Человек не терпит насилия!

Советник Ермака, Олег Кипер новый начальник прокуратуры Киева

Говорят, что на самом деле Кипера назначил Илья Павлюк (“Курятник”) в шестерках у которого Кипер давно ходит. Кстати,  Кипер челове Кизя, который закрыл “дело Калетника” по приказу Павлюка. Так что, у “контрабандного офиса” — новая победа. Вот что писали о Кипере.

“З призначенням Ірини Венедіктової на посаду Генерального прокурора України активізувалися різні політичні та економічні групи, які прагнуть поставити “своїх” людей на високі посади у цьому відомстві з метою захисту своїх інтересів та впливу на ситуацію в країні в цілому. За відсутності нормальних кандидатур доходить до того, що ці “еліти” просувають не те щоб “не зовсім” професійних осіб, а й при тому ще фігурантів не одного десятка корупційних скандалів та, навіть, фігурантів загально кримінальних справ, незважаючи на суспільний резонанс та просто сміхотворність таких дій.

Яскравим прикладом таких дій є новий кандидат на посаду заступника Генерального прокурора Олег Кіпер. За часів президенства Януковича Кіпер займав дуже “солодку” на той час посаду заступника слідчого управління ГПУ, однак після Революції гідності був звільнений з лав прокуратури у зв’язку з люстрацією. Після того, Кіпер формально займався адвокатською діяльністю та навіть балотувався до Одеської міської ради у 2015 році, однак, невдало.

У той час Олег Кіпер зосередив свої зусилля на розвитку спільного бізнесу зі своїм кумом – на той час співробітником Генеральної прокуратури Сергієм Кізем, який, у свою чергу, кришував цей бізнес. Останній взагалі не приховував свій зв’язок з Кіпером і навіть вказував його у своїй електронній декларації як володільця автомобілю БМВ, яким він користується. Такий розподіл ролей всіх влаштовував, а тому Олег Кіпер не намагався повернутися до органів прокуратури.

Однак, після відставки Генерального прокурора Юрія Луценка і коли стало зрозуміло, що план по призначенню його протеже, а на той час заступника Генерального прокурора Сергія Кізя на його місце, не спрацьовує, ситуація змінилася. Олег Кіпер подав до адміністративного суду позов щодо поновлення його на посаді у Генеральній прокуратурі України та визнання процедури його люстрації незаконною. І, на здивування громадськості, окружний адміністративний суд м. Києва задовольнив його позов.

Тепер різні групи впливу проштовхують на посаду заступника Генерального прокурора України цього недолюстрованого корупціонера. І нікого не турбує, що це бізнес партнер Кізя, залежного не тільки від колишнього шефа Юрія Луценка, а ще й від колишнього голови офісу Президента Андрія Богдана, з яким він познайомився під час розслідування кримінальної справи щодо “Приватбанку”. І це далеко не весь список.

Однак, це все не все, окрім свого корупційного минулого, Кіпер має ще й кримінальне. У серпні 2010 року він на власному автомобілі збив на смерть дитину на трасі Київ-Одеса. Кіперу довелось використати всі наявні в нього зв’язки та підкупити свідків та експертів щоб закрити кримінальну справу у відношенні нього. Навіть батьки загиблої дитини відмовилися від всіх претензій до Кіпера.

Невже про це все не знає нинішній Генеральний прокурор України Ірина Венедиктова, яка з трибуни Верховної ради давала слово, що зробить прокуратуру суперефективним органом по боротьбі зі злочинністю.

Утім, нові можливості, що відкриваються для колись люстрованого прокурора Кіпера – не випадковість. Лобіює його на цю посаду не будь- хто, а керівник Офіса Президента Андрій Єрмак, у якого Кіпер станом на 23 березня 2020- го року офіційно працює позаштатним радником (цю інформацію підтвердили у Департаменті персоналу ОП на запит одного з інтернет–ЗМІ).

Тобто людина, яку звільнили з органів прокуратури, яка має кримінальне минуле, сьогодні офіційно є у переліку осіб, що надають консультації найвищим посадовим особам держави і навіть претендує знову повернутися до лав прокуратури.

Такі призначення — це початок кінця прокуратури як правоохоронного органу в цілому і її нинішнього керівника як особи, яка буде нести відповідальність за роботу органу в цілому та дії таких своїх підлеглих.

Андрій Коваленко”

В тему:

В послужном списке Кипера — пост замначальника следственного управления ГПУ при Януковиче.После люстрации он неудачно баллотировался в депутаты в Одесском горсовете.Потом сосредоточился на бизнесе, который “крышевал” его кум — тоже работник ГПУ, а позже зам Генпрокурора Луценко — Сергей Кизь. Кипер — фигурант коррупционных скандалов и даже уголовного дела. Правда, смерть ребенка на трассе под колесами его автомобиля, Киперу удалось замять.

У Александра Калифицкого есть собственный почерк. Во-первых предпочитает чтобы всю тяжелую работу выполняли подчиненные, активно поддерживает тех, кто хочет, а главное умеет подсиживать коллег. В совершенстве владеет мастерством создавать конфликты в среде подчиненных. Промахи своих коллег использует в собственных интересах. Однако, несмотря на все это, Калифицкий сумел таки создать собственную команду единомышленников. Устранение “команды” Калифицкого из Генеральной прокуратуры Украины началось с весны 2010 года. А закончилось назначением Александра Калифицкого на должность прокурора Ивано-Франковской области, в сентябре 2011 года. Сегодня ближайщими “соратниками” прокурора являются его первый заместитель Владислав Грищенко, заместитель Олег Кипер. В круг близких также попали друзья Кипера господа Назаренко и Вербицкий, среди них и заместитель прокурора Ивано-Франковска Войченко. Для того чтобы расширить собственные масштабные полномочия, прокурор Прикарпатья усилил своими людьми и милицейские ряды. В частности, на должность начальника УБОП УМВД Украины в Ивано-Франковский области назначен кум Калифицкого Вакуленко Игорь, начальником сектора в отделе “К” УСБУ области еще один кум — Игорь Сорочинский. Заместителем начальника УГСБЭП УМВД Прикарпатья также человек прокурора — Жуков. Главу Ивано-Франковской области Михаил Вышиванюк прокурор склонил к “сотрудничеству” в середине 2012 года. Видимо, сделав ему выгодное предложение.”   

Оцените материал:
54321
(Всего 0, Балл 0 из 5)
Поделитесь в социальных сетях:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Читайте также

Великий махинатор Ирина Долозина: грязные схемы «скрутчицы»

Великий махинатор Ирина Долозина: грязные схемы «скрутчицы»

Ирина Долозина -- чемпион по "скруткам". При всех начальниках
НЕНУЖНОСТЬ ГОСУДАРСТВА

НЕНУЖНОСТЬ ГОСУДАРСТВА

Последние российские новости впечатляют. Бывший журналист «Новой газеты» Сергей Канев пишет, что под Питером была обнаружена частная тюрьма с крематорием.…
Большая фармацевтическая афера: «фуфло» и ценовой сговор

Большая фармацевтическая афера: «фуфло» и ценовой сговор

  Почему крупные дистрибьюторы лекарств и торговцы «самопальными» медпрепаратами попали в одно уголовное дело. Весной этого года, 25 марта, федеральный суд…
НОВОСТИ