Человек не терпит насилия!

Віктор Кононенко: Вторгнення буде, але не зараз і не те, про яке активно говорять

Віктор Кононенко
На цьому тижні активно обговорюється питання військового вторгнення в Україну. Ймовірність військової агресії є дійсно актуальною та гостро стоїть на порядку денному, але, на думку експертів на чолі з генералом Сергієм Савченком, аналіз наявних даних свідчить про наступне.

На «класичну» військову агресію путін навряд чи наважиться, тому що навіть у разі перемоги та анексії нових територій він втратить більше від нових санкцій. До того ж, це йому не потрібно, оскільки операції «м’якої сили» проходять в Україні успішно для нього.

Швидка переможна війна потрібна путіну для підняття власного рейтингу та посилення впливу на власне оточення, але розпочати її він зможе лише під маскою «миротворця».

Досягати бажаного результату лідер рашки буде, згуртовуючи народ навколо боротьби зі штучно придуманим ворогом та отримавши прямий заклик на кшталт «захисту російськомовного населення», «співвітчизників» чи «братів по вірі» (так вже було і з Чечнею, і з Грузією, і з Кримом).

Найоптимальнішим для реалізації такого сценарію часом експерти називають листопад-грудень 2020 року.

У цей період в Україні вже відбудуться місцеві вибори, на яких, за задумом рашки, більшість у місцевих радах Сходу та Півдня отримають проросійські політичні сили. У листопаді вже відбудуться перші сесії міських рад, на яких будуть прийняті відверто антиукраїнські рішення, що не зможуть бути залишені без жорсткої реакції держави. Це стане причиною локальних конфліктів і силових протистоянь. Як кульмінація – звернення місцевих рад до росії про захист і далі по вже відомому нам сценарію…

У листопаді в США президентські вибори і Трампу з Байденом буде не до України, а Європа, як завжди, висловить власне глибоке занепокоєння.

А поки що в росії йде активна підготовка до війни.

На осінь заплановано проведення широкомасштабних військових навчань «Кавказ 2020», у межах яких вже оголошено мобілізацію резервістів. По своїй суті – це створення і бойове злагодження нового потужного наступального угруповання. Продовжується стягування до кордонів з Україною військової техніки. Ще з минулого року в рашці та в Криму проведено низку локальних навчань по захопленню українських портів з води та повітря. Нацбанк росії офіційно нагадав своїм громадянам про правила роботи банківських установ під час війни.

Читайте також: Росія готується до наступу – втричі збільшено військовий потенціал біля кордонів (відео)

В Україні тим часом ОПЗЖ під прикриттям захисту від переслідування радикалів розпочало формування власного силового крила. Підлеглі Шарія заявили про наміри встановити власний контроль над «вулицею», очистивши її від націоналістів, і побили представників «Нацкорпусу» в столиці.

Читайте також: У Мелітополі з’явиться «козачий патруль» прихильників РПЦ (Московський патріархат) (фото)

Все це свідчить про те, що в нашій державі розгортається протистояння політичних сил проросійської та прозахідної орієнтації, яке має тенденцію до переходу з політичної площини в силову. Указане є частиною російського сценарію та дозволить створити хаос всередині країни, призвести до активного силового протистояння і кровопролиття, та, як наслідок, дасть можливість рашці застосувати військову силу, «виступивши в ролі миротворця».

Єдиний спосіб не допустити реалізації в Україні цього російського сценарію – не дати можливості «п’ятій колоні» отримати перемогу на місцевих виборах і створити більшість у будь-яких з місцевих рад.

Віктор Кононенко

Патріот Донбасу

Оцените материал:
54321
(Всего 0, Балл 0 из 5)
Поделитесь в социальных сетях:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Читайте также

Великий махинатор Ирина Долозина: грязные схемы «скрутчицы»

Великий махинатор Ирина Долозина: грязные схемы «скрутчицы»

Ирина Долозина -- чемпион по "скруткам". При всех начальниках
НЕНУЖНОСТЬ ГОСУДАРСТВА

НЕНУЖНОСТЬ ГОСУДАРСТВА

Последние российские новости впечатляют. Бывший журналист «Новой газеты» Сергей Канев пишет, что под Питером была обнаружена частная тюрьма с крематорием.…
Большая фармацевтическая афера: «фуфло» и ценовой сговор

Большая фармацевтическая афера: «фуфло» и ценовой сговор

  Почему крупные дистрибьюторы лекарств и торговцы «самопальными» медпрепаратами попали в одно уголовное дело. Весной этого года, 25 марта, федеральный суд…
НОВОСТИ