Человек не терпит насилия!

Львівська митниця.

??? Продовження сторінки Львівська митниця https://ord-ua.com/2012/06/28/lvivska-mitnitsya/ , де після 999 сторінки не відкриває коментарів

Оцените материал:
54321
(Всего 8, Балл 3 из 5)
Поделитесь в социальных сетях:

600 ответов

 1. Коли ж вже на тій митниці наведуть лад, вони ж там задержися хіба ж не видно де яка зміна і що робить всі все знають і ніхто неможе нічого зробити, як так люди в сьогодні кажете про незалежність України, а митниця живе своїм кримінальним життя, це напевне єдиний державний орган який приватизований криміналом, і головне всі мовчать крадуть і мовчать!!!

 2. Вони суки сидять в тих кабінетах на Костюшка і ждуть коли кому побільше насрати, то дзіки які джявкають і пускають не приємні запахи!!!

 3. Вони суки сидять в тих кабінетах на Костюшка і ждуть коли кому побільше насрати, то підараси які джявкають і пускають не приємні запахи!!!

 4. На тій ібучій митниці одна підарасня, вони скоро почнуть їсти один одного, в них людського не лишилося нічого!!!

 5. Як ви мене вже дістали — галицькі паскуди! Хіба зі мною було погано? Чи не заробляли? Та при мені Качмарський мультіком став! Дякуючи мому татові я всьо порішав. Ткачук моє протеже, як і я колись, він керує і не світиться. В той час Качмарський руками Глухого всіх обслуговує. Дайте мені хоч два місяця попрацювати. Я Цабака за лям вибив з сідла і ніхера не вернув. Тепер на Ткачука потратився і шо ……?! Бля, та дайте гроші вернути! Не пишіть тут хоч місяць-два. Кантори нема, бюро нема, зелені сліпі — шо думаєте то просто так? Знаєте скільки то коштує ? Як я маю татку в очі дивитися? Карочє ідіть ви в сраку і Ілю не забудьте !

 6. Судове засідання за справою 676/3519/18 (17.10.2018 10:00)

  Суд: Апеляційний суд Хмельницької області
  Судді: Кулеша Л.М.
  Форма: Справи про адмінправопорушення
  Особа, яка притягається до адмін. відповідальності: Ткачук Сергій Григорович, захисник: Білосевич С.А.
  Суть справи: Ткачук С.Г. за ч.1 ст.130 КУпАП

 7. https://stopcor.org/kovel-rodinni-zarobitki-prokuroriv-i-suddiv/
  Заступником керівника Ковельської місцевої прокуратури з грудня 2015 року стала Наталія Ткачук.
  Працювати жінка розпочала у 2000 році з посади головного спеціаліста-юриста Ковельського міського відділу Пенсійного фонду України. У Пенсійному фонді жінка пропрацювала до середини 2003 року. Відтоді отримала посаду старшого помічника Ковельського міжрайонного прокурора.
  Згодом з 2004 року до 2012-го працювала старшим слідчим міжрайонної прокуратури у Ковелі.
  З 2012 року до 2015 року була заступником кількарічного Ковельського міжрайонного прокурора Василя Лопохи.
  У декларації за 2015 рік Наталія Ткачук зазначила майже 122 тисячі гривень доходу. Тим часом у її чоловіка з двома доньками задекларована 81 тисяча 401 гривня доходу.
  Серед свого майна працівниця прокуратури вказала квартиру площею 33,7 кв.м. У членів її сім’ї вказані дві земельні ділянки площами 9,71 та 10 соток і незавершене будівництво житлового будинку. Також сім’ї Ткачуків торік вдалося виплатити понад 60 тисяч гривень кредиту і процентів за ним.
  Заступниця керівника Ковельської місцевої прокуратури Наталія Ткачук родом із Ковеля. Її матір Ніна Багнова майже два десятки років пропрацювала заступником прокурора Ковеля.
  Згідно з інформацією із реєстру транспортних засобів в середині 2014 року колишня працівниця прокуратуризареєструвала авто «Hyundai Accent» 2010 року випуску. Коштує таке авто від 7 тисяч доларів.
  Тим часом чоловік Наталії Ткачук Сергій, судячи з його декларації про доходи за 2014 рік, працює у волинській податковій начальником відділу боротьби з незаконним переміщенням наркотиків і зброї управління аналізу ризиків та протидії митним правопорушенням.
  На момент підготовки матеріалу Наталія Ткачук перебувала у відпустці, тож поспілкуватися із нею не вдалося.

