Человек не терпит насилия!

Прокурор Лілія Мамоян збила дитину

Мамоян Лілія Петрівна, Начальник управління правозахисної діяльності, протидії корупції та злочинності у сфері транспорту (!!) прокуратури міста Києва.
Вчора, 13 жовтня на пішохідному переході у м. Борисполі скоїла наїзд на 11-річну дівчинку, яка зараз в тяжкому стані знаходиться в лікарні.
Лілія Мамоян — член родини Мамоянів, які знищують Київ за допомогою ОПЗЖ!
Брат МУЖА Лілії — Чоло Ашоєвич Мамоян — власник двух кафе “Компот” на Почтовій площі, побудованих як наземна частина приватного торгівельного центру. Підземну частину не побудовано, поки що її від забудови відстояли громада, зараз там археологічні розкопки, а самому місцю надано статус Пам’ятки історії та археології національного значення (це гирло Почайны у 988 році та місце хрещення киян).
Старший син Чоло — Суто Мамоян, народний депутат від ОПЗЖ (ЗМІ його також кличуть кримінальным авторитетом, а сам він називав себе власником Поштової площі).
Молодший син Чоло — Рустам, в минулому високопосадовець Генпрокуратури (намагався зам’яти кримінальне розслвдування по самозахвату земель Почтової площі для будівництва ТРЦ, але нам вдалось його звільнити — рік тому при генпрокурорі Рябошапко).
Середній син — Сергій прямо зараз балотується в депутати Київради від ОПЗЖ по Святошинському району під номером 1 в териториальному списку та номером 9 в загальноміському.
Це означає, що коли пройде ОПЗЖ, то пройде й Сергій. А він теж любит поганяти на авто. Дві людини вмерло після наїзда мажора, а йому за це — НІЧОГО…
Більше тут
Сама Лілія Мамоян теж балотується у депутати від закомуфльованого ОПЗЖ. Тому у Київраді може бути два мажора Мамояна, які сбивають людей.
Після цього, як вважаєте, накажуть прокуроршу Мамоян чи ні?
Темні часи повної влади кримінальних кланів. До такого майбутнього нам залишився один крок. Вибрати то грьобане ОПЗЖ ще й в Київраду.
Про наїзд на дівчинку тут (сюжет ТСН, відео наїзда: дівчинка йде по пішохідному переходу, дві автівки зупинились, чекають, а ця на повному ходу дитя збиває)
УВАГА! Дівчинка в тяжкому стані. Пишуть, що її перевезли до Києва, матері потрібна допомога. Шукаємо координати.
Знайшли! Картка мами збитої дівчинки (вона вчителька, люди не багаті зовсім): 5168 7453 0043 5614 (Федорченко Ірина)
Акаунт мами у фейсбуці Ира Федорченко (вчителька) https://www.facebook.com/profile.php?id=100009720036001
Оцените материал:
54321
(Всего 0, Балл 0 из 5)
Поделитесь в социальных сетях:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Читайте также

АгроГазТрейдинг и семья Зеленского

АгроГазТрейдинг и семья Зеленского

Много пишут что Мельник это человек Татарова, Ермака… Нет. Это человек Квартала95, замкнут соответственно на Шефира. Многие наверно слышали про…

В УСБУ Херсонщины выявлен шпион

Внутренняя безопасность СБУ задержала сотрудника УСБУ в Херсонской области, которые передавал информацию российским спецслужбам. Об этом сообщает «Преступности.НЕТ» со ссылкой на…

Послевкусие пустоты

Форум в Батуми закончился скандалом. Скандалом вполне  прогнозируемым  и тем более, болезненным.    После официальной церемонии в Батуми президент Грузии…
НОВОСТИ