Человек не терпит насилия!

Заступник мера Садового Москаленко, зі зарплатою у 80 тис гривень в місяць, нищить майно громадян посягаючи на їх приватну власність

16.10.20р. у місті Львові по вул. Івана Франка, 90 стався кричущий інцидент, власнику приміщення, яке знаходиться за даною адресою, службовці Львівської мерії видали незаконне розпорядження про замурування та руйнування єдиного входу до приміщення. Свавілля відбувалося без жодного попередження та запрошення власника, а більше того Москаленко та інші члени комісії навіть не володіли інформацією, хто являється власником приміщення. В ході проведення їхніх незаконних дій, за вказівкою Москаленка, зламали поручні, плитку, двері, побили шкло, понівечили фасад будинку та унеможливили доступ власника до приміщення, яке належить йому на праві приватної власності.
Службові вандали не нехтували позувати на камеру, демонструючи як весело вони проводять час та нищать приватну власність. Заступник мера Садового відразу світував на своїй фейсбук-сторінці про ефективну роботу, яку він проводить у місті за кошти платників податків, які витрачаються незаконно і без жодниї докорів сумління.
Нагадаємо, що вул. Івана Франка у Львові потребує постійних капіталовкладень, адже фасади та балкони будинків находяться у жахливому стані, зливи з дахів майже всі згнили, в під’їздах та у дворах ситуація підтримується виключно мешканцями та небайдужими людьми, в інщому випадку їх стан був би просто аварійний. А в той час, заступник мера отримує 80 тис гривень заробітної плати і замість того, щоб допомагати людям та відшуковувати ресурси на ремонт та покращення міста та їх вулиць, він бездумно витрачає гроші платників податків на розваги по нищенню приватної власності.
???Слова Москаленка Бюджет це я і моя команда, а як ми витрачаємо бюджет і на що, то хай Вас простолюд не цікавить, ми все рішаємо і самі розберемся.
Даний будинок на вул. І.Франка має аналогічні входи, попередній? власник приміщення неодноразово розповідав, як важко йому було долати Садового і компанію, скільки хабарів він роздав при різних погодженнях. З тих пір нічого не змінилося, хочеш погодження від міської ради — плати “долю Садовому”, бо нікуди не дінешся. Коли ми брали інтерв’ю у власників приміщень, які займаються бізнесом на перших поверхах по вул. Івана Франка, то майже всі в один голос повторювали, що роздати потрібно в міській раді, їх “рішалам” і кишеньковим архітекторам, інакше бізнесу на першому поверсі ви не матиме. Садовий та його команда заступників побудували систему таким чином, що будь-яке погодження має бути підкріплене хабарями.
На фейсбук сторінці та своїх медіа-ресурсах Москаленко викладає як поліцейські заборонили руйнувати приватну власність та заборонили проводити будь-які роботи. Патрульні, які прибули на місце незалежно та об’єктивно переглянули всі оригінали документів, що були у власника та технічну документацію щодо входу у приміщення з вулиці та прийняли рішення припинити роботи до вияснення обставин по суті.
Але амбіції молодого чиновника Москаленка вищі за закон, обурення було фантастичне — “МЕНЕ, ЗАСТУПНИКА САДОВОГО, ЗАБРАЛИ НЕКЧЕМНІ КОПИ? — скаржився чиновник. І ситуацію швидко виправив сам мер Садовий, який за 18 років безперервного правління, буквально одним телефонним дзвінком вміє ставити на місце будь-кого. Сам начальник відділу Галицького району Національної поліції за 5 хв з почестю та повагою доставив Москаленка на місце його затримання, де він і продовжив руйнування приватної власності, тільки вже під наглядом поліції
Москаленка затримали чесні поліцейські, які керуються законами України, а відпущений він був за телефонним дзвінком, абсолютно без жодного з’ясування обставин та наданих пояснень.
На зауваження чому всі чиновники у кількості 10 чоловік стоять на 5 квадратних метрах без масок, відповідь лунала — ” Нам можна, ми ВЛАДА.”
Такі дії Москаленка ще раз демонструють процвітаючу корупцію, беззаконня та бажання принижувати простих людей, які працюють. Такі Варвари, вандали та корупціонери, які посідають високі посади у Львівській мерії, не заслуговують на зарплати у 80 тисяч гривень на місяць.

Оцените материал:
54321
(Всего 0, Балл 0 из 5)
Поделитесь в социальных сетях:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Читайте также

ДСНС чи МНС

Шановні рятувальники! Ця тема призначена для комплексного обговорення проблем та пропозицій! Хто на вашу думку був би гідний очолити службу?

ДЛЯ ОКПП

Що еліта мовчите? А де прес-служба, а де ця блядь? Показушно-брехлива зі своїм фотоапаратом? Яка вміє тільки про псів писати……

В Україні обговорюють статтю Путіна

На провідному експертному інтернет-телеканалі «UkrLife.TV» методолог, радник Офісу президента і політолог розповіли, що вони думають про висловлювання російського президента у…
НОВОСТИ