Человек не терпит насилия!

Державна годівниця для Шпаків або як екс-депутат «присвоїв» понад 100 мільйонів гривень

Екс-депутат та бізнесмен Василь Шпак, на відміну від свого однофамільця з відомої кінострічки, з допомогою сина «непосильною працею» заробив не магнітофони чи портсигари, а мільйонні статки.

Стати настільки заможними цій родині допомогло державне підприємство НАК «Украгролізинг», створення якого ще в 90-х роках активно лобіював пан Шпак-старший.

Цю компанію, що фігурує у низці скандалів та кримінальних проваджень, пов’язаних із фінансовими махінаціями, було зареєстровано у 1999 році. У 2000-2001 рр. посаду гендиректора обіймав Василь Шпак (з 2002 – почесний президент), а з 2009 по 2013 головою правління був син — Микола Шпак.

Державне підприємство перетворилося майже на бездонний гаманець для Шпаків. Коли перший став депутатом, другий у спадок отримав ласу посаду керівника НАК «Украгролізинг».

За даними ревізії Держфінінспекції України, порушення господарської діяльності підприємства призвело до збитків на суму 357 млн грн, і це – лише за кілька останніх років, тож апетити родини Шпаків просто вражають.

Про це та інше – в сюжеті.

“ОРД”

Оцените материал:
54321
(Всего 0, Балл 0 из 5)
Поделитесь в социальных сетях:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Читайте также

АгроГазТрейдинг и семья Зеленского

АгроГазТрейдинг и семья Зеленского

Много пишут что Мельник это человек Татарова, Ермака… Нет. Это человек Квартала95, замкнут соответственно на Шефира. Многие наверно слышали про…

В УСБУ Херсонщины выявлен шпион

Внутренняя безопасность СБУ задержала сотрудника УСБУ в Херсонской области, которые передавал информацию российским спецслужбам. Об этом сообщает «Преступности.НЕТ» со ссылкой на…

Послевкусие пустоты

Форум в Батуми закончился скандалом. Скандалом вполне  прогнозируемым  и тем более, болезненным.    После официальной церемонии в Батуми президент Грузии…
НОВОСТИ