Человек не терпит насилия!

Фіскальна служба України — Бюро Економічної Безпеки, спілкування колег, обговорення нагальних проблем

Після підготовки комітетом із питань, фінансів, податкової та митної політики проєкту закону №3087-д “Про Бюро економічної безпеки України” до другого читання у бізнесу постали питання: “Чи все враховано у законопроєкті? Чи дійсно новий орган відповідатиме європейським стандартам? Чи буде він адаптований до українських реалій? Чи вирішується питання припинення тиску на бізнес із боку всіх правоохоронних органів?”
Новий орган у разі запуску оперуватиме сучасними інструментами аналітичних досліджень, у діяльності якого превенція повинна домінувати над кримінально-правовим впливом, а захист прав та свобод громадян буде не популістським гаслом, а реальним девізом новоствореного органу.

Оцените материал:
54321
(Всего 25, Балл 4.32 из 5)
Поделитесь в социальных сетях:

2 324 ответа

 1. Ешкин кот, скоро начну тик-токи в кабинете снимать, шоб на стриме
  копейки кидали, е б а т ь надо ж как-то зарабатывать)

 2. Слухайте, панове, ви заразилися від Херсону часів Сосиновича,
  ви задовбали з своєю Цибою, якщо він вас наї…. начорта тут строчити
  цю маячню, тим більше зараз, в нас інші питання на першому місці

 3. в маски шоу был такой момент когда молодожены из полтавы выйграли в поле чудес свадебное путешествие в полтаву и он сказали перефрозирую на нашу ситуацию….мельник в беб как мельник опять мельник?

 4. Шановні полководці шолуденка, скажіть будь-ласка де Ви відкопали цього фахівця Краморова? Шановні, йому потрібно для початку дізнатися хто він сам для себе, та навіщо він тут. Звідки цей нехлюй????? З повагою. Завчасно дякую за інформацію!

  1. мельник одной ногой уже в БЕБе , толчковая в ДФС, но может и скользануть, завалится на зад в болото, еще не фсе вирішено

 5. У нас в Николаеве со 2 августа угрожают проведениеем аудита, нужно счетную машинку приносить ?

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Читайте также

ДСНС чи МНС

Шановні рятувальники! Ця тема призначена для комплексного обговорення проблем та пропозицій! Хто на вашу думку був би гідний очолити службу?

ДЛЯ ОКПП

Що еліта мовчите? А де прес-служба, а де ця блядь? Показушно-брехлива зі своїм фотоапаратом? Яка вміє тільки про псів писати……

В Україні обговорюють статтю Путіна

На провідному експертному інтернет-телеканалі «UkrLife.TV» методолог, радник Офісу президента і політолог розповіли, що вони думають про висловлювання російського президента у…
НОВОСТИ