Человек не терпит насилия!

Чернігівське УСБУ отжигає!

Нещодавнона сайті публікували про кримінальні «подвиги» О.В. Солов’я та деяких його друзів. Продовжимо викривати перевертнів у погонах в Чернігівському УСБУ. І знову про нього, про Солов’я та гоп компанію.
В попередній публікації спеціально не було вказано деяких прізвищ, які спільно з О.В. Соловйом були задіяні в створенні каналу нелегальної міграції 2002 – 2007 роки. І ось, перелякані «подєльнікі» почали видзвонювати та інтересуватися, кому потрібно піднімати давно забуту кримінальну тему. Ну було ж, але давно. А річ в тому, що деякі з них і досі знаходяться на державній службі і, навіть, в СБУ.
Малюга І.В., пам’ятаєте такого?
Так, це той грізний і всемогутній (на той час, правда), що обложив разом з О.В.Гончаровим (підпільна кличка — Космонавт) податями особовий склад Чернігівського Управління, це той, при якому злетів у повітря склад в м. Ічні. Він втік з Чернігова. Боїться, але ми його пам’ятаємо, нехай повертається до міста, воно у нас тихе і добре.
Так ось, про О.В.Солов′я.
Особливо активізував діяльність «на власні блага» О.В.Соловей у період перебування в м. Чернігові відомого «вихідця з дніпропетровського клану» В.Позднякова (Це при команді Гончарова-Малюги). З його легкої руки, О.В.Соловей, через свого довіреного підлеглого О.Близнюка, налагодив механізм «обілечування» керівників місцевих підприємств оборонного комплексу під егідою надання «спонсорської допомоги». Але куди насправді йшли та йдуть зібрані суми, залишається для всіх загадкою (а суми чималі як для країни, яка 5 років бореться з Російською агресією. Суми коливались від 10 000 до 100 000 грн.). Можна придивитися лишень на спосіб життя того ж О. Близнюка і стає більш-менш зрозуміло – хлопчина з простої сім′ї, на першому контракті, а вже має коштовну іномарку, недешеві гаджети, одяг, спосіб та місця проведення дозвілля, говорять самі за себе.
А що вже казати за самого О.В.Солов′я як керівника. Спостерігачі по неволі кажуть, що організація робочого процесу в підрозділі заслуговує на «нобелівську премію». Всю повсякденну роботу тягне на собі заступник, а «толковим підлеглим» — «зелене світло», але в розумних рамках. Перед керівництвом Управління – «надування щік та цокання каблуками».
Хотілося б відзначити «ручного» аналітика підрозділу протилежної статі. Відносини О.В.Солов’я та даної «дівчини» вийшли вже давно за рамки службових. Їхні не зовсім статутні відносини вже стали темою для пліток всього оточення Управління і не тільки (тільки дружина не знає, мабуть). Мабуть, аналітик «добре справляється зі своїми обов’язками» при замкнених дверях службового кабінету чи прогулюючись на RAV4 на природу – мабуть, «анал лізує». Тільки ось розплачується Соловей з нею державними грошиками — додатковими преміями та «іншими грошовими надходженнями». Непогано і «дівча» пристроїлося, і Соловей (вдома пояснення дуже прості – я ж великий опер, оперативна розробка і таке інше). Тільки «дівча», мабуть, не розуміє завдяки своїм «супер аналітичним здібностям», що одного разу зрадивши Присягу на вірність Україні, зрадить і її. Хоча, він же ніде не служив – «піджак» з педінституту.
Чесно кажучи, до оперативного співробітника йому ще далеко, а ось статус злочинця вже заробив давно.
Так чи буде ГУ ВБ займатися такими військовослужбовцями?
Може ВБ встановить все ж таки, як у 2014 році О.В.Соловей проходив тестування на «детекторі брехні» по приїзду з Криму? (Нагадуємо – тестування було проведено в вихідний день в суботу в непрацюючій установі та вихідними співробітниками). Запитуємо вже відкритим текстом. Мабуть ні. В ГУ ВБ свої ж «пацани» та і в м. Чернігові також.
Згодом ми напишемо, як і за які кошти в 2019 році було встановлено кондиціонер до одного службового кабінету посадової особи; про подвиги «Сальце-М′ясце» та інших любителів «бабла» в погонах.

Оцените материал:
54321
(Всего 0, Балл 0 из 5)
Поделитесь в социальных сетях:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Читайте также

ДСНС чи МНС

Шановні рятувальники! Ця тема призначена для комплексного обговорення проблем та пропозицій! Хто на вашу думку був би гідний очолити службу?

ДЛЯ ОКПП

Що еліта мовчите? А де прес-служба, а де ця блядь? Показушно-брехлива зі своїм фотоапаратом? Яка вміє тільки про псів писати……

В Україні обговорюють статтю Путіна

На провідному експертному інтернет-телеканалі «UkrLife.TV» методолог, радник Офісу президента і політолог розповіли, що вони думають про висловлювання російського президента у…
НОВОСТИ