Важное
18 ноября, 2024
28 августа, 2024
18 августа, 2024
14 марта, 2024
продовження
24 грудня 2024 року десятирічна епопея з так званою «боротьбою…
Передаю палкі вітання Васі Малюку, відомому своїм винятковим інтелектом та…
Протягом останніх трьох тижнів Президент України отримав п’ять вимог провести…
Звільнений з посади віце-прем’єр-міністра України за неефективне завершення проєктів будівництва…
Через 9 днів, як Олена Дума вперше переступила поріг центрального…
Перепечатка материалов «ОРД» в полном или сокращенном виде только с письменного разрешения редакции.
© 2025 ОРД. Републикация авторских текстов без письменного согласия редакции запрещена. При использовании материалов активная гиперссылка обязательна ord-ua.com
Связь с редакцией — [email protected]
10 960 ответов
Вся Україна якось живе на зарплати до 20тис,а людолови з зарплатою 25-30тис не можуть сім’ю прокормити.Не подобається?Пиздуйте на схід,там будете премію получати,підараси.
Бойові залишили тільки для 1,3, 15, 11, 4, 5 , 79 прикз.
Решта загонів буде отримувати тільки грошове забезпечення (просто кажучи заробітню плату)
Доповнення: і тим підрозділам, хто безпосередньо приймає участь в бойових діях. Решта тим хто протирає штани в РВ — скасовують премію.
Давно пора. І так майже три роки уйобкам 30тис «бойових» платили. Бойовики хренові.
Повністю згоден з Вами, нехуй цим тиловим щурам платити бойові.
Це звісно не дуже правильно,але за ці три роки,що «щури » получали 30тис,незрозуміло яких «бойових»,-в них потрібно вирахувати їх із зарплати. УБД немає відрахування 100 відсотків,якщо є то 50.
Ви маєте рацію. Хто хоче бойові — нехай пиздують на схід.
Кому прийшла зп?
Офіційний вебсайт Державної прикордонної служби України оновлено! Упродовж декількох днів триватимуть налаштування відображення інформації у розділах та на сторінках вебсайту.
Просимо вибачення за тимчасові незручності. Дякуємо за розуміння та робимо максимум, аби налаштувати все як слід.
З повагою
Команда розробників
Військовослужбовці Чопського загону затримали дві групи громадян України, які мали намір у незаконний спосіб перетнути українсько-словацький кордон. Обидва рази правопорушників зупинили на ділянці відділення «Паладь Комарівці».
У першому випадку рух трьох невідомих поблизу держрубежу зафіксувала фотопастка. У район спрацювання негайно прибула група реагування зі службовим собакою, дії правопорушників відслідковували за допомогою камери відеоспостереження. Прикордонники помітили, що один з чоловіків встиг подолати загороджувальний паркан, а інші двоє побігли у зворотному напрямку. Попри те, що правопорушники не виконували законні вимоги військовослужбовців зупинитися та продовжували тікати, прикордонникам вдалося їх зупинити. Вони виявилися жителями Полтавської і Львівської областей.
Утікачів доставили у прикордонний підрозділ та притягнули до відповідальності за спробу незаконного перетинання кордону та злісну непокору законному розпорядженню військовослужбовців ДПСУ. Під час опитування оперативники загону встановили, що діями чоловіків дистанційно керували організатори переправлення. Послуга перевезення з Ужгорода до кінцевої точки, від якої ті мали йти до кордону ще п’ятнадцять кілометрів, та смс-вказівки коштували кожному з чоловіків по 10000 доларів США.
Інших трьох втікачів затримали за випереджувальною інформацією оперативних співробітників загону. Чоловіки спланували незаконний перетин самотужки. Вони ретельно готувалися до «подорожі» та склали маршрут за онлайн картами. Їх зупинили за кількасот метрів від кордону. Затримані виявилися жителями Харківської, Донецької та Дніпропетровської областей. Їх доставили у прикордонний підрозділ з метою складання адміністративно-процесуальних документів за ст. 204-1 КУпАП «Незаконне перетинання або спроба незаконного перетинання державного кордону України». Справи буде передано до суду, який визначить міру покарання для кожного з правопорушників.
Прикордонники Подільського загону затримали вночі трьох осіб, які намагалися незаконно перетнути державний кордон через Кучурганський лиман на надувному човні з підвісним мотором.
Рух плавзасобу у напрямку українського берега з боку суміжної держави виявив прикордонний наряд за допомогою технічних засобів охорони кордону. Дочекавшись моменту швартування та посадки двох чоловіків до човна, прикордонники затримали їх разом із рульовим.
