Человек не терпит насилия!

Хто навчає наших дітей і чим це загрожує?

У зв’язку з пандемією COVID -19 в Україні та світі ситуація примусила школярів та студентів перейти на дистанційне навчання з використанням комп’ютерної техніки та всесвітньої мережі Інтернет. Але чи так це безпечно і чим таке навчання загрозливе для дітей?

Практика використання дистанційного навчання за відгуками батьків показала, що більшість шкіл та вищих навчальних закладів України є неготовими до повноцінного забезпечення навчання. І тут почали набирати популярності ON-LINE школи. Але, елементарний запит в GOOGLE вказує, що найбільшу популярність серед шкіл дистанційного навчання мають сервіси з доменом «.RU», наприклад: https://foxford.ru, https://tetrika-school.ru, https://school-bit.ru, https://online-school-1.ru, https://metaschool.ru та інші, які надають можливість навчання різними мовами, у тому числі і українською.

На другому місці за популярністю є платформи та домени типу «.COM», «.XYZ» тощо, які не мають конкретної орієнтації за країною. І на останньому місці ресурси «.UA».

То хто і чому навчає наших наших дітей? Хто надасть гарантії батькам, що навчання та завантаження програмного забезпечення з ресурсів країни-агресора не загрожуватиме зараженням шкідливим чи вірусним програмним забезпеченням? Хто вбереже молодь України від пропаганди Росії, у тому числі прихованої??? Чому відповідні освітні державні структури України не намагаються збільшити український начальний контент на державних серверних ресурсах?

Питання залишається відкритим…..

Оцените материал:
54321
(Всего 0, Балл 0 из 5)
Поделитесь в социальных сетях:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Читайте также

ДСНС чи МНС

Шановні рятувальники! Ця тема призначена для комплексного обговорення проблем та пропозицій! Хто на вашу думку був би гідний очолити службу?

ДЛЯ ОКПП

Що еліта мовчите? А де прес-служба, а де ця блядь? Показушно-брехлива зі своїм фотоапаратом? Яка вміє тільки про псів писати……

В Україні обговорюють статтю Путіна

На провідному експертному інтернет-телеканалі «UkrLife.TV» методолог, радник Офісу президента і політолог розповіли, що вони думають про висловлювання російського президента у…
НОВОСТИ