Человек не терпит насилия!

Рудницький (Начальник СБУ Закарпаття) і Гаврилюк (прокурор Закарпаття) — очолюють злочинне наркоугруповання Мукачева (Закарпаття)

Рудницький (Начальник СБУ Закарпаття) і Гаврилюк (прокурор Закарпаття) — очолюють злочинне наркоугруповання Мукачева (Закарпаття). На Закарпаття діє злочинне угруповання, яке спеціалізується на виготовлені та транзиті наркотичних речовин, контрабанді тютюну та янтарю, переправленні нелегальних мігрантів в ЄС. Даним угрупованням керують Пашкуляк і Ланьо. Від влади (Зеленського) даний “шабаш” контролюють Гаврилюк (Прокурор) і начальник СБУ Рудницький. Тепер їм на допомогу прибув новопризначений голова ОДА Закарпаття — Петров. Гроші в сумі близько 1 000 000 євро на місяць відправляються на столицю (Банкову). Принаймні на таку ціль беруть Гаврилюк, Рудницький, і як нещодавно стало відомо і Петров.

Оцените материал:
54321
(Всего 1, Балл 5 из 5)
Поделитесь в социальных сетях:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Читайте также

ДСНС чи МНС

Шановні рятувальники! Ця тема призначена для комплексного обговорення проблем та пропозицій! Хто на вашу думку був би гідний очолити службу?

ДЛЯ ОКПП

Що еліта мовчите? А де прес-служба, а де ця блядь? Показушно-брехлива зі своїм фотоапаратом? Яка вміє тільки про псів писати……

В Україні обговорюють статтю Путіна

На провідному експертному інтернет-телеканалі «UkrLife.TV» методолог, радник Офісу президента і політолог розповіли, що вони думають про висловлювання російського президента у…
НОВОСТИ