Человек не терпит насилия!

«Альфу» превращают в «Аллатру»?

Похоже, что Баканов окончательно свихнулся. Или же подчиненные его завербовали в “Аллатру”. Скоро Иван Геннадьевич сан примет, как Новинский. И с кадилом по Владимирской,33 ходить будет. Вместе с зайкой-Наумовым. Вот что люди пишут: “У будівлі СБУ на Володимирській, 33 прибрали пам’ятну плиту загиблим воїнам, під час демонтажу її розбили. Емблема та девіз служби були замінені на нейтральну. ЗМІ повідомляють, що стара експозиція не подобалась новому керівництву.

akaaaffff1

alfffa

allfffa2

А вот как эту историю комментирует Roman Sinicyn: 

«Знайомтесь» — це Михайло Кухаренко. Зам керівника ЦСО «А» СБУ, відома ватна консерва, бездар та людина, яка безпосередньо приклала зусиль щоб спаплюжити пам’ять загиблих героів.
Річ в тому, що пан Михайло потрапив на цю посаду за дуже звичних для теперішньої влади обставин — «через постіль» в прямому сенсі цього слова.
Просто подивіться по деклараціях кого він вказує в статусі «громадянської дружини»
Ще Кухаренко любитель побігати в проросійську секту під назвою Аллатра, але питання релігійних поглядів у нас гарантовано Конституцією, тому подальший розвиток думки в цій течії є недоцільним.
Не так давно він повідомив родичам загиблих, що вони хочуть додати ікону Оранти на меморіалі загиблих бійців «Альфи», що знаходиться на їх базі в Києві.
Все чудово впринципі, але в Мішані реально на релігіозному підґрунті, зірвало дах. Він просто зробив з місця жалоби і слави — ще один алтар: емблему славетного підрозділу просто знесли, розбили плиту з іменами полеглих героів, та загалом створив з меморіалу загиблим, ще один Зіккурат в стилі московської церкви.
Але, це тільки квіточки.
Є момент про які керівники СБУ намагаються не згадувати — саме Кухаренко намагається просто знищити славетну «Альфу» як підрозділ. Він всіляко намагається переформатувати спецпідрозділ СБУ в ще один лінійний поліцейський підрозділ. Спричинює ухід та вигнання справжніх профі зі служби, та загалом поводить її розвал.
Саме з подачі Кухаренка, «Альфу» постійно почали використовувати в ролі затичок для ментів, долучаючи до задач, які їм є недоцільними та нетиповими. Хлопців просто ганяють по будь яким викликам на запрос від поліціі, натомість опера та слідами від Служби можуть тільки мріяти про те, щоб задіяти свій спецпідрозділ для затримання всілякого роду терористів чи диверсантів.
А на останок я додам скріншот, на який би мали б прореагувати і депутати профільного комітету Верховної Ради, і сам очільник СБУ, і особливо начальник Головного Управління внутрішньої безпеки СБУ Наумов Андрій Олегович
alfffaaa4
“ОРД”
Оцените материал:
54321
(Всего 0, Балл 0 из 5)
Поделитесь в социальных сетях:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Читайте также

Великий махинатор Ирина Долозина: грязные схемы «скрутчицы»

Великий махинатор Ирина Долозина: грязные схемы «скрутчицы»

Ирина Долозина -- чемпион по "скруткам". При всех начальниках
НЕНУЖНОСТЬ ГОСУДАРСТВА

НЕНУЖНОСТЬ ГОСУДАРСТВА

Последние российские новости впечатляют. Бывший журналист «Новой газеты» Сергей Канев пишет, что под Питером была обнаружена частная тюрьма с крематорием.…
Большая фармацевтическая афера: «фуфло» и ценовой сговор

Большая фармацевтическая афера: «фуфло» и ценовой сговор

  Почему крупные дистрибьюторы лекарств и торговцы «самопальными» медпрепаратами попали в одно уголовное дело. Весной этого года, 25 марта, федеральный суд…
НОВОСТИ