Человек не терпит насилия!

Або подвійна свідомість, або єдине громадянство

“В Україні існує єдине громадянство” – Конституція. Крапка. Або УКРАЇНИ, або, будь ласка, – хоча б десять інших!

Не слухайте маніпуляторів-трактувальників, серед яких нібито великі юристи, цієї однозначної конституційної вимоги! Мовляв, але ж Конституція не забороняє. З такою логікою – йдіть викладати юридичні науки у м’ясо-молочні технікуми.

На сьогодні надто багато ознак, що це “таємна” вимога РФ в рамках нормандського формату для легалізації терористів, бойовиків, сепаратистів на Донбасі (для проведення у тому числі фейкових місцевих виборів), та вживленої багатотисячної армії російських агентів… (й не потрібно ховатися за тим, що там є запобіжники від Росії – ми знаємо, як вони швидко знімаються).

Це небезпечна акція, вона стане додатковим акумулятором у механізмі п’ятої колони, який працює на розвал нашої Держави.

Дуже жалкую, що це – президентський законопроект.

Прошу усіх, хто може, підкажіть Володимиру Олександровичу, що при усіх позитивах, які описані у преамбулі, на сьогодні не на часі такі речі.

Оцените материал:
54321
(Всего 0, Балл 0 из 5)
Поделитесь в социальных сетях:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Читайте также

ДСНС чи МНС

Шановні рятувальники! Ця тема призначена для комплексного обговорення проблем та пропозицій! Хто на вашу думку був би гідний очолити службу?

ДЛЯ ОКПП

Що еліта мовчите? А де прес-служба, а де ця блядь? Показушно-брехлива зі своїм фотоапаратом? Яка вміє тільки про псів писати……

В Україні обговорюють статтю Путіна

На провідному експертному інтернет-телеканалі «UkrLife.TV» методолог, радник Офісу президента і політолог розповіли, що вони думають про висловлювання російського президента у…
НОВОСТИ