 8. https://volynonline.com/volinskiy-mitnik-iz-druzhinoyu-prokurorom-zadeklaruvav-k vartiru-u-koristuvanni-na-kiyivshhini-ta-zemlyu-i-budinok-dochki-shkolyarki/

  ВОЛИНСЬКИЙ МИТНИК ІЗ ДРУЖИНОЮ-ПРОКУРОРОМ ЗАДЕКЛАРУВАВ КВАРТИРУ У КОРИСТУВАННІ НА КИЇВЩИНІ ТА ЗЕМЛЮ І БУДИНОК ДОЧКИ-ШКОЛЯРКИ
  Начальник відділу оперативного реагування № 4 управління протидії митним правопорушенням та міжнародного співробітництва Міжрегіональної митниці ДФС Сергій Ткачук разом із дружиною-прокуроркою Наталією Ткачук задекларували квартири, автівки у користуванні та землю і будинок дочки.
  Дружина Наталія Ткачук, яка є прокурором Ковельської місцевої прокуратури Волинської області, із 2008 року має у спільній власності із Ніною Багновою у Ковелі квартиру площею 67,4 м. кв., вартістю 33,725 тисячі гривень.
  Дочка Марта Ткачук із 2010 року володіє земельною ділянкою площею 7,99 сотки вартістю 77,741 тисячі гривень у Ковелі. У 2017 році дочка придбала у Ковелі ще 1,72 сотки землі вартістю 19,259 тисячі гривень. Також від 2016 року Марта Ткачук володіє у Ковелі житловим будинком площею 240,4 м. кв. вартістю 814,589 тисячі гривень.
  Митник користується безплатно із 2005 року у селі Вишневе Києво-Святошинського району Київської області квартирою площею 63,5 м. кв., яка належить Наталії Гуменюк.
  Із 2008 року митник із дружиною безплатно користується авто «TOYOTA Camry» 2007 року випуску, яке належить Василю Бичкову. Із 2014 року у безплатному користуванні митника авто «HYNDAI ACCENT» 2010 року випуску, яке належить Ніні Багновій. Дружина користується із 2017 року також користується цією автівкою.
  У 2017 році митник отримав 687 гривень призу від Міжрегіональної митниці ДФС, 23,785 тисячі гривень зарплати у Волинській митниці ДФС та 144,472 тисячі гривень зарплати у Міжрегіональній митниці ДСФ, а також 364 гривні бонусів від «Приватбанку». Дружина отримала 366,413 тисячі гривень зарплати.

 9. Усі все знають!
  Передбачення: маленького і милого хобіта Іллю ведуть в кайданках злі орки в масках по коридорах Костюшка. З боку на нього, як на маленьке пиво дивиться Ткачук, який пішов на угоду з слідством і за попво умовного здав більшу рибку Ілюшу! В дома в Ілі проходять обшуки, дружина судя плаче і кричить про статус суді. Вона рішає запобіжний, але її слухають і от обидва вже під слідством! Вирок, кофіскація. Гарний показник !

 10. Ткачук розказував, що саме він архітектор схеми, яка гарантує роботу таку як на волині. Типу він там ставив роботу і може тут все організувати. Він розповідає, що Ніжнікову не треба організовувати гроші на Київ, щоб не було як з 700 тис. дол., тому гроші будуть везти з Віниці там же буде і його долька, яку його люди можуть забрати. А на місці Ткачук розтовить своїх людей, усуне тих хто мішає і зробить коридори. Типу ризики мінімальні, бо обілечування Львова буде у Віниці. Також там сворено резервний фонд, який в разі невдачі покриє гарантії замовника. Іля такого фонду не має і не стягне. Ткачук гарантує, що проблем з Ільою не буде, він в нього на поводку і повністю контрольований їхньою командою.

