Человек не терпит насилия!

ЦПК знав про рішення ВАКС у справі Олега Бахматюка

ЦПК знав про рішення ВАКС у справі Бахматюка ще до рішення суду.

Ми дуже здивовані тим ганебним фактом, що телеграм-канал Центру протидії корупції Zero Corruption написав свій пост щодо рішення Апеляційної палати ВАКС, яка з порушеннями розглянула скаргу на закриття справи проти Олега Бахматюка, в той момент, коли суддя ще оголошував рішення суду. І це при тому, що в залі суду не було нікого, крім сторін розгляду і не велася трансляція засідання!

Всі подробиці цього незаконного рішення трійки суддів імені Артема Ситника (а саме так їх треба називати після цих свавільних дій) ми детально проаналізуємо з юридичної точки зору і дамо їм правову оцінку окремо. Сьогодні ж хочеться звернути увагу на два моменти:

  • по-перше, прийнята Апеляційною палатою ВАКС ухвала не зобов’язує Генерального прокурора відновлювати дію скасованої постанови колишнього першого заступника Генерального прокурора Віталія Каська. Кримінальне провадження закрите. Питання лише в тому, чи витримає Генеральний прокурор тиск з боку Артема Ситника, для якого ця справа стала особистою вендетою;

  • по-друге, ми маємо вказати на юридичне свавілля, якого не можна було собі уявити в жодному, навіть найкорумпованішому суді України. Так Апеляційна палата ВАКС (а саме трійка суддів ім. Ситника) відмовила адвокатам Олега Бахматюка в скарзі, яку вони подали до Печерського районного суду м.Києва, і закрила провадження, відкрите Печерським судом!
    Наголошуємо, скарга була подана не до Апеляційної палати ВАКС, а до Печерського суду. Таким чином відтепер, по факту, трійка суддів Ситника може скасовувати і приймати будь-які рішення будь-яких судів в нашій державі.

У зв‘язку з цим ми хочемо звернути увагу Генпрокурора Ірина Венедіктова на те, що вона має бути гарантом дотримання чинного законодавства в нашій країні. Рішення трійки суддів Ситника виходить за межі правого поля. Дане порушення повинна розглядати і має дати правову оцінку Вища рада правосуддя, має розслідувати ДБР.

Саме від генпрокурора залежить зараз, що в нашій державі є головним: закон і право чи неправове свавілля трійки імені Ситника і людей, які наперед знали про рішення суду.

Читайте продовження цієї ганебної історії зневаги до права завтра.

Оцените материал:
54321
(Всего 0, Балл 0 из 5)
Поделитесь в социальных сетях:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Читайте также

ДСНС чи МНС

Шановні рятувальники! Ця тема призначена для комплексного обговорення проблем та пропозицій! Хто на вашу думку був би гідний очолити службу?

ДЛЯ ОКПП

Що еліта мовчите? А де прес-служба, а де ця блядь? Показушно-брехлива зі своїм фотоапаратом? Яка вміє тільки про псів писати……

В Україні обговорюють статтю Путіна

На провідному експертному інтернет-телеканалі «UkrLife.TV» методолог, радник Офісу президента і політолог розповіли, що вони думають про висловлювання російського президента у…
НОВОСТИ