Человек не терпит насилия!

як радуть ліс, і хто це кришує

12 червня біля 12.00 години на автодорозі Суми – Новгород – Сіверський, дільниця автодороги Глухів – Береза, навпроти АЗС-1 Глухівнафтопродукту представниками Укртрансбезпеки був зупинений вантажний автомобіль марки Камаз в якому перевозилась деревина(діловий ліс). Як з’ясувалось цю деревину ДП «Глухівського лісового господарства» перевозила фірма підрядчик зі лісництва «Слоут» до Верхнього складу. В зазначеному документі на вантаж, вказувалось, що автомобіль їде з причепом, але причеп був відсутній і було відсутньо половину вантажу . Всі колоди були без чипів.
Далі на мобільний телефон одного із співробітників Укртрансбезпеки подзвонив поліцейський який працює в карному розшуку Шосткинського відділу поліції ГУНП в Сумській області на призвище Лук’яненко, підлеглий Валерія Буслова. Поліцейський Лук’яненко дуже наполегливо просив не звертати увагу на проблеми з документами, відсутність причепу з деревиною та відсутністю чипів. Співробітники Укртрансбезпеки відмовили в наполегливих незаконних проханнях Лук’яненко та викликали поліцію за номером 102.
Після виклику поліції, відразу приїхав лісник з двома чипами, на 20 колод.
Через 15-20 хвилин приїхала слідчо-оперативна група Глухівського відділу поліції ГУНП в Сумській області, та почала поводись ніби приїхала на виклик перший раз в житті.
Через три години завдяки «кришуванню» корумпованих поліцейських деревина була в потрібному для них місці та звісно ніякої кримінальної справи не має.
З надійних джерел стало відомо, що «кришуванням» займається уродженець Глухова, заступник начальника Шосткинського відділу поліції ГУНП в Сумській області — начальник сектору кримінальної поліції Валерій Буслов.
Також Валерій Буслов був помічений в побитті прямо у Шосткинському відділі поліції ГУНП в Сумській громадського активіста Деніса Якіменко.
Завдяки таким обороняв в погонах як Валерій Буслов, поліція перетворилась в страшний антилюдській інструмент, для збагачення окремих посадових осіб. Все більше людей починає недовіряти місцевій поліції, яка сам є розповсюдником злочинності.
Також окремо хотілось згадати про лісників, які теж повинні зберігати ліс, а не випилювати, та незаконно збагачуватись. В ДП «Глухівського лісового господарства» таке ведення справ поставлено на постійний потік, та постійно випилюється народне багатство – ліс.

Оцените материал:
54321
(Всего 0, Балл 0 из 5)
Поделитесь в социальных сетях:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Читайте также

ДСНС чи МНС

Шановні рятувальники! Ця тема призначена для комплексного обговорення проблем та пропозицій! Хто на вашу думку був би гідний очолити службу?

ДЛЯ ОКПП

Що еліта мовчите? А де прес-служба, а де ця блядь? Показушно-брехлива зі своїм фотоапаратом? Яка вміє тільки про псів писати……

В Україні обговорюють статтю Путіна

На провідному експертному інтернет-телеканалі «UkrLife.TV» методолог, радник Офісу президента і політолог розповіли, що вони думають про висловлювання російського президента у…
НОВОСТИ