 11. Согласен ! Ілля никогда ничево не понимал и понимать не должен!
  Комбат (он же Ткачук) строит контрабандниє мости! ДБР стоит к нему присмотретса і слушать ево два телефона, можна многоє услишать.
  Львов действительно начал потихоньку работать и сигнали идут с Винници. Только большиє партии и под пломбами паляцов, у нас мз делают не хуже чем у самих ляхов!

 12. Класика жанру-контрабанду очолюють ті, хто має її присікати!
  Ткачук, Качмарський, Глухий. Саме ці люди прцаюють на Скромного, який проплатив гарантію і маючи базу котрабандивстів налагодив роботу і відбиває гроші. Ніжніков уявлення не має про догрузи автозапчастин у фурах на Шкгинях, перевернені грузи на Краковці, бренд у секонді на Раві під АТА, зміну кодів на Городку і Малехові. Він хоче знати і відправляє ВБ та не знає, що ВБ працює не на нього а на Скромного. Все фіксується іншими людми і доповідається на Київ. З часом йому предявлять і побриють, а Скромний і трійця випють пиво за його — Ніжнікова здоровя!

 13. В січні я писав що Ніжніков І. М. призначений начальником управління в Департамент по боротьбі з митними правопорушеннями, потрібен там як п’яте колесо до воза. Митну справу не знає, відповідного досвіду не має. Митним фахівцем стане не скоро. Якийсь опонент (думаю це був сам Ніжніков) написав що це досвідчений спеціаліст, поборіі не бере і він всім покаже. Пройшло півроку. Ніжніков нікому нічого не показав. Він мабутьочікував що в департаменті на нього падатимуть золоті зливки. А там треба розглядати якісь справи про ПМП та відповідати на скарги. Не цікаво. Тому тепер Ніжніков вражає оточцючих глибиною митних знань в якості НАЧАЛЬНИКА Львівської митниці. Дійсно великий спеціаліст. Большому кораблю….

 14. А може Сосі давати довідку від лікаря про те що анальний отвір не розйобаний, а не інформацію про близьких родичів.

 15. Пшеничний зібрав бабло і полетів в Туреччину відпочивати. Повернеться і займетьс родинними звязками між брокерами і митниками. Особлива на Малехові!

 16. Долбойоба Соху треба притягнути до відповідальності за перевищення службових повноважень. Ілля подивись що він чудить.

 17. І доречі шановні митники ви закони читаєте , ЗУ про ДС каже що всю необхідну інфу ви надаєте при вступі на службу і раз на рік декларуєте доходи , всю іншу інфу ви можете подавати тільки за власної ініціативи і з зобов’язанням другої сторони про конфіденційність
  По ваших анкетах там зобов’язань другої сторони немає , тобто ваші анкети завтра можуть опинитись в всіх службах країни (добре що тільки нашої)
  Починайте думати , а то вас завтра на постах почнуть Ї…… (в прямому сенсі) а ви будете думати що так треба 😂😂😂

 18. Ви що йобнулись , який Ілля 🤣
  Тут все рішаю Я
  Мої тіри їхали і будуть їхати
  А Іллі з того шиш……
  А Пшеницю скоро злиєм , і зробимо нормальну структуру

 19. Може я стара та груба, але тепер і про тебе знають ті, кому потрібно. Не будь такою чемною і порядною, коли лижеш Іллі.

 20. Не Оксана , а Наталя . 54 роки ,клімакс ,вага 120 кг ,криві ноги ,3 волоски на голові і всіх закладає!

 21. Обмеження спільної роботи близьких осіб.
  Особи, зазначені у п. 1 ч. 1 ст. 3 Закону України “Про запобігання корупції”, не можуть мати у прямому підпорядкуванні близьких їм осіб або бути прямо підпорядкованими у зв’язку з виконанням повноважень близьким їм особам.
  Особи, які претендують на зайняття посад, зазначених у п. 1 ч. 1 ст. 3 закону “Про запобігання корупції”, зобов’язані повідомити керівництво органу, на посаду в якому вони претендують, про працюючих у цьому органі близьких їм осіб.
  Зазначені положення не поширюються на:
  – народних засідателів і присяжних;
  – близьких осіб, які прямо підпорядковані один одному у зв’язку з набуттям одним з них статусу виборної особи;
  – осіб, які працюють у сільських населених пунктах (крім тих, що є районними центрами), а також гірських населених пунктах.

