошенка і натомість отримає свободу та все награбоване, а ще він планує поновити своє «чесне ім’я» і репутацію, що активно лобіюють міжнародні лобісти із оточення Трампа. О це так поворот!

Чи отримають злодії заслужене покарання та коли служителі феміди, врешті, зробитимуть свою роботу?

Інсайд-інформація про Володимира Михайлова

В ході здійснення спецперевірки УСБУ в Черкаській області, яка здійснюється в рамках перевірочних заходів, пов’язаних з оформленням допуску до державної таємниці осіб, які входять до номенклатури посад працівників, перебування на яких потребує оформлення допуску до державної таємниці. оперуповноваженим відділу контррозвідувального захисту економіки держави, лейтенантом В. Войтком встановлено передумови, що відповідно до ст. 23 Закону України «Про державну таємницю» можуть перешкоджати наданню допуску до державної таємниці першому заступнику Голови правління ПАТ «Черкасиобленерго» Михайлову Володимиру Леонідовичу (далі М.В Л.), а саме:

За результатами отриманої оперативної інформації встановлено причетність Михайлова В.Л. під час його перебування на посаді начальника безпеки «Луганського енергетичного об’єднання» до злочинної діяльності, передбаченої ст. 364 КК України «Зловживання владою або службовим становищем, тобто умисне з корисливих мотивів чи в інших особистих інтересах або в інтересах третіх осіб використанню службовою особою влади чи службового становища всупереч інтересам служби, якщо воно завдало істотної шкоди охоронюваним законом правам, свободам та інтересам окремих громадян або державним чи громадським інтересам, або інтересам юридичних осіб», що виразилось у наступних діяннях:

Використовуючи службове становище начальника безпеки «Луганського енергетичного об’єднання» (далі –– ЛЕО), МВЛ здійснив переведення під свій повний контроль (і застосуванням «техніки» звільнень за фіктивними компрометуючими матеріалами нелояльних та оформленням підконтрольних працівників на керівні посади) діяльність основних підрозділів ЛЕО: департамент кадрового забезпечення, фінансовий департамент, технічний департамент, департамент із забезпечення виробництва, департамент з інформаційних технологій та зв’язку та інші підрозділи, що дозволило здійснити наступні злочинні діяння:

Сприяння працевлаштуванню на високооплачувані посади (орієнтовна зарплата становила $1000-1500 в еквіваленті) фіктивних осіб на підприємство у кількості, що складала понад 15 працівників, які фактично на роботі не перебували, що дозволяло отримувати у власний дохід близько $20000 щомісячно;
Організація здійснення систематичних крадіжок трансформаторної оливи на трансформаторних підстанціях ЛЕО, його подальшого перепродажу, а також закупівлю рідини в обсягах, необхідних для відновлення викраденої, через підконтрольні фірми-постачальники;
Вербування на компрометуючих матеріалах директора з інформаційних технологій і зв’язку та здійснення фіктивних закупівель з його використанням високотехнологічного дороговартісного активного обладнання виробництва CISCO та пасивного мережевого обладнання для прокладання структурованих кабельних мереж по ціні, що перевищувала вартість закупованої техніки та матеріалів у п’ять разів та більше;
За результатами систематичної злочинної діяльності MBЛ керуючою компанією TOB «КУА Сварог Ессет Менеджмент», що підконтрольна олігарху в енергетичній сфері K.І. Григоришину, було призначено відповідне розслідування, під час якого М.В.Л., з метою уникнення контактів з Представниками керуючої компанії, оформив довготривалий (понад 3 місяці) лікарняний з подальшим звільненням. Під час комісійного відкриття службового кабінету M.B.Л. в сейфі начальника безпеки було виявлено грошові цінності в значному розмірі.

Крім того, за результатами отриманої оперативної інформації встановлено ознаки причетності М.В.Л. під час його перебування на нинішній посаді першою заступника Голови правління ПАТ «Черкасиобленерго» до злочинної діяльності, передбаченої ч.1 ст. 258-3 КК України «Створення терористичної групи чи терористичної організацій, керівництво такою групою чи організацією або участь у ній, а так само організаційне чи інше сприяння створенню aбо діяльності терористичної групи чи терористичної організації, що виразилось у спробі призначення на посаду комерційного директора ПАТ «Черкасиобленерго» працівника, який працював на подібній посаді в терористичній організації ЛНР. Не зважаючи на відмову, M.B.Л. сприяв працевлаштуванню даної особи в Корсунь-Шевченківський РЕМ, де він зараз працюэ на посаді інспектора.

Враховуючи, що вказані діяння М.В.Л. підпадають під підслідність Служби безпеки України, за вказаними фактами проводяться подальші оперативні дії.

Завтра відбудеться чергова відеоконференція Кудіна в режимі онлайн. Ми знову маємо намір поставити свої запитання:

Яка процедура оцінки роботи керівників державних підприємств? Ви проводите чесні конкурси на зайняття посад керівників державних підприємств?
Ви так гарно розповідаєте про підбір кадрів, але ж самі звільняєте керівника «Черкасиобленерго» без будь яких підстав. Це робите лише за чиїмось проханням чи за гроші з боку банди Дмитра Крючкова?
Вам відомо, що пан Михайлов, який за вашим підписом пропонується на посаду голови «Черкасиобленего», працював в Головному розвідувальному управлінні ворожої нам Російської Федерації?
Чому багато кадрових призначень на посади керівників державних підприємств відбуваються саме за вашим підписом, як виконуючого голови фонду держмайна? Пан Сенниченко не бажає бруднити руки? А ви?
Редакція сайту «Наша версія» й надалі триматиме в полі зору діяльність пана Кудіна і Ко! Про обіг подій цієї резонансної історії ми проінформуємо наших читачів в інших публікаціях…

Більше по темі:

Слабкі на … леді Ю, або як Тимошенко продає «Батьківщину»
Ілюстрації з відкритих джерел

Анатолій Приходько

Наша версия

Оцените материал:
54321
(Всего 0, Балл 0 из 5)
Поделитесь в социальных сетях:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Читайте также

ДСНС чи МНС

Шановні рятувальники! Ця тема призначена для комплексного обговорення проблем та пропозицій! Хто на вашу думку був би гідний очолити службу?

ДЛЯ ОКПП

Що еліта мовчите? А де прес-служба, а де ця блядь? Показушно-брехлива зі своїм фотоапаратом? Яка вміє тільки про псів писати……

В Україні обговорюють статтю Путіна

На провідному експертному інтернет-телеканалі «UkrLife.TV» методолог, радник Офісу президента і політолог розповіли, що вони думають про висловлювання російського президента у…
НОВОСТИ