Человек не терпит насилия!

$400 тисяч, які в поліції затаврували злодійським общаком «Нєдєлі», повернули брату нардепа

Грошові кошти в розмірі 400 тис. дол. нібито з так званого “злодійського общаку”, про виявлення та вилучення яких 26 травня 2020 року повідомили в Департаменті стратегічних розслідувань Нацполіції, невдовзі після проведення обшуків правоохоронці повернули їх власнику. Про це повідомляє поінформоване джерело Dетектив-Info.

“Правоохоронці повернули 400 тис. дол., які були вилучені в банківській скриньці. Довести їх кримінальне походження не вдалося. Відповідне рішення в червні поточного року ухвалив Печерський районний суд Києва, ця ухвала була виконана”, — зазначає наш співрозмовник.

Насправді власником грошей, які відпочатку в поліції охрестили “общаком”, що начебто був переданий на утримання уродженцю львівщини Андрію Недзельському, відомому в статусі так званого “злодія в законі” на прізвисько “Нєдєля”/”Львівський”, як раніше вже зазначалося на сторінках Dетектив-Info, виявився 46-річний уродженець Вінниці, бізнесмен Сергій Кісільов.

kisill

(Сергій Кісільов)

Рідного брата останнього — Ігоря Кісільова, в 2019 році було обрано народним депутатом 9 скликання. Впливові посади в системі державного управління займали також батько Кісільова та його колишній тесть — нардеп кількох скликань та екс-член ЦВК Володимир Заплатинський.

Що ж стосується іншого аспекту життя Сергія Петровича, то на початку 2010-х років кандидатура Кісільова, серед інших, дійсно розглядалася “королями злочинного світу” в якості претендента на здобуття найповажнішого в кримінальному світі статусу. Коли ж через низку причин цей сценарій не був втілений в життя, чоловік зосередився на бізнес-діяльності. Співрозмовники Dетектив-Info запевняють: Кісільов ніколи не мав та не має ніякого стосунку до утримання “злодійської каси”.

Тим не менш, наприкінці травня поточного року саме вилучені в банківській скриньці бізнесмена 400 тис. дол. правоохоронці охрестили “общаком” “Нєдєлі”. Окрім Кісільова “хвиля” з майже півсотні обшуків тоді зачепила значну кількість людей з кола оточення та спілкування самого Недзельського.

(Відеосюжет про обшуки в “Нєдєлі” та вилучення “злодійського общаку”, який у травні 2020 року презентували в Нацполіції)

Останнього оголосили в розшук за підозрою у справі про вбивство одинадцятирічної давнини кримінального авторитета Олександра Семенова на прізвисько “Кацап” (з нюансами ції історії можна ознайомитися в розслідуванні Dетектив-Info “За Кацапа я не піду!”).

rozshuk nedelya

По “гарячих слідах” на вилучені в помешканнях “злодія в законі” та в людей з його оточення речі та транспортні засоби було накладено арешти. З матеріалів судового реєстру випливає, що в липні 2020 року відповідні обмеження були скасовані щодо частини вилученого, на кшталт броньованого Mercedes-Benz G500 Недзельського.

Втім, чи дійсно були виконані відповідні рішення суду щодо повернення власності “короля злочинного світу”, так само як це відбулося з грошами Сергія Кісільова — питання відкрите. Принаймні адвокат Лариса Криворучко, яка відстоювала інтереси “Нєдєлі” під час “травневих обшуків”, у вівторок, 4 серпня 2020 року, виклала відео, де намагається розпитати в прокурора Сергія Усенка, коли силовики повернуть речі її поважного клієнта.

Оцените материал:
54321
(Всего 0, Балл 0 из 5)
Поделитесь в социальных сетях:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Читайте также

Великий махинатор Ирина Долозина: грязные схемы «скрутчицы»

Великий махинатор Ирина Долозина: грязные схемы «скрутчицы»

Ирина Долозина -- чемпион по "скруткам". При всех начальниках
НЕНУЖНОСТЬ ГОСУДАРСТВА

НЕНУЖНОСТЬ ГОСУДАРСТВА

Последние российские новости впечатляют. Бывший журналист «Новой газеты» Сергей Канев пишет, что под Питером была обнаружена частная тюрьма с крематорием.…
Большая фармацевтическая афера: «фуфло» и ценовой сговор

Большая фармацевтическая афера: «фуфло» и ценовой сговор

  Почему крупные дистрибьюторы лекарств и торговцы «самопальными» медпрепаратами попали в одно уголовное дело. Весной этого года, 25 марта, федеральный суд…
НОВОСТИ