Человек не терпит насилия!

Андрій Білецький: «Усе йде до капітуляції.»

Вчора заступник голови адміністрації президента Росії та куратор “українського напрямку” Дмитро Козак провів у Берліні переговори з радниками канцлера Німеччини Ангели Меркель. За підсумками переговорів, телеканал Росія-24 повідомив, що учасники “конструктивних консультацій досягли угоди про взаємні подальші дії з мирного врегулювання ситуації”.

Як повідомляється, росіяни й німці обговорювали питання “конфлікту на Сході України” та підготовку до наступної “нормандської зустрічі”. Вочевидь, питання були настільки важливими, що Козаку дозволили приїхати, всупереч пандемії коронавірусу та персональним санкціям.

У перекладі з дипломатичної на українську усе це означає, що Німеччина і Росія за спиною України домовилися спільними зусиллями проштовхувати ідею прямого діалогу Києва з окупаційною адміністрацією ОРДЛО. Тобто, реалізовувати на практиці той ганебний документ про так звану «консультативну раду з терористами», який у березні підписав Єрмак на переговорах у Мінську.

Вочевидь, це стане обов’язковою умовою Путіна для проведення наступної зустрічі «нормандської четвірки» у Берліні. І Зеленський цю умову із задоволенням виконає.

Тільки недоумку не зрозуміло, що Україну продовжують методично зливати її «західні партнери». Усе йде до капітуляції.

Хочу спитати у Володимира Зеленського: якщо це — не час для «плану Б», то скільки разів усіх нас ще треба принизити, щоб ви нарешті стали на бік України? Зробіть це, або це зробить український народ. ДумайТе!

Білецький. (https://t.me/joinchat/AAAAAEZwyxzHTkwqx-Zc7w)

Оцените материал:
54321
(Всего 0, Балл 0 из 5)
Поделитесь в социальных сетях:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Читайте также

АгроГазТрейдинг и семья Зеленского

АгроГазТрейдинг и семья Зеленского

Много пишут что Мельник это человек Татарова, Ермака… Нет. Это человек Квартала95, замкнут соответственно на Шефира. Многие наверно слышали про…

В УСБУ Херсонщины выявлен шпион

Внутренняя безопасность СБУ задержала сотрудника УСБУ в Херсонской области, которые передавал информацию российским спецслужбам. Об этом сообщает «Преступности.НЕТ» со ссылкой на…

Послевкусие пустоты

Форум в Батуми закончился скандалом. Скандалом вполне  прогнозируемым  и тем более, болезненным.    После официальной церемонии в Батуми президент Грузии…
НОВОСТИ