Человек не терпит насилия!

Нардепка Василевська-Смаглюк та мер Бучі Федорук попалися на брехні про райцентри

Більшість населених пунктів майбутнього Ірпінського району категорично виступили проти того, щоб адміністративним центром майбутнього району було місто Буча Київської області. Половина громад виступають за центр району в Ірпені, а половина у Вишгороді. З відповідними листами громади звернулися до керівництва області та Уряду. Усі підписанти не бачать Бучу районним центром, адже вона не відповідає Методиці, затвердженій Кабміном.

До Прем’єр-міністра України Дениса Шмигаля на підтримку райцентру в місті Ірпінь звернулися з відкритим листом більшість депутатів міської ради міста Вишневе, в.о. Ірпінського міського голови Андрій Літвинов, в.о. Коцюбинського селищного голови Сергій Даніш, голова Михайлівка-Рубежівської сільради Андрій Помазан, Козинцівський сільський голова Володимир Вигінний, Горенський сільський голова Анатолій Драпей, Бузівський сільський голова Сергій Кижлай. Всі вони аргументували, що Буча не може бути районним центром згідно Методики формування районів, затвердженої Кабміном.

afoto1

Підписи за надання статусу центра району місту Ірпінь

afoto2

afoto3

Підписи депутатів міської ради м. Вишневе за райцентр в Ірпені

Разом з тим, у своєму відкритому листі голова Вишгородської районної ради Ростислав Кириченко, голова Іванківської районної ради Валерій Потієнко, голова Поліської районної ради Андрій Слепченко, голова Бородянської районної ради Георгій Єрко, Вишгородський міський голова Олексій Момот теж не бачать Бучу районним центром, а пропонують, щоб центром Ірпінського району був у місті Вишгород.

afoto4

Підписи Вишгородського міського голови та райрад за м. Вишгород в якості центру району

Таким чином, інформація Народного депутата України Ольги Василевської-Смаглюк та мера Бучі Анатолія Федорука про підтримку більшістю населених пунктів райцентру у Бучі виявилася фейком, мета якого – ввести в оману КОДА, Кабмін та парламентарів.

Нагадаємо, що 10 червня під стінами Кабміну пройшла акція “Чернишов, почуйТе Ірпінь!”, на якій сотні жителів Київщини закликали Міністра розвитку громад та територій Олексія Чернишова підтримати формування Ірпінського району з центром у місті Ірпінь, який найбільше за усіма критеріями відповідає принципам формуванню районів і має всю необхідну інфраструктуру.

На сьогодні на території Ірпінської міської територіальної громади вже успішно працюють і не потребують фінансових витрат на створення державні та комунальні установи.

Зокрема, Управління Пенсійного Фонду, Управління Держказначейства у м. Ірпені, Управління ГУ Державної податкової служби, міський відділ Державної міграційної служби України, Ірпінсько-Бучанський об’єднаний міський військовий комісаріат, Ірпінський міський відділ ГУ ДСНС України у Київській області, Ірпінський міський центр зайнятості населення, Ірпінський міський суд Київської області, Ірпінська філія «Київоблгаз», Ірпінський РП ПАТ «Київобленерго», Київська обласна філією ВАТ «Укртелеком», Ірпінське відділення поліції ГУ НП в Київській області.

“ОРД”

Ірпінською владою було створено ряд успішних комунальних підприємств. Зокрема, Управління праці та соцзахисту населення, Управління освіти і науки, Відділ культури (музична школа, бібліотеки, будинки культури), Служба у справах дітей та сім’ї, КП «Теплоенергопостач», КП «Ірпіньводоканал», Архівний відділ, Трудовий архів, медичні заклади (Ірпінська центральна лікарня, Ірпінський пологовий будинок, Ірпінська дитяча лікарня, Ірпінська поліклініка, Ірпінська стоматологія).

В квітні місяці 2020 року за 19 днів було від реконструйовано та обладнано сучасним медичним оснащенням інфекційне відділення Ірпінської центральної міської лікарні.

Зараз здійснюється будівництво сучасного медцентру, спрямування якого – охорона здоров’я матері й дитини з приймальним відділенням, дитячим стаціонаром, дитячою реанімацією, пологовим та гінекологічним відділенням.

Оцените материал:
54321
(Всего 0, Балл 0 из 5)
Поделитесь в социальных сетях:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Читайте также

АгроГазТрейдинг и семья Зеленского

АгроГазТрейдинг и семья Зеленского

Много пишут что Мельник это человек Татарова, Ермака… Нет. Это человек Квартала95, замкнут соответственно на Шефира. Многие наверно слышали про…

В УСБУ Херсонщины выявлен шпион

Внутренняя безопасность СБУ задержала сотрудника УСБУ в Херсонской области, которые передавал информацию российским спецслужбам. Об этом сообщает «Преступности.НЕТ» со ссылкой на…

Послевкусие пустоты

Форум в Батуми закончился скандалом. Скандалом вполне  прогнозируемым  и тем более, болезненным.    После официальной церемонии в Батуми президент Грузии…
НОВОСТИ