Человек не терпит насилия!

Новий бізнес Андрія Єрмака

hqdefault 2

Глава держави Андрій Єрмак 6 серпня 2020 року під час робочої поїздки в Донецьку область, куди він взяв з собою Зеленського, що працює в його офісі президентом, проанонсував черговий масовий «обмін полоненими». Зі слів Єрмака, Україна передала посередникам в ОБСЄ перелік з приблизно 100 осіб, які утримуються на окупованих територіях, і готова обміняти їх на таку ж кількість «полонених» з числа осіб, які підозрюються або обвинувачуються в скоєнні злочинів чи вже засуджені вироками українських судів.

Щоправда, якби Україна навіть визнала наявність на своїй території збройного конфлікту й стала б дотримуватись положень Женевської Конвенції про поводження з військовополоненими, то термін «полонені» стосувався б лише людей, які брали участь у бойових діях і були захоплені ворогом. Станом на 1 серпня 2020 року в так званій «Донецькій народній республіці» утримується 7 військовослужбовців Збройних Сил України, ось їх перелік:

Беспалий Роман Володимирович, 17.06.1991 р.н., старший сержант;

Бабенко Іван Юрійович, 31.10.1086 р.н., солдат;

Качинський Андрій Іванович, 09.12.1983 р.н., солдат;

Корсун Павло Юрійович, 21.06.1986 р.н., старший солдат;

Мирончук Ігор Васильович, 15.03.1976 р.н., прапорщик;

Панченко Станіслав Мирославович, 03.01.1999 р.н., солдат;

Чміль Віталій Анатолійович, 06.11.1983 р.н., матрос.

Усі інші громадяни, яких ув’язнила окупаційна влада, ні за яких обставин не можуть вважатись полоненими навіть в умовах війни. Принагідно зазначу, що жодної копійки на харчування та лікування своїх військовослужбовців, захоплених ворогом, Україна ніколи не виділяла, усю допомогу їм надають волонтери, які збирають одяг, їжу, медичні препарати тощо та привозять у Донецьк чи Луганськ і передають ув’язненим.

Тому, насправді, йдеться про новий бізнес-проект глави держави, який Андрій Борисович активно розвиває разом з начальником штабу Антитерористичного центру при СБУ генерал-майором Геннадієм Кузнецовим. Цього Кузнецова вже два рази виганяли з СБУ за вчинення корупційних правопорушень, у 2011 році він був засуджений вироком Печерського районного суду Києва за вчинення службового злочину, а в лютому 2019 року за результатами двох службових перевірок Кузнецову була винесена сувора догана з попередженням про неповну службову відповідність за розкрадання бюджетних коштів, використання службового автомобіля для поїздок на відпочинок за кордон і «ліві заробітки» у вигляді охорони концертів Вакарчука з отриманням грошей «у конверті». Тож не дивно, що з огляду на бурхливу кримінальну біографію Кузнецова Єрмак призначив його «головним по обмінах», включив представником України до складу Тристоронньої контактної групи замість Валерії Лутковської та в березні 2020 року нагородив (Указом за підписом Зеленського) Орденом Данила Галицького.

Працює цей новий бізнес Єрмака за наступною схемою. У ДНР утримується, припустимо, 7-10 українських військовослужбовців і бойовики готові їх обміняти на своїх комбатантів. Але список тих, кого хоче забрати українська сторона, складається в штабі Антитерористичного центру при СБУ і в цей список начальник штабу генерал-майор СБУ Геннадій Кузнецов включає лише 2 або 3 українських солдат. А решта 15 – 20 осіб – це бізнесмени, які проживають на окупованій території і яких бойовики спеціально затримують для того, щоби вони заплатили за включення їх Україною в список на обмін. Або навіть колишні бойовики чи їх посібники, які чимсь провинились перед окупаційною владою й потрапили до в’язниці.

Місце в списку коштує від 30 до 80 тисяч доларів. Платити треба представникам бойовиків, після сплати грошей Кузнецов включає цього бізнесмена або колишнього бойовика в список на обмін, а Єрмак, зі свого боку, звільняє осіб, які утримуються на підконтрольній території й становлять інтерес для окупаційної влади. Наприклад – колишніх співробітників міліцейського спецпідрозділу «Беркут», яких судили по обвинуваченню у вбивстві 39 беззбройних учасників акцій протесту в лютому 2014 року.

Наскільки прибутковим є цей бізнес, можна судити по маєтку Кузнецова на столичних «Осокорках», на самісінькому березі Дніпра, який начальник штабу АТЦ при СБУ спорудив завдяки участі в «обміні полоненими». Фотографія зроблена 6 серпня 2020 року невдовзі по тому, як Геннадій Іванович завершив споруджувати в своєму маєтку басейн.

Kuzia 06 08 2020 2

Сподіваємось, що глава держави Андрій Єрмак на цих «обмінах» заробляє не менше.

51c71813df7c13b0fa00de1fe0a4339b?s=150&d=identicon&r=g Володимир Бойко 

Оцените материал:
54321
(Всего 0, Балл 0 из 5)
Поделитесь в социальных сетях:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Читайте также

Великий махинатор Ирина Долозина: грязные схемы «скрутчицы»

Великий махинатор Ирина Долозина: грязные схемы «скрутчицы»

Ирина Долозина -- чемпион по "скруткам". При всех начальниках
НЕНУЖНОСТЬ ГОСУДАРСТВА

НЕНУЖНОСТЬ ГОСУДАРСТВА

Последние российские новости впечатляют. Бывший журналист «Новой газеты» Сергей Канев пишет, что под Питером была обнаружена частная тюрьма с крематорием.…
Большая фармацевтическая афера: «фуфло» и ценовой сговор

Большая фармацевтическая афера: «фуфло» и ценовой сговор

  Почему крупные дистрибьюторы лекарств и торговцы «самопальными» медпрепаратами попали в одно уголовное дело. Весной этого года, 25 марта, федеральный суд…
НОВОСТИ