Человек не терпит насилия!

Продовжуємо розслідування, стосовно Сергія Назаренка та Бориса Гнєдікова!

Офіс_Генерального_прокурора

Державне_бюро_розслідувань

Продовжуємо розслідування, стосовно Сергія Назаренка та Бориса Гнєдікова!
Минулого разу я розповідав, про те як підозрюваних, в буквальному сенсі, перекидали з одного районного суду до іншого, а тепер ми підійшли до останнього суду, яким став Садгірський районний суд!
По закінченню засідань у Сторожинці, ухвалою апеляційного суду Чернівецької області, справу направляють до Садгірського районного суду, з аргументом, що тільки там залишилися судді з відповідною кваліфікацією, потрібною для розгляду даної справи.
Голова Садгірського районного суду, Проскурняк Ігор Георгійович надав відповідь апеляційному суду, що не вдається зібрати суддівську колегію для розгляду!
На що, отримав відповідь:
“Судіть як хочете!”
Головуючим суддею призначають Асташева Сергія Анатолійовича, і ПОЇХАЛИ!
Одразу зазначу, підозрюваних утримують в СІЗО на цей момент, також додам суддя Асташев на початку відмовлявся брати участь у розгляді справи, але після дзвінка з апеляційного суду погодився.
8-го червня проводять “вчення” в СІЗО, під час яких нібито арестанти почали “бунт”, хоча насправді під “вченнями” малося на увазі жорстоке побиття осіб, утриманих в ізоляторі.
В той день від рук працівників пенітенціарної служби постраждало 11 осіб!
Дізнавшись плани адвоката Назаренка та Гнєдікова, а саме зібрати родичів НЕЗАКОННО побитих в’язнів, адміністрація СІЗО спільно з апеляційним судом йдуть на неочікуваний крок!
Вже 11-го числа потайки проводять виїзне засідання, в СІЗО.
Де головуючий суддя Асташев, продовжує санкції на утримання під вартою Назаренка та Гнєдікова.
Зауважу, що на суд Асташев приїхав з готовою, роздрукованою ухвалою, а значить Назаренка та Гнєдікова ніхто відпускати не збирався!!!
Це говорить не лише про упередженість зі сторони окремого судді, а й про судову систему Чернівецької області!
Таку тактику він взяв більше ніж на ПІВРОКУ!
Щомісяця продовжуючи санкції!
В Грудні 2018-го року позбавляють адвокатської практики терміном на 6 місяців Олександра Муху, адвоката Назаренка і Гнєдікова.
І в той же час суд починає швидке розслідування цієї справи!
27-го грудня в Садгірському районному суді призначається засідання.
На якому вже в присутності нових адвокатів, Назаренко і Гнєдіков просять надати їм можливість переглянути відеозаписи засідання від 11.06.2018!
Їм не дають цього зробити, суддя Асташев говорить, що залишилися в іншому суді і т.п.
Але як виявилося пізніше, коли Гнєдіков робив запити до судів в Чернівецькій області, що відеозаписи разом з матеріалами справи передали до Садгірського районного суду!
А значить, Асташев свідомо порушував закон, згідно з яким підсудні мають право на ознайомлення з матеріалами справи та відеозаписами!

Оцените материал:
54321
(Всего 0, Балл 0 из 5)
Поделитесь в социальных сетях:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Читайте также

ДСНС чи МНС

Шановні рятувальники! Ця тема призначена для комплексного обговорення проблем та пропозицій! Хто на вашу думку був би гідний очолити службу?

ДЛЯ ОКПП

Що еліта мовчите? А де прес-служба, а де ця блядь? Показушно-брехлива зі своїм фотоапаратом? Яка вміє тільки про псів писати……

В Україні обговорюють статтю Путіна

На провідному експертному інтернет-телеканалі «UkrLife.TV» методолог, радник Офісу президента і політолог розповіли, що вони думають про висловлювання російського президента у…
НОВОСТИ