 22. Стаття 27. Обмеження спільної роботи близьких осіб

  Особи, зазначені у пункті 1 частини першої статті 3 цього Закону, не можуть мати у прямому підпорядкуванні близьких їм осіб або бути прямо підпорядкованими у зв’язку з виконанням повноважень близьким їм особам.

  {Абзац перший частини першої статті 27 із змінами, внесеними згідно із Законом № 524-IX від 04.03.2020}

  Особи, які претендують на зайняття посад, зазначених у пункті 1 частини першої статті 3 цього Закону, зобов’язані повідомити керівництво органу, на посаду в якому вони претендують, про працюючих у цьому органі близьких їм осіб.

 23. В державних органах, органах місцевого самоврядування, на підприємствах, в установах та організаціях, що належать до сфери управління державного органу, а також у державних цільових фондах в обов’язковому порядку утворюються (визначаються) самостійні та функціонально незалежні структурні підрозділи (особи), на які покладаються функції із запобігання та виявлення корупції.
  Перелік органів та установ, в яких утворюється уповноважений підрозділ (уповноважена особа) з питань запобігання та виявлення корупції, визначений у статті 131 Закону України «Про запобігання корупції».
  До основних завдань уповноважених підрозділів (уповноваженої особи) належить:
  1) організація проведення антикорупційних заходів та контроль за виконанням антикорупційного законодавства;
  2) організація роботи з управління корупційними ризиками у діяльності органу влади;
  3) надання методичної та консультаційної допомоги стосовно антикорупційного законодавства;
  4) здійснення заходів з виявлення конфлікту інтересів та сприяння його врегулюванню;
  5) перевірка стану подання декларацій та повідомлення Національного агентства про випадки їх неподання чи несвоєчасного подання;
  6) розгляд повідомлень про порушення вимог Закону України «Про запобігання корупції»;
  7) забезпечення захисту працівників-викривачів, які повідомили про порушення вимог антикорупційного законодавства, від застосування негативних заходів впливу з боку керівника або роботодавця;
  8) інформування керівника відповідного органу, Національного агентства або інших спеціально уповноважених суб’єктів у сфері протидії корупції про факти порушення антикорупційного законодавства.

 24. Людина прийшла на митницю заробити гроші. Митного законодавства та діючих схем на митниці на знає. Робить розумний вираз лиця і чекає коли йому занесуть гроші в кінці місяця.

 25. Ти дибіл, Пшеничний старий мужик, сам буде вирішувати що йому читати, з ким трахатися. Але на мою думку Пшеничний немає часу читати, він людейрозводить на бабло і касу рахує.

 26. І без довідки від гінеколога про наявність цноти також!
  Так що всі біжимо за довідками…
  Справжня проблема, це сертифікат про вільне володіння державною мовою… Без нього з сьогоднішнього дня контракт не підпишуть!

 27. Нижников ты ебанулся на всю голову? Ума только хватает по углам с качмарским и с лысым своим шепталой прятаться. Ой ебанут тебя скоро.

 28. декому вигідно мати чужого начальника без досвіду і в кадрових питаннях і в тоиу що відбувається в регіоні, шептунка підкаже коготуди кого сюди той хороший той ні того на канал, а мусить когось слухати і зрубають по повному, що і відбувається

 29. Кто ставит етих идиотав рулить контробандой ?!
  На Смольнице пару раз вабще контрика небило, на Руской и Краковце по одному заступают …… Что людей нету ? Или кантрабанди? На Городке неделю ткань держали, пока Качмарє не оплатили ! По 483 дел рас два и конец! Производство дел остановилось, руководитєля нет! В судах сливают. Должнасти продают. Граница как дира! Всьо прьот так, что с Києва СБУ и ДБР едут останавливать.
  В телеграм групе некий КОМБАТ, ваще не опознан — кто рулит процесом не понятно ??? Не госструктура а ОПГ, где задачи ставит ананім. Он же требует отчот по работе!
  За десять лет не припомню такой каши!

