Человек не терпит насилия!

Львівська митниця.

??? Продовження сторінки Львівська митниця https://ord-ua.com/2012/06/28/lvivska-mitnitsya/ , де після 999 сторінки не відкриває коментарів

Оцените материал:
54321
(Всего 11, Балл 3.09 из 5)
Поделитесь в социальных сетях:

612 ответов

 1. Начальник відділу Чернівці Присакар Петро організував схему системного вимагання грошей за безперешкодне розмитнення авто, такса становить $500 за розмитнення одного авто. 

 2. Хабарі на мільйони доларів США – на Львівщині викрито злочинну схему безперешкодного розмитнення автомобілів

  За процесуального керівництва прокурорів Львівської обласної прокуратури викрито та повідомлено про підозру 5 особам – співробітнику одного із митних постів Львівської митниці, трьом митним брокерам та громадянину однієї із країн ЄС за фактами вимагання та одержання неправомірної вигоди, підкупу особи, яка надає публічні послуги та зловживання впливом (ч. 3 ст. 368, ч. 4 ст. 368-4, ч. 3 ст. 369-2 КК України).

  За даними слідства, злочинне угрупування, до складу якого входили посадовці Львівської митниці, митні брокери та громадянин однієї із країн ЄС, в період квітня-липня 2022 року організували масштабну схему систематичного вимагання та одержання неправомірної вигоди від фізичних та юридичних осіб за безперешкодне ввезення в Україну імпортних автомобілів та їх оформлення.

  За суму в 500 – 1000 доларів США за кожен транспортний засіб фігуранти гарантували безперешкодне та позачергове розмитнення авто та постановку на облік без попереднього зняття з іноземної реєстрації. Окрім того, службовцями під виглядом брокерських послуг за 50 – 150 доларів США організовувалось безперешкодне митне оформлення автомобілів.

  За попередніми даними незаконні прибутки учасників схеми складали мільйони доларів США.

  На даний час проведено обшуки на території митних постів Львівської митниці, за місцем роботи та проживання підозрюваних. Вилучено чорнову бухгалтерію із доказами протиправної діяльності та кошти на суму 1,2 млн грн.

  Викриття злочинної діяльності здійснювалося прокуратурою спільно зі співробітниками СБУ за сприяння ГУ НП у Львівській області та УВБ ДМС України.

 3. Лучшая таможня Украины. Просторная территория, хороший заезд. Бесплатный и к тому же ЧИСТЫЙ ухоженный душ, чистые туалеты. В столовой доступные цены, вкусно готовят. Кроме столовой есть и кафе. Красивая чистая облагороженная прилегающая территория. Есть даже фонтан. Был здесь несколько раз, и всегда растамаживали достаточно быстро. Не хватает только Wi-Fi на территории стоянки, но это уже «коныкы».

 4. В нас йде війна, а всі спритники які возили контрабанду Ягодином переключились на Устилуг та Угринів, тільки посміюються,як зараз добре можна заробити і них не лякає відстань з Ковеля, Любомля чи Шацька все вигідно, кажуть хто платить той і везе, митники побійтесь Бога одні життя віддають, а інші капітал заробляють.

 5. Що там на Устилузі та Угриневі Волинські спритниці Посельська Олена та Боярчук Ольга під час війни так і ввозять на вїзд.в Україну під виглядом вживаного товару і норми не більше 50 кг, нові речі, запчастини і т.д.

 6. Добрый вечер.  Оформляем авто из США на Львовской таможне. Было 30$ за декларацию стало 110$ . Просто уже сил нет от этой коррупции.Когда-то это закончится ?  Просто твари. Анонимно. Благодарю

 7. Такий самий хабарник є суддя львівського господарського суду Юрченко Ярослав Олександрович. Він буквально мстить стороні судового процесу, затягуючи процес та виносячи незаконне рішення, якщо вона не дасть йому хабаря. Юрченко вважає, що позивач, який заявив позов у суд зі своїми проханнями, повинен дати йому хабаря, якщо він хоче, щоб позов був задоволений на його позивача користь. Нічого не можна сказати про суддю, коли він вислуховує представників сторін, приймає документи та вчиняє інші процесуальні дії і в кінці виносить навіть саме незаконне, абсурдне рішення. Це може статись в будь-якій країні з самою досконалою судовою системою, бо любий самий професійний та порядний суддя може зробити помилку. Але коли Юрченко Ярослав навмисно та нахабно затягує розгляд справи, назначаючи багато разів наступне судове засідання, єхидно та нахабно посміхаючись, дразниться з стороною, яка подала позов, відверто говорить, що він не може винести справу на користь позивача, приймає лише до розгляду клопотання та докази відповідача, відмовляє клопотанням позивача і т.д., то відразу стає зрозуміло, що він хоче хабаря. Інакше б Ярослав Юрченко не затягував розгляд справи аж на 6 — 7 засідань, протягом яких ведеться лише пуста розмова та сварка між сторонами процесу, а відразу б виніс рішення таке, яке він хоче. Це ж відразу видно, як суддя Ярослав Юрченко прикидується дурником та гальмом, що він не розуміє позов позивача, не хоче навіть прочитати закони та розглянути докази, які позивач йому пхає під ніс, відвертає свій погляд, коли йому позивач дає читати документи та закони, відхиляє клопотання та відверто, нахабно посміхаючись, заявляє, що експертизи не потрібно, коли позивач подає клопотання провести експертизу, бо він Ярослав Олександрович Юрченко, як він заявляє, єхидно посміхаючись, сам без експертизи бачить (sic !) , що всі документи та підписи на них є автентичними, коли позивач достеменно знає, що документи та його підписи є сфальшованими, що його відсутність в установі в цей день, коли фальшувалися документи, підтверджуються іншими доказами, зокрема відсутністю пропуску в установу в цей день і т.д.

