Человек не терпит насилия!

Фіскальна служба України — Бюро Економічної Безпеки, спілкування колег, обговорення нагальних проблем

Після підготовки комітетом із питань, фінансів, податкової та митної політики проєкту закону №3087-д “Про Бюро економічної безпеки України” до другого читання у бізнесу постали питання: “Чи все враховано у законопроєкті? Чи дійсно новий орган відповідатиме європейським стандартам? Чи буде він адаптований до українських реалій? Чи вирішується питання припинення тиску на бізнес із боку всіх правоохоронних органів?”
Новий орган у разі запуску оперуватиме сучасними інструментами аналітичних досліджень, у діяльності якого превенція повинна домінувати над кримінально-правовим впливом, а захист прав та свобод громадян буде не популістським гаслом, а реальним девізом новоствореного органу.

Оцените материал:
54321
(Всего 25, Балл 4.32 из 5)
Поделитесь в социальных сетях:

2 324 ответа

 1. Ешкин кот, скоро начну тик-токи в кабинете снимать, шоб на стриме
  копейки кидали, е б а т ь надо ж как-то зарабатывать)

 2. Слухайте, панове, ви заразилися від Херсону часів Сосиновича,
  ви задовбали з своєю Цибою, якщо він вас наї…. начорта тут строчити
  цю маячню, тим більше зараз, в нас інші питання на першому місці

 3. в маски шоу был такой момент когда молодожены из полтавы выйграли в поле чудес свадебное путешествие в полтаву и он сказали перефрозирую на нашу ситуацию….мельник в беб как мельник опять мельник?

 4. Шановні полководці шолуденка, скажіть будь-ласка де Ви відкопали цього фахівця Краморова? Шановні, йому потрібно для початку дізнатися хто він сам для себе, та навіщо він тут. Звідки цей нехлюй????? З повагою. Завчасно дякую за інформацію!

 5. мельник одной ногой уже в БЕБе , толчковая в ДФС, но может и скользануть, завалится на зад в болото, еще не фсе вирішено

 6. У нас в Николаеве со 2 августа угрожают проведениеем аудита, нужно счетную машинку приносить ?

 7. Какие новости по областям ? Что слышно ? Попередження всем дали ?

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Читайте также

ДСНС чи МНС

Шановні рятувальники! Ця тема призначена для комплексного обговорення проблем та пропозицій! Хто на вашу думку був би гідний очолити службу?

ДЛЯ ОКПП

Що еліта мовчите? А де прес-служба, а де ця блядь? Показушно-брехлива зі своїм фотоапаратом? Яка вміє тільки про псів писати……

В Україні обговорюють статтю Путіна

На провідному експертному інтернет-телеканалі «UkrLife.TV» методолог, радник Офісу президента і політолог розповіли, що вони думають про висловлювання російського президента у…
НОВОСТИ