Человек не терпит насилия!

корупція в СБУ

Прийшов час розповісти про внутрішній устрій нашої головної спецслужби – Службу безпеки України. Це чиста правда, про яку знаю сам, бо стикаюся з нею кожний день в своїй щогоденній діяльності.
Розповідати доведеться анонімно, тому, що сам служу в цих структурах і прекрасно знаю, що відбувається з тим, хто виносить сміття з дому.
Кожен день я спостерігаю за тим у що перетворюється орган, який повинен стояти на сторожі державних інтересів нашої коханої України. Невже за це билися наші батьки і діди в жорстокі 40-ові борючись із загарбниками як зі Сходу, так і із Заходу і мріючи про незалежність нашої рідної неньки – України.
Як не гірко, але доводиться визнати, що на сьогоднішній день СБУ перетворюється в головний корупційний орган. Де її співробітники перестають виконувати покладені на них завдання. Де процвітає корупція та зловживання службовим становищем. Жага грошей затьмарила розум офіцерів, які забули про честь і гідність, забули про виконання своїх прямих обов’язків по захисту державних інтересів нашої країни.
Яскравий приклад – співробітник, котрого знаю сам – це офіцер військової контррозвідки СБУ майор Коновалов Дмитро Вікторович, втративши страх і совість, творить свавілля в зоні своєї відповідальності. Зараз в його обов’язки входить контроль за грошовими потоками, котрі йдуть по каналам контрабанди та незаконної міграції. Навіть місцеві жителі прикордоння обложені поборами.
Я вже детально описував існуючі проблеми в своїх листах керівництву СБУ, ДПСУ, писав і в прокуратуру, і в ДБР. Але ж ніякої реакції. Складається враження, що вони наскільки далекі від наших справ, що просто відказуються визнати проблеми.
А це і не дивно з огляду того, як керівники нижчої ланки відверто брешуть в своїх доповідях «наверх» завищуючи статистику показних задержань контрабанди та нелегальних мігрантів. Звітуючи потім про свої «подвиги», очікуючи чергові подяки та підвищення по службі.
Та і як можна казати про нашу спецслужбу, як що ми не можемо зберігати свої таємниці. Втрата службових документів стає звичайною справою. Лякає те, що халатне, злочинне ставлення до зберігання та використовування службових документів Може привести до витоку таємної інформації про наших добровільних помічників, які щиро падають нам особисту допомогу, виводячи на чисту воду ворогів нашої країни та різних там «сепарів».
Події останнього часу показують що захист державної таємниці мало кого хвилює, в тому числі і наше керівництво. І серпневі події з «вагнерівцями», в Мінську, являється яскравим прикладом. Зрада була на самому версі!
На підтвердження своїх слів публікую файли документів, котрі без зайвих зусиль виявилися в моєму розпорядженні.
Сподіваюсь на те, що будуть зроблені правильні висновки про діяльність окремих співробітників. Це не донос, а крик душі.

https://drive.google.com/drive/folders/1jVYS8gI7EcmPplI7iiwlnIWtWFMilTdq?usp =sharing

Оцените материал:
54321
(Всего 0, Балл 0 из 5)
Поделитесь в социальных сетях:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Читайте также

ДСНС чи МНС

Шановні рятувальники! Ця тема призначена для комплексного обговорення проблем та пропозицій! Хто на вашу думку був би гідний очолити службу?

ДЛЯ ОКПП

Що еліта мовчите? А де прес-служба, а де ця блядь? Показушно-брехлива зі своїм фотоапаратом? Яка вміє тільки про псів писати……

В Україні обговорюють статтю Путіна

На провідному експертному інтернет-телеканалі «UkrLife.TV» методолог, радник Офісу президента і політолог розповіли, що вони думають про висловлювання російського президента у…
НОВОСТИ