Человек не терпит насилия!

Рудницький (Начальник СБУ Закарпаття) і Гаврилюк (прокурор Закарпаття) — очолюють злочинне наркоугруповання Мукачева (Закарпаття)

Рудницький (Начальник СБУ Закарпаття) і Гаврилюк (прокурор Закарпаття) — очолюють злочинне наркоугруповання Мукачева (Закарпаття). На Закарпаття діє злочинне угруповання, яке спеціалізується на виготовлені та транзиті наркотичних речовин, контрабанді тютюну та янтарю, переправленні нелегальних мігрантів в ЄС. Даним угрупованням керують Пашкуляк і Ланьо. Від влади (Зеленського) даний “шабаш” контролюють Гаврилюк (Прокурор) і начальник СБУ Рудницький. Тепер їм на допомогу прибув новопризначений голова ОДА Закарпаття — Петров. Гроші в сумі близько 1 000 000 євро на місяць відправляються на столицю (Банкову). Принаймні на таку ціль беруть Гаврилюк, Рудницький, і як нещодавно стало відомо і Петров.

Оцените материал:
54321
(Всего 1, Балл 5 из 5)
Поделитесь в социальных сетях:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Читайте также

ДСНС чи МНС

Шановні рятувальники! Ця тема призначена для комплексного обговорення проблем та пропозицій! Хто на вашу думку був би гідний очолити службу?

ДЛЯ ОКПП

Що еліта мовчите? А де прес-служба, а де ця блядь? Показушно-брехлива зі своїм фотоапаратом? Яка вміє тільки про псів писати……

В Україні обговорюють статтю Путіна

На провідному експертному інтернет-телеканалі «UkrLife.TV» методолог, радник Офісу президента і політолог розповіли, що вони думають про висловлювання російського президента у…
НОВОСТИ