Як з’ясувалося, організатором незаконного переправлення був 29-річний громадянин російської федерації, який проживає у Придністровському регіоні Молдови. Він мав намір переправити через кордон двох громадян України призовного віку.
Чоловіки тримали зв’язок із організатором через один із месенджерів, де отримували вказівки щодо маршруту руху до кордону. Вартість “послуг” складала 3 тисячі доларів США з кожного, які необхідно було переказати на криптогаманець адміністратора каналу.
За фактом вчинення злочину, передбаченого ст. 332 Кримінального кодексу України («Незаконне переправлення осіб через державний кордон України»), щодо рульового човна направлено повідомлення до Нацполіції. Стосовно «клієнтів» складено протоколи про адміністративне правопорушення за ч. 2 ст. 204-1 Кодексу України про адміністративні правопорушення («Незаконне перетинання або спроба незаконного перетинання державного кордону України»). Матеріали справ скеровано до суду.
ГОЛОВНА
НОВИНИ
На Чернігівщині прикордонники викрили організатора незаконного перетину кордону особами призовного віку
На Чернігівщині прикордонники викрили організатора незаконного перетину кордону особами призовного віку
Назад
13 Січня 2025, 18:18
На Чернігівщині прикордонники викрили організатора незаконного перетину кордону особами призовного віку
На Чернігівщині співробітники підрозділу внутрішньої та власної безпеки Держприкордонслужби по Чернігівському прикордонному загону спільно з представниками Департаменту стратегічних розслідувань, слідчого управління поліції Чернігівської області та під процесуальним керівництвом Чернігівської спеціалізованої прокуратури у сфері оборони Центрального регіону викрили 27-річного місцевого жителя, який організовував незаконне переправлення осіб через державний кордон.
Зловмисника затримали «на гарячому» під час отримання неправомірної вигоди у розмірі 4000 доларів США. За ці кошти він обіцяв «клієнтам» допомогти оформити документи про непридатність до військової служби та зняття з військового обліку, що надавали можливість безперешкодно перетнути кордон України для виїзду до країн Європейського Союзу.
Організатор знаходив «клієнтів» серед знайомих, пропонуючи їм послуги з незаконного перетину кордону за грошову винагороду.
Наразі слідчі Національної поліції оголосили затриманому підозру у вчиненні злочинів, передбачених ч. 3 ст. 369-2 ККУ (зловживання впливом), а також за ч. 3 ст. 15 та ч. 3 ст. 332 ККУ (незаконне переправлення осіб через державний кордон України).
Держприкордонслужба продовжує активну боротьбу з організаторами незаконного перетину кордону, аби забезпечити національну безпеку та дотримання законності.
В пункті пропуску «Рава-Руська» прикордонники 7 прикордонного Карпатського загону спільно з працівниками митниці виявили у 22-річної уродженки Луганщини колекцію старовинних предметів.
Зі слів панянки виявлене, нібито, є передачею, яку вона мала доставити другу в США. У валізі серед особистих речей оглядова група виявила сім нагрудних знаків, сім запальничок, два футляри для сигарет, 24 монети, документ, виданий в 1944 році, та ніж.
Жінка прямувала автобусом «Запоріжжя-Слупськ».
Виявлене вилучили на склад митниці. Чи становлять предмети культурну чи історичну цінність встановить експертиза.
Напередодні вихідних в ході проведення спеціальних заходів з протидії протиправній діяльності на Кучурганському лимані прикордонники двох відділів «Лиманське» та «Кучурган» Білгород-Дністровського загону затримали порушників.
Під час перевірки лінії держрубежу на малому катері морської охорони «BG-703» правоохоронці знайшли три човни типу «Южанка» без будь-яких розпізнавальних знаків. Вони були ретельно замасковані очеретом та завантажені дитячими товарами. Загалом нарахували 120 найменувань, серед яких іграшки, одяг та взуття. Власників товару поряд не виявилося, але у їх пошуку допомогла службова собака Пальма. Вона відразу привела вартових до приватного помешкання, розташованого на околиці села Кучурган. У ньому виявили 3 громадян Республіки Молдова, які зізналися у підготовці переправлення вантажу до своєї країни. Затриманий вантаж та човни передали представникам митниці. Попередня вартість товару сягнула 280 тисяч гривень.
Гаряча лінія
0800-50-17-20, 044-299-74-08
Кому прийшла зп?
ДПСУ — лайно, а не служба