Человек не терпит насилия!

Ярослав Лотоцький – начальник Франківської ДПІ Залізничного управління ГУ ДПС у Львівській області

Попри невисокі зарплати в органах податкової служби, її працівники, особливо, якщо вони займають керівні посади, не хочуть втрачати насиджене місце. Для цього навіть вони готові роками судитися про поновлення на посаді, а в додачу ще й витребувати солідну компенсацію за «вимушений прогул».

 

Знайомтеся, начальник Державної податкової інспекції у Франківському районі Залізничного управління Ярослав Іванович Лотоцький.

 

Згідно з відкритими джерелами, Ярослав Лотоцький не займався бізнесом, і не значився підприємцем. Натомість працював у органах податкової служби щонайменше з 2003 року. Був директором Державної податкової інспекції у Миколаївському районі. Нині Ярослав Іванович працює начальником Франківської ДПІ на Львівщині.

 

У 2016 році Ярослава Лотоцького звільнили з посади начальника управління внутрішнього аудиту Головного управління ДФС у Львівській області у зв’язку із структурними змінами та скороченням штатної чисельності управління.

 

Лотоцький подав до суду і в січні 2017 Львівський окружний адміністративний суд зобов’язав ДФС поновити його на посаді та ще й виплатити 52 589 грн. за вимушений прогул. Суд вирішив, що податківцю при звільненні мали запропонувати рівнозначну посаду, а не ті, від яких він відмовився.

 

Проте у ДФС не спішили виконувати рішення суду, та видали наказ про поновлення лише у січні 2018. Оскільки посади такої не було, то поновили поза штатом та без окладу. До речі, таке оригінальне «поновлення» Верховний Суд визнав законним.

 

Зрештою йому таки надали посаду у листопаді 2019. Але тепер Ярослав Іванович подав новий позов та вимагає стягнення  273 000 грн.  за час вимушеного прогулу. Окремо подав позов про стягнення моральної шкоди внаслідок звільнення, який зараз розглядає Франківський суд міста Львова.

 

Ми проаналізували наявні в публічному доступі декларації податківця Лотоцького за 2016 та 2019 роки. За цей час Ярослав Іванович отримував незначні доходи: пенсію, зарплату та проценти за вкладами.

 

Дружина Світлана в той же час декларувала по мільйону гривень за кожен рік. Інших офіційних доходів жінка, судячи з декларацій, не мала. Цікаво, що розпочала підприємницьку діяльність вона 08.09.2009 (оптова торгівля парфумними та косметичними товарами). Але у жовтні 2017, тобто невдовзі після звільнення чоловіка з податкової, припинила діяльність та знялась з обліку. Проте у травні 2019 вирішила повернутись до того ж бізнесу і, як бачимо, одразу ж отримала понад 1,3 млн. доходу за менше ніж 7 місяців.

 

lototskiy5 1

 

Також Світлана Афанасіївна приблизно у 2016-му зайшла у засновники приватного підприємства «ФМ Груп косметік Україна», внісши до статутного фонду фірми 5 тисяч гривень. Впродовж кількох років чистий річний прибуток підприємства коливався від 100 до 300 тисяч гривень після сплати податків, що прямо скажемо не надто багато у щомісячному розрізі.

 

lototskiy5 2

 

Ярослав Іванович володіє двома ділянками на Львівщині сумарною площею 0,18 га. Зареєстровані вони були вже давно, тому підстав їх одержання ми не знаємо.

 

lototskiy6

 

Дружина Ярослава Івановича – Світлана ще у 2010 році приватизувала 1,5 га землі у Жовківському районі Львівської області, але всі документи оформила лише у 2017. Земля сільськогосподарського призначення, однак реально вона знаходиться у лісі — урочище «Білий ліс». Цікаво, як їм вдалось змінити цільове призначення землі, яка взагалі не може передаватись у приватну власність.

 

 

Попри те, що подружжя безперервно проживає на Львівщині, у них є в Києві по квартирі, площами 122,1 та 134,4 кв.м., які придбано у 2006 та 2009 роках та гараж. За рахунок чого це житло з’явилося у родини податківця — невідомо. Але точно не за рахунок бізнесу дружини, оскільки вона зареєструвалась підприємцем вже після того, як стала власниками цих квартир. А коштували вони, очевидно, не дешево. Ще одне паркомісце в Києві належить дружині, але до сих пір не зареєстроване як об’єкт нерухомості.

 

lototskiy9
lototskiy10

 

Львівську ділянку податківець забудував ще в 2000-х, там вони разом із дружиною й проживають. Йдеться про будинок площею 257 квадратних метрів у приватному секторі Львова. Ось як виглядає помешкання з висоти.

 

lototskiy11
lototskiy12

 

На іншій ділянці податківця в Яворівському районі теж побудовано будинок та літню кухню. Однак, за даними декларацій, вони ще на стадії будівництва та жодних даних про їх площу немає.

 

lototskiy13

 

До речі, нам також вдалося відшукати і сина Ярослава Лотоцького – Миколу, працівника Служби безпеки України. Така інформація міститься в декларації перед звільненням з держекоіспекції невістки податківця Роксолани. Пара має квартиру в столиці площею 62,1 кв м та нежитлове приміщення площею 1 139 квадратів у Львівській області, хоча в декларації дещо менше.

  

У власності дружини податківця є три автомобілі: позашляховик Toyota Land Cruiser 120, солідний кросовер Volvo XC60 та ще один відносно новий позашляховик Toyota Land Cruiser Prado 150 за 470 тисяч гривень. Остання ціна мінімум вдвічі занижена, адже нині така автівка коштує близько 900 тисяч гривень.

 

 
lototskiy23

Ярослав Лотоцький один із тих податківців, спосіб життя яких можна яскраво проілюструвати наявністю будиночків, котрі суттєво виділяються на фоні інших. Традиційно, як часто буває серед його колег, хтось один з подружжя отримує мільйонні доходи на рік. На скільки це рентабельний і справжній бізнес? Відповісти на це питання мають компетентні правоохоронні органи.

“Автомайдан”

 

 
european automaidan logo bigger %d1%87%d0%b5%d1%80%d0%bd%d0%be%d0%b5
Оцените материал:
54321
(Всего 0, Балл 0 из 5)
Поделитесь в социальных сетях:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Читайте также

В Лондоне пригрели чиновницу Лени-Космоса

Марина Погибко, просившая летом этого года предоставить ей политическое убежище в Великобритании, на днях получила его. Об этом LB.ua стало известно…
АгроГазТрейдинг и семья Зеленского

АгроГазТрейдинг и семья Зеленского

Много пишут что Мельник это человек Татарова, Ермака… Нет. Это человек Квартала95, замкнут соответственно на Шефира. Многие наверно слышали про…

В УСБУ Херсонщины выявлен шпион

Внутренняя безопасность СБУ задержала сотрудника УСБУ в Херсонской области, которые передавал информацию российским спецслужбам. Об этом сообщает «Преступности.НЕТ» со ссылкой на…
НОВОСТИ