Человек не терпит насилия!

Колишній перший заступник Міністра промислової політики України в уряді Азарова Віталій Немілостівий буде призначений на посаду заступника міністра з питань стратегічних галузей промисловості

Міністерство монополізму та стратегічної корупції поповнилось новим заступником.
Колишній перший заступник Міністра промислової політики України в уряді Азарова Віталій Немілостівий буде призначений на посаду заступника міністра з питань стратегічних галузей промисловості.

Віталій Немілостівий володіє приватною фірмою ТОВ “ПРАТ Харківський завод транспортного устаткування”, який згадується в досудовому розслідуванні СБУ у кримінальному провадженні №22017220000000147 від 2017 року.

За даними слідчих протягом 2015-16 років пов’язані між собою фірми ТОВ “ПРАТ Харківський завод транспортного устаткування” та ТОВ “Машгідропривод” на виконання дослідно-конструкторських робіт в рамках договорів з ДП КБ “Південне” отримали 15 млн грн, які в подальшому перерахували фіктивним фірмам. Натомість роботи виконувалися, зокрема, державним підприємством “Харківський завод транспортного устаткування”, назву якого використав при реєстрації власного ТОВ Немілостівий.
Також ТОВ “Машгідропривод” протягом 2015-2017 років на адресу державного підприємства “Луч” поставило продукції та надано послуг з розробки конструкторської документації на суму 34 млн грн під час виконання ракетобідувних програм. З яких 4,9 млн грн за версією слідчих були привласнені посадовими особами ТОВ “Машгідропривод” шляхом переведення коштів в готівку.
Згідно даних аналітичної платформи YouControl бенефіціаром ТОВ “Машгідропривод” є кіпрська компанія NVED INVEST LTD, яка належить його сину Євгенію Немілостівому.
В іншому кримінальному провадженні №42018220750000029 від 2018 року харківської поліції досліджується як приватна фірма-двійник ТОВ “ПРАТ Харківський завод транспортного устаткування” завдала збитків державному однойменному підприємству.
За даними слідства у 2004 році частина основних засобів державного “ХЗТУ”, в період санації підприємства, була передана на відповідальне зберігання до приватної фірми “ХЗТУ”.
Зокрема передані технічні паспорти на виробничі приміщення у м. Харків.
У 2018 році була призначена інвентаризація основних засобів державного підприємства. Однак, охорона приватної фірми Немілостівого не пустила інвентаризаційну комісію на територію, яка належить державному заводу.
Протягом 2006 року Немілостівий працював першим заступником гендиректора на тому ж заводі ім. В.О. Малишева, а на початку 2007 року став в.о. гендиректора заводу.

Замість «Нових облич» до влади прийшли «професійні корупціонери».

Гео Лерос

Оцените материал:
54321
(Всего 0, Балл 0 из 5)
Поделитесь в социальных сетях:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Читайте также

В Лондоне пригрели чиновницу Лени-Космоса

Марина Погибко, просившая летом этого года предоставить ей политическое убежище в Великобритании, на днях получила его. Об этом LB.ua стало известно…
АгроГазТрейдинг и семья Зеленского

АгроГазТрейдинг и семья Зеленского

Много пишут что Мельник это человек Татарова, Ермака… Нет. Это человек Квартала95, замкнут соответственно на Шефира. Многие наверно слышали про…

В УСБУ Херсонщины выявлен шпион

Внутренняя безопасность СБУ задержала сотрудника УСБУ в Херсонской области, которые передавал информацию российским спецслужбам. Об этом сообщает «Преступности.НЕТ» со ссылкой на…
НОВОСТИ