Человек не терпит насилия!

Дійсно все так добре як здається на перший погляд?

Всім привіт! З вами на зв’язку один з багатьох небайдужих жителів нашої неньки України. Ні для кого не секрет, що в зв’язку з ситуацією, яка склалася станом на сьогодні в нашій державі кожного дня виникають нові проблеми, одну з таких я б хотів донести до Вас.

Проблема полягає в тому, що значна кількість державних веб-ресурсів не використовують технології встановлення безпечного з’єднання між клієнтом та сервером. Ви такі відразу запитаєте себе: «Про що він взагалі? Що це взагалі таке?». Я вам поясню на пальцях: коли ти заходиш, реєструєшся і вводиш свої персональні дані (ПІБ, телефони, адреси тощо) на державному сайті, де відсутній такий захист немає ніякої гарантії, що саме в цей момент десь в районі Лубянки не сидить якийсь умовний «капітан Іванов» і не обробляє цю інформацію потираючи від радості свої ручки разом зі своїми «корєшами» хакерами. Це як один з варіантів. Також, якщо він захоче-то зможе і взагалі на деякий час дестабілізувати роботу цього сайту, але цього звісно ж ніколи не станеться, наша держава ж не знаходиться в стані інформаційної війни проти неї, на державні установи ж не здійснюються щоденні «хакерські атаки» -звісно ні.

Звідси виникає питання — чому державні установи, знаючи яка ситуація складається в нашій країні протягом останніх кілька років, так легковажно ставляться до питань такого роду? Адже створити сайт своєї установи це тільки половина роботи, потрібно ще і забезпечити належний рівень захисту цього сайту. Звичайна халатність чи необізнаність осіб, які відповідають за це в державних установах- залишається тільки здогадуватись.

Переважна більшість користувачів Інтернету не беруть до уваги той факт, що інформація яка туди потрапляє залишається там назавжди. Вони навіть і не думають, що їхні дані можуть якимось чином перехопити чи підробити, адже вони почувають себе в безпеці. Але це не так, зовсім не так. На мій погляд питанням захисту від поширення персональних даних громадян в нашій державі взагалі не займаються належним чином. Діюче законодавство України не досконале та потребує доопрацювання або і взагалі повного перезавантаження.

Плекаю надію, що оновлений уряд з новими молодими обличчями не залишиться осторонь від цієї проблеми і почне рухатись трішки швидше в напрямку вирішення питання стосовно захисту персональних даних громадян та поліпшення інформаційної безпеки нашої з Вами держави.

Оцените материал:
54321
(Всего 0, Балл 0 из 5)
Поделитесь в социальных сетях:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Читайте также

ДСНС чи МНС

Шановні рятувальники! Ця тема призначена для комплексного обговорення проблем та пропозицій! Хто на вашу думку був би гідний очолити службу?

ДЛЯ ОКПП

Що еліта мовчите? А де прес-служба, а де ця блядь? Показушно-брехлива зі своїм фотоапаратом? Яка вміє тільки про псів писати……

В Україні обговорюють статтю Путіна

На провідному експертному інтернет-телеканалі «UkrLife.TV» методолог, радник Офісу президента і політолог розповіли, що вони думають про висловлювання російського президента у…
НОВОСТИ