 30. Приїхали би йобнули реальних коришувальників контрабандних потоків таких як Пшеничний і ко та пролобійованих ними керівників робочих змін тоді контрабанда би зупинилася.

 31. Как и все предыдущие выезды закончатся большим минусом для бюджета зарплата, командировочные. Возьмите расходы и доходы и увидим бесполезность этих выездов.

 32. Поки той долбойоб Ілля буде начебто керувати Пшеничний і Соха свій мільйон зароблять, своїх людей по кордонах та внутрішніх постах вже розставили.

 33. Ілля має вже коханку митничку 30+ самий сік яка таємно приїжджає до нього пізно і залишається

 34. Ніжніков ти довбойоб, відкрий свої зені, якщо ні хуя не вмієш, то не роби з себе розумника. За місяць підеш на *** до дому, так хоч зроби щось нормальне для людей. Всіма грошима не нажрешся. Вчи митний кодекс може колись знадобиться. Обладився підорами та тішиться, смішне дітя

 35. Будь ласка, підскажіть чи поновили на місцях хлопців які були відсторонені ? Пішли на свої місця?

 36. Известны также и причины новых расценок и затянувшейся дележки контрабандного пирога: идёт борьба кланов из Офиса. президента и служб за лакомый кусок. Зампред Таможни Руслан Черкасский взял на себя функцию председателя Таможенной службы и раздаёт условия бизнесу: кому и сколько платить взяток, прикрываясь повышением платежей в бюджет, а известный «пухляш» Денис Пудрик, который сейчас вообще официально числится в Университете ДФС, функционирует, как реальный серый кардинал одесской таможни и администрирует всю чёрную кассу.

 37. 14.07.2021 8:28 Михо
  Работают схемы. Будучи в Одессе и проведя опрос бизнесменов, я выяснил, что непосредственное отношение к созданию коррупционной вертикали имеют непосредственное отношение Черкасский Руслан, Калинович Александр, Павлишин Юрий их ставленники по Одесской таможне Пудрик Денис, Домнич Александр, Щербаков Павел , которые полностью работу. Остановили все турецкие контейнеры и фуры. Через администраторов вымогают от $8000 за хозтовары и ткань, $16 000 за текстиль (одежда) и обувь за фуру или контейнер, в зависимости от наименования товаров. Это что касается цифр, а досмотры – это один из инструментов давления, чтобы все начали платить. Причём мой друг , которого я знаю 30 лет и не подозревает , что творят эти коррумпированные подонки .

 38. ⚡️Про вилучення 3 тонн елітних товарів в аеропорту «Бориспіль»

  В аеропорту «Бориспіль» ДБР вилучило 3 тонни елітних товарів. За попереднім листом від правоохоронного органу Держмитслужба надавала повне сприяння у проведенні слідчих дій.

  На даний товар не було розпочато митних формальностей.

  Наразі за наявною інформацією жодних підозр працівникам Держмитслужби не оголошувались і посадові особи митниці не затримувались.

  ✅ Зі свого боку, Державна митна служба України сприяє розслідуванню правоохоронним органам. Також у межах своєї компетенції Держмитслужба самостійно вживає заходів для перевірки інформації причетності посадових осіб митниці до протиправної діяльності.

 39. А де пропав карманной Пшеничного Антикорупційний моніторин Львівщини чого не пікетують митницю?

 40. Пшеничний і Соха будуть розказувати Іллі як вони боряться з корупцією, в той час будуть красти фурами.

 41. ‘Цабакові’!??? тих ‘діячів’ Цабак на кілометр до себе не підпускав… Візьміть особові справи і перевірте де були ці ‘діячі і шептали’ при Цабаку… Вони на іншу організацію працюють барабанами і дуже давно.
  Удачі новому начальнику, вона йому згодиться.
  Штатними шістками обклали його знатно. Він здивується які речі почались на митниці під ширмою його вказівок.

 42. Вашими молитвами. Казав йому Цабак, трошки потерпіти, бо скоро він повернеться. Так як Ніжніков попався і вдало обкладений цабачатами, скоро буде злитий.

