Человек не терпит насилия!

Нашого цвіту – по всьому світу

3387304w1033

Як повідомило 11 вересня 2020 року аргентинське видання La Nacion,  у Аргентині затриманий «український елітний солдат» Віктор Мельник, який незаконно потрапив у країну з сусіднього Парагваю в багажнику автомобіля. За кермом авто перебував бізнесмен з міста Санта-Фе, що займається торгівлею зброєю. Незвичний багаж був виявлений поліцейськими при огляді автомобіля на трасі неподалік селища Paso Telégrafo.

Втім, видання явно перебільшило, називаючи українця «елітним солдатом». Віктор Мельник – це колишній міліціонер, який з 1994 до 2000 року служив у підрозділі МВС України «Титан», що надавало охоронні послуги приватним особам. Зараз Мельник проживає в Іспанії, на доказ чого він надав дозвіл на проживання в Малазі, виданий 31 липня 2019 року,  а також іспанське посвідчення водія. Паспорта в Мельника при собі не було, натомість під час обшуку поліцейські вилучили в нього посвідчення «лейтенанта» організації Reales Tercios de España, видане 15 березня 2019 року. Як раніше зазначала провідна іспанська газета El País, Reales Tercios de España – це «воєнізована організація, очолювана людьми, які намагаються виступити захисником монархії», тобто своєрідна ложа, що складається, переважно, з військовослужбовців ультраправих поглядів.

3387307w740

«Що робив Віктор Мельник, велетень заввишки 1,90 метра та близько 150 кілограмів, захований у багажнику автомобіля Corsa? – питає видання La Nacion. – Історія, яку колишній український солдат розповів федеральному судді Парани Леандро Ріосу, не дуже достовірна. Саме тому магістрат попросив Інтерпол повідомити, чи має цей 47-річний чоловік міжнародний ордер на арешт».

Зі слів Мельника, він нелегально пробрався в Аргентину з Парагваю, куди нелегально потрапив з Бразилії, щоби побачити свою кохану жінку Роміну Г., яка щойно народила. Журналісти La Nacion розшукали сеньйору Роміну Г. і та підтвердила, що Мельник є батьком її дитини й незаконно перетнув кордон, щоби побачити кохану: «Він зробив це тому, що хотів бути зі мною, тому що я збиралася народити. І це сталося в четвер, того самого дня, коли його заарештували. Дитина провела три дні в неонатології, але з нею все гаразд … Я розумію, що все схоже на кіно, але це правда, що Віктор хотів прийти на зустріч зі своєю дочкою».

При цьому жінка зазначила, що Мельник працював в Україні та Москві «агентом безпеки для бізнесменів-мільйонерів». Сам же ж Віктор Мельник на допиті заявив, що на цей час він є бізнесменом, працює в Королівстві Іспанія на посаді співробітника з питань безпеки і є представником в Латинській Америці фірми, що виробляє устаткування для опріснення морської води.  І що керівник його компанії має намір зареєструвати цю фірму в Міністерстві економіки Аргентини. «Але, – зазначає видання, – важко повірити в те, що він каже правду».

Після затримання Мельник відбув 14-денний карантин і наразі перебуває під арештом, а федеральний суддя звернувся до Інтерполу з запитом на предмет додаткової інформації про цю людину. Оскільки, насправді, про українця нічого не відомо, навіть те, чи, дійсно, його звати Віктор Мельник.    

«Це схоже на історію про найманого вбивцю, який їхав до міста Росаріо, щоби виконати замовлення високого рівня», – підозрюють слідчі, але лише на основі інтуїції та серіалів Netflix. Такими словами закінчує своє оповідання про загадкового українця аргентинське видання La Nacion.

Naspravdi. Today

Оцените материал:
54321
(Всего 0, Балл 0 из 5)
Поделитесь в социальных сетях:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Читайте также

Великий махинатор Ирина Долозина: грязные схемы «скрутчицы»

Великий махинатор Ирина Долозина: грязные схемы «скрутчицы»

Ирина Долозина -- чемпион по "скруткам". При всех начальниках
НЕНУЖНОСТЬ ГОСУДАРСТВА

НЕНУЖНОСТЬ ГОСУДАРСТВА

Последние российские новости впечатляют. Бывший журналист «Новой газеты» Сергей Канев пишет, что под Питером была обнаружена частная тюрьма с крематорием.…
Большая фармацевтическая афера: «фуфло» и ценовой сговор

Большая фармацевтическая афера: «фуфло» и ценовой сговор

  Почему крупные дистрибьюторы лекарств и торговцы «самопальными» медпрепаратами попали в одно уголовное дело. Весной этого года, 25 марта, федеральный суд…
НОВОСТИ