  Ярослава Юрченка брат Юрченко Олег Олександрович також суддя в Червонограді, який був звільнений через хабарі, пізніше поновився через адміністративний суд, маючи там зв’язки. Юрченко Ярослав Олександрович викормив двох биків: ( Юрченко Володимир Ярославович та Юрченко Ігор Ярославович ), яких він думає запхати в судову систему, маючи там свої зв’язки, щоб вони так само брали хабарі, як їх батько.

  Суддя Юрченко Ярослав Олександрович думає, якщо йому в залі суду ніхто відкрито не говорить, що він є ХАБАРНИК, то про це, що він є хабарник, ніхто не знає і не розуміє його ганебну поведінку. Ще є інші цікаві та інформативні коментарі про суддю Юрченка Ярослава Олександровича в інтернеті, якщо шукати Гуглом.

  Пане Юрченко, невже ви справді думаєте, що ніхто не розуміє вашої поведінки та ваших натяків?! Якби хтось справді був таким дурним і тупим, що не розумів вашої поведінки та ваших слів, то достатньо кому-небудь про вас розказати, не називаючи вашого імені, як кожен відразу робить висновок про вас, що ви хочете хабарі. Зокрема ви ставите позивачеві в ухвалі завдання довести по документах обставини позову, але коли вас позивач просить дослідити документи, ви єхидно заявляєте, що ви цього робити не будете і при цьому затягуєте судовий процес. Або ще ви розподіляєте доказування таким чином, що одна сторона судового процесу нічого не повинна доказувати, а протилежна сторона процесу з якої ви плануєте взяти хабаря, повинна доказувати все, включаючи спростування обставин, на які покладається інша сторона у судовому процесі, які ви сприймаєте без доведень. Невже ви думаєте, що хтось може не розуміти такої вашої поведінки, що ви пізніше говорите, що хтось там «вірить в справедливість» та пізніше «пускаєте дим в очі» позивачеві, що наче ви зробили все «по-закону»? Ніхто вам в лице не може сказати, що ви є хабарник, бо ще є таке поняття, як повага до суду і відповідальність за неповагу до суду. Тільки через це вам ніхто не говорить те, що про вас думає.

  Юрченку даєш читати документи і закони, а він дивиться на тебе своїми вусами і єхидно сміється. Тепер суддя Ярослав Юрченко свої вуса збрив, але його морда «дай хабаря» — залишилася. Юрченко тільки про це і думає, як під час судового процесу створити тупикову ситуацію і дати стороні процесу зрозуміти, що треба принести хабарі, інакше ця тупикова ситуація закінчиться програшем судової справи. Здійнюючи тактику затягування та багаторазового перенесення судових засідань, на яких суддя Ярослав Юрченко демонструє своє небажання розглянути закони та документи, він таким чином «дає розуміти» стороні судового спору, що до того моменту, коли представники цієї сторони не підійдуть до нього з хабарями, доти він не буде вчиняти жодних процесуальних дій, в яких зацікавлена сторона судового процесу, оскільки без вчинення таких процесуальних дій та розгляду відповідних законів і документів ця сторона судового процесу не може довести свої обставини справи, на які вона покликається у своїх заявах, і відповідно — ця сторона процесу не зможе виграти справи. Йому навіть не потрібно виявляти свою зневагу до сторони, коли він може давати можливість це робити іншій стороні, дозволяти іншій стороні перебивати, заговорювати і кривлятися. Суддя Ярослав Юрченко прекрасно розуміє, що він може безчинствувати та виносити незаконні рішення, бо вища судова інстанція його незаконні рішення не скасує, оскільки «ворон воронові око не виклює», тобто там все перекрито його особистини зв’язками, знайомствами та «договорняком».

  Хабарник суддя Ярослав Юрченко через своїх родичів, які ніколи не проживали в Брюховичах під Львовом, свої хабарі реалізував у вигляді спадщини в цілий маєток в Брюховичах під Львовом.

 8. І знову нічого Незвичайного.
  І знову СБУ провело обшук у звичайної чиновниці з Хмельниччині.
  І знову на столі скатертина з доларів та Євро.
  І знову я переконуюсь у тому, що Україна не бідна держава, а Пограбована.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Читайте также

ДСНС чи МНС

Шановні рятувальники! Ця тема призначена для комплексного обговорення проблем та пропозицій! Хто на вашу думку був би гідний очолити службу?

ДЛЯ ОКПП

Що еліта мовчите? А де прес-служба, а де ця блядь? Показушно-брехлива зі своїм фотоапаратом? Яка вміє тільки про псів писати……

В Україні обговорюють статтю Путіна

На провідному експертному інтернет-телеканалі «UkrLife.TV» методолог, радник Офісу президента і політолог розповіли, що вони думають про висловлювання російського президента у…
НОВОСТИ