 43. Никогда не разговаривайте с неизвестными
  Однажды весною, в час небывало жаркого заката, на Патриарших прудах, появились два гражданина. Первый из них, одетый в летнюю серенькую пару, был маленького роста, упитан, лыс, свою приличную шляпу пирожком нес в руке, а на хорошо выбритом лице его помещались сверхъестественных размеров очки в черной роговой оправе. Второй – плечистый, рыжеватый, вихрастый молодой человек в заломленной на затылок клетчатой кепке – был в ковбойке, жеваных белых брюках и в черных тапочках.
  Первый был не кто иной, как Михаил Александрович Берлиоз, председатель правления одной из крупнейших московских литературных ассоциаций, сокращенно именуемой МАССОЛИТ, и редактор толстого художественного журнала, а молодой спутник его – поэт Иван Николаевич Понырев, пишущий под псевдонимом Бездомный.
  Попав в тень чуть зеленеющих лип, писатели первым долгом бросились к пестро раскрашенной будочке с надписью «Пиво и воды».
  Да, следует отметить первую странность этого страшного майского вечера. Не только у будочки, но и во всей аллее, параллельной Малой Бронной улице, не оказалось ни одного человека. В тот час, когда уж, кажется, и сил не было дышать, когда солнце, раскалив Москву, в сухом тумане валилось куда-то за Садовое кольцо, – никто не пришел под липы, никто не сел на скамейку, пуста была

 44. Сьогодні 13.07.2021р, відбудеться відразу три етапи конкурсу на вакантну посаду Голови Державної митної служби України.

  Конкурсанти будуть проходити:
  – тестування на знання законодавства;
  – на загальні здібності (iq);
  – перевірка рівня знання однієї з офіційної мов Ради Європи (англійська чи французька).

  Митне та бізнесове товариство серед всіх допущених до конкурсу кандидатів найбільше переймаються за Павла Рябікіна, чи зможе він пройти сьогоднішні етапи випробувань без негативних наслідків для здоров’я, адже він досі з гіпертонічним кризом знаходиться на офіційному лікарняному на якій пішов ще 22 червня.

 45. Пшеничний і Соха мають зі всіх тем на митниці кожен від 10 до 15 %. Як з великих тірів що їдуть на Краківці по 1000-2000 з одиниці так і з кожного буса пропущеного на шегинях чи іншому посту. Поштовий відділ з кожним з них закриває по 1000$. Транспортний відділ 10$ з машини. І так можливо шановне панство довго продовжувати .

 46. 🤝Друзі, кому вигідно і для чого розповсюджують фейки, що АЗС “GLUSCO”, яка належить Медведчуку працює у “повний ріст”?.⬇️

  Отже, ДФС провела слідчі дії на 106 АЗС мережі Glusco в 15 регіонах України

  📌Співробітники ДФС спільно із СБУ та за процесуального керівництва Офісу Генерального Прокурора провели комплекс одночасних слідчих дій на 106 об’єктах мережі в 15 регіонах країни.
  ❗️За результатами огляду правоохоронці встановили та зафіксували відсутність діяльності АЗС. Доступ до заправних колонок обмежений.
  ❗️В разі встановлення будь-які неправомірні дії зі сторони порушників будуть оцінені належним чином.
  ❗️Як раніше повідомлялося, 11 березня ДФС спільно з СБУ провели близько 140 обшуків в мережі Glusco. Встановлено, що деякі компанії організували незаконну схему з ввезення в Україну нафтопродуктів (в тому числі з РФ).
  Досудове розслідування триває.

 47. Що ВБ залізло в чужу кішеню знайшли гроші пропіарилися в Фейсбуці і обісралися. Чи то просто показуха? Пшеничний прозвітуй про проведену роботу.

 48. Цікавить чим закінчилася історія про виявлення Пшеничним і ко грошових коштів в сумі 5 тис. грн. в кафе в пункті пропуску Краківець про що вони піарилися на Фейсбуці?

 49. Корупція на Львівщині: найбільше судять митників і директорів лісгоспів
  За пів року прокуратура Львівської області скерувала до суду 125 обвинувальних актів щодо випадків корупції, що майже вдвічі більше порівняно з аналогічним періодом минулого року.

