Человек не терпит насилия!

Колишній співробітник поліції Маслов — АФЕРИСТ!!!!!!!!!!!

Як колишній співробітник поліції, Сергій Маслов, побудував власну шахрайську схему, та шляхом обману заволодів грошовими коштами довірливих громадян.

До незалежних журналістів, офіційно звернулися потерпілі «вкладники» ЯКІ Є ПОТЕРПІЛИМИ від злочинів сімї Маслових. Провівши власне незалежне розслідування, нами встановлено наступні обставини.
На фото Маслов Сергій, який протягом тривалого часу працював в Державній автомобільній інспекції. Після звільнення з органів, Маслов протягом деякого часу не міг найти аналогічний корупційний дохід, який у нього був.

photo-2020-11-12-10-55-10
на фото маслов сергій з дружиною Галиною

Згодом він зрозумів, що навіть за відсутності у нього статусу працівника поліції, він зможе «заробляти» ще більші кошти вчиняючи злочин
Злочинна схема даної особи полягає в наступному- показуючи статус успішного «бізнесмена» який «керує» грошовими коштами інвесторів та «отримує» нібито великі прибутки, він розпочав «заманювати» в свої схеми велику кількість довірливих громадян. Дані громадяни передають Маслову десятки тисяч доларів США, після чого декілька разів місяців 3-5 (з цих же грошових коштів, Маслов передає їм кошти, які нібито є прибутком), а далі говорить про фінансову не спроможність щось платити, а просто «кидає» громадян.
Фактично вчиняється злочин шахрайство, тобто заволодіння майном шляхом обмані та зловживання довірою.
Сам Маслом усвідомлює, що повертати грошові кошти так званим «вкладникам» він не буде, та його дії направлені на не правомірне заволодіння грошовими коштами в особистих корисливих інтересах.
Провівши власне розслідування, нами встановлено, що Маслов Сергій має дружину Галину, сина Станіслава та дочку Анастасію.

photo-2020-11-12-10-56-16

вся сімя маслових в повному складі.

Саме на свою сімю, Сергій тратить найбільшу частину грошових коштів, що отримані злочинним шляхом. Купує нерухомість в місті Києві, автівки, оплачує відпочинок як в Україні так і за кордоном, відвідує ресторани та розважальні заклади, оплачує навчання доньки на додаткових секціях та курсах.
Дружина, Маслова Галина – є однокласницею Сергія, для неї він не шкодує грошей та час від часу «виконує» її забаганки. Тим самим витрачає кошти, які стали предметом вчинення злочину. Сама Галина в Києві мала масажний салон, даний бізнес вона згодом продала. Галина є співучасником деяких злочинів Маслова, співвідповідачем разом зі своїм чоловіком по ряду проваджень по стягненню боргу
Також, провівши власне журналіське розслідування, нами встановлено ряд осіб, які є потерпілими від сімї Маслових. Нам вдалося взяти інтерв’ю в деяких з них:

ОСОБА 1 «- На даний момент Сергій Миколайович Маслов, винен мені достатньо велику суму грошей. Повертати їх він звісно не планує, так як постійно «годує» мене обіцянками. Розібравшись в ситуації- де моїми коштами заволоділа дана особа, я на даний момент достовірно розумію та можу підкріпити це відповідними доказами, що даний злочин Сергій вчинив за попередньою змовою групою осіб, разом зі своєю дружиною Галиною та своїм сином Станіславом. Я готовий приєднатися до колективної заяви про вчинення злочину, аби всю дану сімї притягнули до кримінальної відповідальності».
ОСОБА 2 «На протязі тривалого часу Маслов не повертає мені грошей, я уже не прохаю про прибуток, який він обіцяв що я буду отримувати, я прохаю повернути мені мої гроші що я йому дав. Звернувся до адвокатів, та буду подавати заяву на Сергія, Галину та Станіслава, за шахрайство до правоохоронних органів. Відомо, що Сергій на мої кошти декілька разів з’їздив за кордон відпочив, а також жив як то говорять «на широку ногу», витрачаючи мої гроші. Хочу покарати злочинців та щоб вся сім’я потрапила за грати, маю дані про цілий ряд потерпілих від цих шахраїв.»

photo-2020-11-12-10-56-34

вид з квартири Маслових

Так, дійсно, нами встановлено, що навіть син Сергія – Станіслав (не зважаючи на свій вік чуть більше 20 – років), вже є фігурантом деяких шахрайських злочинів його батька.
Дочка Сергія, є неповнолітньою особою, в вересні їй виповнилося лише 16 років. Скоріше за все згодом і вона стане фігурантом шахрайських схем, тому аби попередити вчинення злочину, мі відсилаємо дану статтю всім однокласникам доньки та знайомив, щоб запобігти вчиненням злочину.

photo-2020-11-12-10-55-54
Маслов з дружиною

На даний момент, вся доказова база, шахрайських дій Сергія, Галини та Станіслава та свідчення ряду потерпілих осіб, відправлені будуть цілому ряду контролюючих органів, з метою притягнення до кримінальної відповідальності дану злочинну групу. Також, з метою попередження вчинення подальших злочинів, для власної наживи, виходить дана стаття.
візьміть до Уваги, маслов бере грошові кошти для електоронніх бірж, так завних фінансових пірамід (розповідає що в результаті цього буде великий прибуток), а насправді це лише Афера.

В подальшому вийдуть окремі статті про дружину Галину та сина Станіслава, з детальним викладом фактів, як дані особи витрачають на себе грошові кошти довірливих вкладників.

Оцените материал:
54321
(Всего 0, Балл 0 из 5)
Поделитесь в социальных сетях:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Читайте также

ДСНС чи МНС

Шановні рятувальники! Ця тема призначена для комплексного обговорення проблем та пропозицій! Хто на вашу думку був би гідний очолити службу?

ДЛЯ ОКПП

Що еліта мовчите? А де прес-служба, а де ця блядь? Показушно-брехлива зі своїм фотоапаратом? Яка вміє тільки про псів писати……

В Україні обговорюють статтю Путіна

На провідному експертному інтернет-телеканалі «UkrLife.TV» методолог, радник Офісу президента і політолог розповіли, що вони думають про висловлювання російського президента у…
НОВОСТИ