Человек не терпит насилия!

Працівники заводу “Кока-Кола” вийдуть на протест

18 червня 2020 року з 8:30 до 10:30 працівники Київського технічного підрозділу 0672 заводу “Кока Кола” проведуть акцію протесту під гаслом “Годі жебракувати, вимагаємо підняття зарплати!”.

Акція відбудеться за адресою: Київська обл., Броварський район, смт Велика Димерка, 51-км Санкт-Петербурзького шосе, прохідна заводу Кока-Кола.

Працівники вимагають підняти заробітну плату на 100%, оскільки, у порівнянні з 2013 роком рівень платоспроможності робітників впав майже вдвічі, натомість заробітна платня — не зростала.

Передісторія:

Первинна профспілкова організація ІП “Кока-Кола Беверіджиз Україна Лімітед” протягом 2019-2020 років неодноразово зверталася до керівництва компанії щодо обговорення рівня підняття заробітної плати працівникам. Проте адміністрація “Кока-Коли” категорично відмовилася вести будь-які переговори з профспілкою.

У зв’язку з відмовою адміністрації “Кока-Кола” вести переговори з профспілкою, на початку весни 2020 року профспілка ініціювала збір підписів працівників Київського технічного підрозділу 0672 і звернулася до керівництва компанії з вимогою підвищити працівникам заробітну плату на 100%. Під колективним зверненням підписалися більш ніж 120 працівників. 

На це колективне звернення адміністрація відповіла листом, в якому зазначила, що “Кока-Кола” не планує підвищувати заробітну плату працівникам. Таке своє рішення компанія виправдовувала епідемією коронавірусу.  

Відповідь від адміністрації дуже обурила працівників заводу, адже під час поширення коронавірусної інфекції завод не зупинявся, і завдяки працівникам на заводі в повній мірі виготовлялася продукція та виконувалися плани з виробництва. Тому, виходячи з ситуації, що склалася, працівники заводу “Кока-Кола” ухвалили рішення провести 18 червня попереджувальну акцію протесту, щоб хоч якось достукатись до керівництва компанії і вчергове наголосити про необхідність підняття заробітної плати.

Контактна особа:

Рудницький Сергій Володимирович

096-853-49-83

Оцените материал:
54321
(Всего 0, Балл 0 из 5)
Поделитесь в социальных сетях:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Читайте также

АгроГазТрейдинг и семья Зеленского

АгроГазТрейдинг и семья Зеленского

Много пишут что Мельник это человек Татарова, Ермака… Нет. Это человек Квартала95, замкнут соответственно на Шефира. Многие наверно слышали про…

В УСБУ Херсонщины выявлен шпион

Внутренняя безопасность СБУ задержала сотрудника УСБУ в Херсонской области, которые передавал информацию российским спецслужбам. Об этом сообщает «Преступности.НЕТ» со ссылкой на…

Послевкусие пустоты

Форум в Батуми закончился скандалом. Скандалом вполне  прогнозируемым  и тем более, болезненным.    После официальной церемонии в Батуми президент Грузии…
НОВОСТИ