  Про це повідомила пресслужба Львівської обласної прокуратури, пише Dailylviv.

  З-поміж цих 125 справ: 7 — щодо митників, 7 — директорів лісгоспів, 3 — працівників лісової охорони, 5 — працівників поліції, пенітенціарної служби, податкової, Укртрансбезпеки.

  Скільки було обвинувальних і виправдувальних вироків у цих 125- справах, обласна прокуратура поки що не повідомляє.

  Також за участі прокурорів суди наклали 228 штрафів за адміністративні корупційні порушення. До такої відповідальності, зокрема, притягнуто 115 депутатів місцевих рад, 22 посадовців органів місцевого самоврядування, 12 держслужбовців, 11 правоохоронців.

  корупція

 50. Білик наталка типова митничка за тепле місце в митниці сосала у віслюка ігора ярославовича з уретри знання законодавства і логіки бо всі такі митнички благонадійні

 51. Подивіться, чим я поділився: Телеканал Максима Бурбака намагається відбілити митника Салагора, котрий на нього і працює: вони разом займаються контрабандою – Перший Блогпост @MIUI | http://1bpost.com/2021/07/telekanal-maksyma-burbaka-namagayetsya-vidbilyty-mytny ka-salagora-kotryj-na-nogo-i-praczyuye-vony-razom-zajmayutsya-kontrabandoyu/?utm _source=tgfb&utm_medium=cpc&utm_campaign=organic_post&utm_content=1bpost

 52. Як поживає відмінник тестування Борис Бабух. Місяць готувався до тестів у відпустці і на лікарняному.

 53. Коллеги, передайте директору фейковой ассоциации Грищишин Людмиле, чтобы она аккуратно скручивала все письма в адрес министерства в трубочку и пихала своему заднеприводному боссу в ***. А Тодощуку втереть мазь от геморроя, чтобы не присылал подставных хомячков, я их в детстве отлюбил.

 54. Приходиш до Сохи він тебе вжарить і ти зразу доброчесний стаєш і тебе призначають на посаду.

 55. Ну шо ви там брадяги, дальше жретесь как пауки в банки!!! Так держать!!! Так вами долбое… ми легче управлять! Ждите! Скоро буду! Соскучился!

 56. Бабух не долбойоб він петух і сраколиз. Знає коли в кому залізти в сраку щоб лизнути. А поза очі хвалиться який він розумний

 57. Юра успокой свого долбойоба Бабуха він вже всіх в управі заїбав своєю піздьожю. То всі долбойоби крім нього, то він їздив на виїзди гроші на бензин не дали, то в кінці місяці Соха йому руку не пожав, заїбала молодьож не буде їх вчити. Нахуя всі мають знати ваш розклад.

 58. У Львові вирішили посилити карантин, збільшити кількість ліжок для хворих на COVID-19 і кількість вакцинацій через загрозу поширення нового штаму коронавірусу Delta.

 59. Дацій ніколи не вирішувала такі питання, це зовсім не її рівень. Для чого постійно на неї брехати? Вам віт того легше?

 60. Що вона рішає, вона що начальник митниці чи начальник ВБ який збирає сплетні від таких як Макс і потім в кабінеті начальника видає інформацію таку яку йому треба почути на конкретного начальника чи працівника. Вже було 46 чоловік відсторонено і чим закінчилося?

 61. Вона наробила проблем людям і добре потріпала людей.Але ще не кінець, ще і нісан жук покажеться

 62. Дацій робить що їЇ кажуть. Палки в колеса ставлять Соха та Пшеничний + добрі друзі які хочуть зайняти тепле місце.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Читайте также

ДСНС чи МНС

Шановні рятувальники! Ця тема призначена для комплексного обговорення проблем та пропозицій! Хто на вашу думку був би гідний очолити службу?

ДЛЯ ОКПП

Що еліта мовчите? А де прес-служба, а де ця блядь? Показушно-брехлива зі своїм фотоапаратом? Яка вміє тільки про псів писати……

В Україні обговорюють статтю Путіна

На провідному експертному інтернет-телеканалі «UkrLife.TV» методолог, радник Офісу президента і політолог розповіли, що вони думають про висловлювання російського президента у…
НОВОСТИ