Человек не терпит насилия!

судья Сашко Закропивный , где ты ?

Напомню, что в октябре 2010-го Закропивный стал фигурантом нового медиа-скандала, когда именем Украины подтвердил решение о взыскании 20 тыс. грн. с “5 канала” в пользу народного депутата Бута, после чего замглавы администрации президента Андрей Портнов пригрозил Закропивному увольнением:

http://www.pravda.com.ua/news/2010/10/5/5448487/

Коментуючи рішення суду за позовом депутата до журналістки Ольги Сніцарчук та 5 каналу про захист честі і гідності, Портнов зазначив: “З жалем прочитав рішення Апеляційного суду Києва”.

Заступник глави адміністрації президента уточнив, що в рішенні сказано, що депутат “був змушений посилено піклуватися про стан свого здоров’я, … почав приймати медичні препарати, стабілізуючи нервову систему і психіку, став зриватися на рідних і близьких”.

У зв’язку з цим він радить Сніцарчук та 5 каналу звернутися з касаційною скаргою на рішення Апеляційного суду Києва, а також негайно направити до Вищої ради юстиції скаргу на дії судді.

“Упевнений, що Вища рада юстиції розбереться з такими випадками і прийме справедливе рішення”, – зазначив Портнов.

Но “5 каналу” подавать кассационную жалобу не пришлось – после комментария Портнова судья Закропивный молниеносно отменил свое решение.

А теперь Закропивный будет выносить решения именем Украины в последней инстанции. Которые обжаловать уже нельзя.

Оцените материал:
54321
(Всего 0, Балл 0 из 5)
Поделитесь в социальных сетях:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Читайте также

ДСНС чи МНС

Шановні рятувальники! Ця тема призначена для комплексного обговорення проблем та пропозицій! Хто на вашу думку був би гідний очолити службу?

ДЛЯ ОКПП

Що еліта мовчите? А де прес-служба, а де ця блядь? Показушно-брехлива зі своїм фотоапаратом? Яка вміє тільки про псів писати……

В Україні обговорюють статтю Путіна

На провідному експертному інтернет-телеканалі «UkrLife.TV» методолог, радник Офісу президента і політолог розповіли, що вони думають про висловлювання російського президента у…
НОВОСТИ