Человек не терпит насилия!

Заступника начальника Тернопільської податкової Євгена Воробця та його сина затримали на хабарі у мільйон

Заступника начальника Тернопільської податкової Євгена Воробця та його сина затримали на хабарі у мільйон (фото)

 
24 вересня, близько 16-ої години у Тернополі, три групи СБУ, ДБР та “Альфи” затримали на вимаганні та отриманні хабара у розмірі 40 тисяч доларів — більше мільйона гривень податківця, його сина та їх спільників.

Затримали — Євгена Воробця — заступника начальника Тернопільської об’єднаної державної податкової інспекції Головного управління ДФС у Тернопільській області та його сина Василя Воробця з другом Андрієм, а також декілька осіб з кримінального світу у Тернополі. 

Тернополянам стало відомо, що затримання відбувалося у трьох різних частинах міста — на майданчику біля автозаправки біля заводу “Ватра” та у приватному секторі Тернополя. 

Одна із груп затримала податківця Євгена Воробця на робочому місці, друга група — його сина — Василя Воробця зі спільником на автозаправці і третя — бандитів, яких найняв податківець для вимагання та одержання хабара у розмірі 40 тисяч доларів — більше мільйона гривень — за містом. 

До слова, затриманий податківець — Воробець Євген Васильович — обіймає посаду заступника начальника Тернопільської об’єднаної державної податкової інспекції Головного управління ДФС у Тернопільській області, радник податкової та митної справи І рангу. 

Податківець вимагав та отримав хабар у розмірі 40 тисяч доларів від місцевого жителя за те, щоб той безперешкодно займався своєю підприємницькою діяльністю. 

За нашими даними, спершу податківець просив по доброму, а згодом найняв бандитів та став залякувати чоловіка та погрожувати йому та його родині фізичною розправою. 

До вимагань долучився також і син податківця — Василь Воробець, хлопець зі спільником Андрієм також неодноразово зустрічалися з потерпілим та спершу просили заплатити по-доброму, а згодом попередили, що якщо грошей не буде, то щось може статися з ним, або ж його родиною. 

Сьогодні, при передачі 40 тисяч доларів хабаря, спецпризначенці затримали податківця — Євгена Воробця, його сина — Василя Воробця, спільника Андрія та декілька бандитів, яких податківець найняв, щоб “вибити” гроші. 

Додамо, що згідно декларації за 2019 рік, Євген Воробець досить небідний чиновник — має дві квартири у Тернополі, два житлових будинки у селі Боричівка, Теребовлянського району та Байківці, Тернопільського району, два гаражі у Тернополі, 11 земельних ділянок у різних районах області, дружина — Галина Воробець має перукарню у Тернополі, також податківець задекларував тваринницькі приміщення у селі Клебанівка, Підволочиського району та селі Колодне, Збаразького району, та інші нежитлові приміщення.

Є у власності родини Євгена Воробця і дві автівки — Тойота Сamry 2004 року випуску та Toyota Land Сruiser 2011 року випуску. 

І все це добро на зарплату у розмірі 125 951 гривень в рік, а бо ж 10 тисяч 495 гривень в місяць. 

Готівкою родина Воробців має вдома 580 тисяч гривень.

До слова, ще 3 вересня цього року у Тернополі на вулиці Купчинського на хабарі у розмірі один мільйон гривень  затримали  — головного податкового міліціонера області Олега Дурняка та його спільника і колегу Миколу Воробця — заступника начальника відділу Головного управління ДФС у Тернопільській області.

Сьогодні, Тернополянам стало відомо, що обох податківців випустили під заставу, надіємося Євгена Воробця так просто не відпустять, зважаючи на вимагання та отримання хабара у розмірі 40 тисяч доларів, а також численні погрози та співпрацю з бандитами.

Тернополяни

Оцените материал:
54321
(Всего 0, Балл 0 из 5)
Поделитесь в социальных сетях:

Один ответ

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Читайте также

В Лондоне пригрели чиновницу Лени-Космоса

Марина Погибко, просившая летом этого года предоставить ей политическое убежище в Великобритании, на днях получила его. Об этом LB.ua стало известно…
АгроГазТрейдинг и семья Зеленского

АгроГазТрейдинг и семья Зеленского

Много пишут что Мельник это человек Татарова, Ермака… Нет. Это человек Квартала95, замкнут соответственно на Шефира. Многие наверно слышали про…

В УСБУ Херсонщины выявлен шпион

Внутренняя безопасность СБУ задержала сотрудника УСБУ в Херсонской области, которые передавал информацию российским спецслужбам. Об этом сообщает «Преступности.НЕТ» со ссылкой на…
НОВОСТИ